www.polska-sztanga.pl - XXXIX MŁODZIEŻOWE MP W BYDGOSZCZY - DZIEŃ II
   Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl                           Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU
 STRONA GŁÓWNA
 SYLWETKI
 GALERIA ZDJĘĆ
 WYNIKI
 REKORDY
 RANKINGI
 INNE
 KSIĘGA GOŚCI
 ARCHIWUM
 TEMATY
 TOP 10
 DO POBRANIA
 LINKI
 ZGŁOŚ PROBLEM

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

    
*************************










 
*************************
  

  

LIDERZY
LIDERZY KRAJOWYCH TABEL
31.12.2014r

KOBIETY
44: 127 - S.Oleśkiewicz (Omega K.)
48: 177 - M.Karpiń„ska (Znicz B.)
53: 175 - M.Karpiń„ska (Znicz B.)
58: 205 - J.Łochowska (UKS Z.G.)
63: 197 - K.Ostapska (Tytan O.)
69: 222 - P.Piechowiak (Budowlani N.T.)
75: 230 - E.Mizdal (Unia H.)
+75: 233 - S.Bagiń„ska (Śląsk W.)

MĘŻCZYŹNI
45: 147 - M.Dach (Promień O.)
50: 179 - K.Oleśkiewicz (Dobryszyce)
56: 235 - D.Kozłowski (Zawisza B.)
62: 250 - P.Brylak (UOLKA O.M.)
69: 292 - D.Bajer (AKS Myślibórz)
77: 311 - D.Sikorski (Mazovia C.)
85: 346 - K.Zwarycz (Górnik P.)
94: 392 - A.Zieliński (Tarpan M.)
105: 405 - B.Bonk (Budowlani O.)
+105: 422 - M.Dołęga (Zawisza B.)

ONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: ant98
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 867

Na stronie:
Gości: 330
Użytkowników: 0
Razem: 330

AKTUALIZACJE



Darmowe liczniki

stat4u


OSTATNIE KOMENTARZE
· 1 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 2 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 3 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 4 ADRIAN ZIELIŃSKI ZDYSKWALIFIKOWANY NA CZTERY LATA !!!
· 5 KOLEGA ROBINSONA
· 6 MALI LUDZIE, MAŁO ZNACZĄ, A KRZYCZĄ JAK OLBRZYMY!
· 7 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 8 SERIAL" PRZYJACIELE" CZYLI BIZNESMEN W KRADZIONYCH GACIACH....
· 9 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 10 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!

Z Kraju: XXXIX MŁODZIEŻOWE MP W BYDGOSZCZY - DZIEŃ II
Wysłano dnia 29-10-2006 o godz. 12:18:12 przez Autor

Z Kraju
W Bydgoszczy zakończył się II dzień „XXXIX Młodzieżowych Mistrzostwa Polski” w podnoszeniu ciężarów. W ostatnich kategoriach wagowych złote medale wywalczyli... w 105 kg: Krzysztof KASZUBOWSKI (85, WKS Flota "Bat Forum" Gdynia; 95,1) - 333 (152+181) i w +105 kg: Mateusz LENDZIOSZEK (86, CLKS Mazovia Ciechanów; 141,6) - 390 (170+220). Już jutro, podsumowanie MMP... PEŁNE WYNIKI II DNIA, FOTKI !!!



Bartłomiej BONK
(84, Budowlani Opole) - Młodzieżowy Mistrz Polski
w kat.94 oraz... najlepszy zawodnik mistrzostw - 411,1 pkt. Sinclaira !




Pomimo bardzo przeciętnego wyniku, Krzysztof SZRAMIAK (84, Budowlani
Opole) nie miał sobie równych w kat.77 kg !


Poniżej, pełne wyniki II dnia MMP:

MĘŻCZYŹNI

77 kg (13 zawodników):
328 (145,150,153+175,185x,185x) – Krzysztof SZRAMIAK (84, Budowlani Opole; 76,9) - 410,6 pkt.
307(130,135x,135+172,180x,181x) – Piotr CHRUŚCIEWICZ (84, Start Otwock; 76,25)
307 (142,146x,146x+165,172x,172x) – Tomasz LEKS (85, Start Otwock; 76,3)
265 (115x,115,120x+145,150,155x) – Andrzej GAWEŁ (84, AZS-AWF Biała Podl.; 76,10)
257 (108x,108,113+135,140,144) – Aleksander TOMKOWIAK (85, Budowlani Nowy T.; 76,6)
250 (110,115x,115x+140,147x,147x) – Paweł DOROTNIAK (83, AZS-AWF Biała Podl.; 71,55)
247 (106,110,112+130,135x,135) – Rafał DZIEDZIC (83, Górnik Polkowice; 74,9)
240 (105,108,111x+132x,132x,132) – Przemysław DRAGUN (83, Unia Hrubieszów; 75,65)
240 (110x,110,112x+130x,130,137x) – Adrian ZIELIŃSKI (84, Zawisza Bydgoszcz; 76,7)
236 (101,106x,107x+135,140x,140x) – Mariusz JAGIELAK (85, WLKS Siedlce; 77,0)
235 (100,105,108x+130,135x,135x)– Łukasz MARCINKOWSKI (86, Stal Ostrów Wlkp.; 76,25)
215 (95x,95,100x+115,120,125x) – Marcin GRABOWSKI (85, AKS Białogard; 76,4)
213 (85,90,95+110,118,x) – Bartłomiej SŁAWIŃSKI (83, Lechia Sędziszów Młp; 70,3)

85 kg (10):
340 (145,150,155+175,180,185) – Sebastian PAWLIKOWSKI (83, HKS Szopienice; 85,0) - 403,3 pkt.
312 (135,140,142x+166,171,172) – Krzysztof GUGNACKI (86, Krajna Sęp.Kraj.; 84,0) 
307 (135,140x,141+166,171x,172x) – Leszek BARWIŃSKI (83, WKS Flota Gdynia; 84,5)
290 (120x,120,127+150,160,163) – Sławomir OLEKSY (84, MOS Opole; 84,2) 
263 (110,115,118+135,142,145) – Arkadiusz BORECKI (83, Zagłębie Wałbrzych; 81,5) 
250 (105,108,111x+135,140,142) – Mateusz LABUDDA (86, Atleta Gdańsk; 82,5) 
249 (110,114,116x+135,140x,140x) – Piotr GŁAPIŃSKI (83, Górnik Polkowice; 82,4) 
243 (100x,100,106+130,137,142x) – Łukasz BELKA (84, RKS Okęcie Warszawa; 79,6) 
232 (100x,100,102+120,130,135x) – Jakub SIWAK (85, Zamek Gołańcz; 80,6)
215 (100x,100x,100+115x,115x,115) – Przemysław UCIŃSKI (86, AKS Myślibórz; 84,8) 

94 kg (6):
363 (160,165,168+190,195,200x) – Bartłomiej BONK (84, Budowlani Opole; 93,9) 
330 (135,140,145+170,180,185) – Marcin GABRYŚ (85, WKS Flota Gdynia; 92,1) 
285 (130x,130,135+150,x,x) – Tomasz FREJMAN (85, WLKS Siedlce; 89,2) 
260 (110,115,120x+135,145,x) – Adam KARPOSIUK (85, WKS Śląsk Wrocław; 92,6) 
255 (110,115,120x+140,146x,146x) – Piotr MACIOŁ (85, LUKS Gryf Bujny; 93,6) 
200 (90,x,x+110,x,x) – Dawid GRABOWSKI (84, AKS Białogard; 87,1) 

105 kg (10):
333 (141,150,152+170,181x,181) – Krzysztof KASZUBOWSKI (85, WKS Flota Gdynia; 95,1)
306 (133,140x,140x+165,173,x) – Tomasz GOSŁAWSKI (85, AZS-AWF Biała Podl.; 94,7) 
283 (120,130x,132x+160,163,x) – Mariusz PALIŚWIAT (84, Włókniarz Konstantynów; 99,1)
277 (120x,120,125+145,152,160x) – Mariusz KOŚCIELNIAK (85, Zawisza Bydgoszcz; 95,8)
266 (112x,112,116+140,145,150) – Bartosz BOROWSKI (84, Lechia Gdańsk; 94,6) 
245 (106x,106,110+125,130,135) – Bartłomiej FIGURSKI (84, Legia Warszawa; 95,5) 
236 (106,110x,110x+130x,130,140x) – Andrzej ZYCH (85, Lechia Sędziszów Młp.; 97,9) 
234 (94,98,102+120,125,132) – Sebastian MARGLEWSKI (85, Grom Więcbork; 95,5) 
215 (90,100x,100x+110,120,125) – Jarosław WITKOWSKI (85, WLKS Siedlce; 104,7)
160 (70,x,x+90x,90,x) – Marcin BARTNICZAK (85, Zamek Gołańcz; 94,2) 

+105 kg (9):
390 (150,160,170+200,210,220) – Mateusz LENDZIOSZEK (86, Mazovia Ciech.; 141,6)
309 (137,141,144x+165x,165,168) – Karol DUESKAU (84, Grom Więcbork; 105,6)  
307 (135x,135,140+160,163,167) – Michał HODUN (83, MULKS Terespol; 117,95) 
295 (135,140x,143x+155,160,168x) – Michał HACZKO (84, Talent Wrocław; 108,1) 
295 (135,140x,144x+150,160,165x) – Maciej SKWIERCZYŃSKI (84, WLKS Siedlce; 108,4) 
293 (128,131x,133+160x,160x,160) – Grzegorz PANKAU (84, Krajna Sęp.Kraj.; 126,0)
250 (108,113x,115+130,135,140x) – Radosław KOWALSKI (86, AKS Myślibórz; 115,3) 
243 (105,108,111x+135,142x,142x) – Radosław RADZIO (85, Krajna Sęp.Kraj.; 107,2)
185 (80x,80,85x+100,105,x) – Grzegorz JARZYNA (85, Grom Więcbork; 107,2) 
 

uwaga: dzisiaj w niedzielę, w godz.18.30-20.30 lokalna TVP3 (bydgoska) przeprowadzi obszerną relację telewizyjną z MMP w podnoszeniu ciężarów. Wielce prawdopodobne, że będzie ona dostępna w lokalnych programach TVP3 także poza Bydgoszczą !

Bezpośrednio z Bydgoszczy przekazuje – Marek Drzewowski

 
Pokrewne linki
· Więcej o Z Kraju
· Napisane przez Autor


Najczęściej czytany artykuł o Z Kraju:
MARIUSZ JĘDRA DOPIĄŁ FORMALNOŚCI… !


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 4.83
Głosów: 6


Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Z Kraju


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.


Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować

Re: XXXIX MŁODZIEĹ?OWE MP W BYDGOSZCZY - DZIEŃ II (Wynik: 1)
przez klan dnia 29-10-2006 o godz. 21:09:07
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Panie Henryku szkoda ze kuzior nie startowal do 23lat:):)




Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.06 sekund :: Zapytania do SQL: 56