Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
SZUKAJ:
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

   



*************************






GALERIE

hertlova100.jpg
hertlova100.jpg


polak124.jpg
polak124.jpg


orsag245a.jpg
orsag245a.jpg


niezyje.jpg
niezyje.jpg


ADEM.jpg
ADEM.jpg


sams17.jpg
sams17.jpg


vlad17a.jpg
vlad17a.jpg


vlad17b.jpg
vlad17b.jpg


vlad17c.jpg
vlad17c.jpg


vlad17d.jpg
vlad17d.jpg



ONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: ant98
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 867

Na stronie:
Gości: 252
Użytkowników: 0
Razem: 252

AKTUALIZACJE



Darmowe liczniki

stat4u


KALKULATOR SINCLAIR'A

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY




ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

PS Informuje: RANKING PODNOSZENIA CIĘŻARÓW W ROSJI 2006 !!!
Wysłano dnia 28-12-2006 o godz. 11:43:13 przez Autor

PS Informuje
Dzisiaj prawdziwy rarytas… „Ranking podnoszenia ciężarów w Rosji 2006r”, w nim zaś po 12 najlepszych zawodników i zawodniczek w poszczególnych kategoriach wagowych. Warto nadmienić, iż podobnie jak przed rokiem, opracowanie to ukazuje się po raz pierwszy na świecie właśnie na naszej witrynie. Choć to brzmi dość paradoksalnie, ale rosyjskie portale internetowe coraz częściej sięgają po wyniki rosyjskie… właśnie z „PSz”  Russian Ranking ListСильнейшие тяжелоатлеты России 2006



Vladimir GLUSHKO (74, RUS) - najsilniejszy człowiek
Rosji i Świata w 2006...!


RANKING PODNOSZENIA CIĘŻARÓW W ROSJI ZA 2006 ROK !      
   
KOBIETY       
       
48 kg:       
188 83 105 ULYANOVA Svetlana 79 RUS 01.10. Santo Domingo
165 72 93 TSYVAREVA Iraida 83 RUS 23.05. Pavlovsk
162 70 92 KARDANOVA Rogneta 83 RUS 14.02. Kazań
162 72 90 ARTEMEVA Yuliya 85 RUS 04.07. Nevinnomysk
162 72 90 KARDANOVA Rogneda 83 RUS 04.07. Nevinnomysk
143 63 80  MINIEVA Ilzira 85 RUS 27.10. Moskva
140 60 80 NIKITINA Natalya 86 RUS 15.07. Surgut
139 61 78 ZLODEEVA Yulia 90 RUS 14.11. Lipieck
137 59 78 KHAMATSHINA Svetlana 89 RUS 14.11. Lipieck
136 60 76 BICHEVINA E. 85 RUS 18.05. Krasnoyarsk
136 60 76 KOSHKINA Daria 86 RUS 18.05. Krasnoyarsk
134 61 73 GURTAEVA A. 90 RUS 09.05. Shadrinsk
       
53 kg:       
195 87 108 CHEREMSHANOVA Svetlana 85 RUS 04.07. Nevinnomysk
191 86 105 ULYANOVA Svetlana 79 RUS 14.02.  Kazań
182 82 100 MAVLYUTOVA Regina 79 RUS 04.07. Nevinnomysk
180 78 102 SIBETOVA Irina 89 RUS 05.09. Palermo
177 80 97 GUZHEVNIKOVA Marina 78 RUS 04.07. Nevinnomysk
169 72 97 ARTEMEVA Yuliya 85 RUS 18.05. Krasnoyarsk
163 60 73 SHAYKHEVA D. 85 RUS 04.06.  Perm
162 77 85 MIKHAILEVA A. 87 RUS 14.02.  Kazań
160 75 86 MIKHALYEVA Alena 87 RUS 28.03. Vladimir
154 68 86 KOSHKINA Daria 86 RUS 15.07. Surgut
153 70 83 KAVERINA Nataliya 91 RUS 28.06. Magnitogorsk
152 66 86 DOSTOVALOVA Viktoria 87 RUS 15.07. Surgut
       
58 kg:       
237 102 135 SHAINOVA Marina 86 RUS 03.05.  Władysławowo
233 108 125 TSARUKAEVA Svetlana 87 RUS 03.10. Santo Domingo
200 90 110 LYABINA Elena 77 RUS 09.12. Moskva
199 88 111 BIRSHKIS Elena 84 RUS 04.07. Nevinnomysk
198 88 110 PETROVA Natalia 79 RUS 04.07.  Nevinnomysk
192 80 112 SHELOUMOVA Alla 83 RUS 14.02.  Kazań
191 85 106 SIBETOVA Olga 88 RUS 15.07. Surgut
190 88 102 KUTERGINA Galina 75 RUS 14.02.  Kazań
190 87 103 NASYROVA Aleksandra 87 RUS 15.07. Surgut
185 85 100 PAKHOLKOVA N.  84 RUS 14.02.  Kazań
183 83 100 KAVERINA Nataliya 91 RUS 06.09. Palermo
178 78 100 CHEREMSHANOVA Svetlana 85 RUS 18.05. Magnitogorsk
       
63 kg:       
250 109 141 SHIMKOVA Svetlana 83 RUS 03.05. Władysławowo
241 108 133 SAVENKO Viktoria 88 RUS 01.12. Kemerovo
223 98 125 SHAINOVA Marina 86 RUS 31.05. Hangzhou
222 100 122 ANTONOVA Tatiana 88 RUS 28.03.  Vladimir
222 101 121 SHADRINA Elena 82 RUS 04.07. Nevinnomysk
220 100 120 KOPYLOVA Natalia 87 RUS 07.09. Palermo
207 90 117 SIMAKOVA Irina 80 RUS 15.02.  Kazań
206 90 116 BIRSHKIS Elena 84 RUS 15.02.  Kazań
200 89 111 PETROVA Natalia 79 RUS 18.05.  Krasnoyarsk
200 90 110 SUKHOVA Yulia 83 RUS 18.05. Shakhty
195 90 105 TAGILTSEVA Anna 82 RUS 19.05. Arsenev
192 85 107 KASHIRINA Tatiana 91 RUS 15.02.  Kazań
       
69 kg:       
268 120 148 SAVENKO Viktoria 88 RUS 29.03. Vladimir
265 117 148 EVSTYUKHINA Nadezhda 88 RUS 01.06. Hangzhou
263 118 145 SLIVENKO Olga 86 RUS 29.03.  Vladimir
262 115 147 MATVEEVA Tatiana 85 RUS 15.02.  Kazań
261 115 146 SHIMKOVA Svetlana 83 RUS 15.02.  Kazań
237 105 132 GLAZ Olga 75 RUS 15.02.  Kazań
216 101 115 ELUFIMOVA Natalya 86 RUS 16.07. Surgut
215 92 123 SOBOLEVA Natalia 84 RUS 15.02.  Kazań
214 97 117 KASHIRINA Tatiana 91 RUS 07.09. Palermo
213 93 120 SIMAKOVA Irina 80 RUS 18.05. Krasnoyarsk
211 101 110 FEDENEVA Irina 78 RUS 15.02.  Kazań
210 90 120 SAVENKO Viktoria 88 RUS 29.06. Magnitogorsk
       
75 kg:       
286 128 158 PODOBEDOVA Svetlana 86 RUS 02.06. Hangzhou
278 127 151 ZABOLOTNAYA Natalia 85 RUS 04.05. Władysławowo
272 122 150 POPOVA Valentina  72 RUS 04.05. Władysławowo
267 122 145 EVSTYUKHINA Nadezhda 88 RUS 05.10. Santo Domingo
252 108 144 VAZHENINA Alla 83 RUS 15.02.  Kazań
250 115 135 ZHUKOVSKAYA Ekaterina 84 RUS 05.07. Nevinnomysk
246 110 136 KASAEVA Zarema 87 RUS 05.10.  Santo Domingo
235 100 135 SEMIENOVA Viktoria 83 RUS 15.02.  Kazań
235 105 130 GLAZ Olga  75 RUS 23.05. Pavlovsk
226 106 120 GVOZDEVA Elena 73 RUS 15.02.  Kazań
216 98 118 CHERNYKH Anastasya 87 RUS 18.05.  Shakhty
215 95 120 SEROVA Lyudmila 87 RUS 29.03.  Vladimir
       
+75 kg:       
271 120 151 GAGARINA Natalia 83 RUS 05.05. Władysławowo
265 118 147 LOGINOVA Olga 85 RUS 15.02.  Kazań
265 120 145 KHOMICH Albina 76 RUS 01.12.  Kemerovo
252 107 145 SEMIONOVA Viktoria 83 RUS 18.05. Krasnoyarsk
250 110 140 MURATOVA Yuliya 83 RUS 22.12. Vladikavkaz
241 111 130 VLASOVA Karina 85 RUS 18.05. Shakhty
237 107 130 KUSHKHOVA T. 84 RUS 05.07. Nevinnomysk
235 103 132 ERYGINA Svetlana 82 RUS 15.02.  Kazań
223 103 120 ZAVGORODNAYA Jana 86 RUS 16.07. Surgut
219 97 122 ZARETSKAYA Margarita 87 RUS 16.07. Surgut
217 102 115 BEZBORODOVA Svetlana 82 RUS 09.12. Moskva
215 95 120 KACHAEVA Yuliya 90 RUS 15.11. Lipieck
       

MĘŻCZYŹNI       
       
56 kg:       
260 115 145 SUKHANOV Pavel 88 RUS 18.07. Surgut
240 110 130 SHEVCHENKO Mikhail 75 RUS 08.12. Minsk
227 105 122 GROSHEV Sergey 75 RUS 16.02.  Kazań
226 101 125 LAPTEV Oleg 87 RUS 30.03. Vladimir
225 100 125 PCHELKIN Nikolay 82 RUS 19.05. Kursk
224 96 128 BATIEV Valeriy 74 RUS 06.07. Nevinnomysk
222 100 122 ALEEV Nikolay 88 RUS 16.11. Lipieck
220 95 125 GALECHIN Aleksandr 82 RUS 16.02.  Kazań
220 100 120 CHERTKOV A. 85 RUS 19.05. Kursk
218 98 120 AKHMETOV Marsel 89 RUS 30.06. Magnitogorsk
217 97 120 ZEYNALOV Artem 88 RUS 16.11.  Lipieck
       
62 kg:       
295 131 164 PETROSYAN Sergey 88 RUS 16.11 Lipieck
286 131 155 CHEN Oleg 88 RUS 16.11. Lipieck
282 127 155 VORONIN Dmitriy 80 RUS 16.02.  Kazań
276 125 151 NAGOVITSYN Dmitriy 73 RUS 16.02.  Kazań
274 128 146 DOLBUZOV Mikhail 85 RUS 16.02.  Kazań
272 117 155 DUBINCHUK Aleksey 86 RUS 10.12. Moskva
270 125 145 AMENOV Ruslan 85 RUS 06.07. Nevinnomysk
269 118 151 GIZZATULLIN Nail 87 RUS 17.07. Surgut
265 120 145 DOLZHENKO S. 80 RUS 19.05. Kursk
263 123 140 PETRENKO Aleksey 89 RUS 30.03. Vladimir
261 117 144 STARKOV S. 79 RUS 16.02.  Kazań
261 115 146 CHEBONENKO D. 83 RUS 16.02. Kazań
       
69 kg:       
315 145 170 DOBRIYANSKIY Roman 85 RUS 16.02. Kazań
313 143 170 SYTENKOV Aleksandr 85 RUS 26.05. Moskva
310 135 175 PEUNOV Mikhail 80 RUS 16.02. Kazań
308 140 168 MATVEEV Andrey 71 RUS 07.07. Nevinnomysk
305 135 170 SIYUKHOV Ramazan 81 RUS 07.07. Nevinnomysk
302 135 167 BELOV Igor 79 RUS 19.05. Kursk
299 135 164 PONOMARENKO Roman 86 RUS 18.07. Surgut
298 135 163 SATUEV Seykhan 86 RUS 01.04. Vladimir
297 135 162 MATVEEV Andrey 71 RUS 16.02. Kazań
295 130 165 PETROV Stanislav 86 RUS 19.05. Magnitogorsk
293 132 161 ZAVLYALOV Grigoriy 75 RUS 16.02. Kazań
292 130 162 PISKAREV D. 81 RUS 19.05. Kursk
       
77 kg:       
382 170 212 PEREPETCHENOV Oleg 75 RUS 07.07. Nevinnomysk
368 157 211 LUKANIN Vyacheslav 84 RUS 17.02. Kazań
350 155 195 SAKSONOV Alexey 77 RUS 17.02. Kazań
350 155 195 PAVLENKO Andrey 83 RUS 07.07. Nevinnomysk
343 147 196 YUFKIN Alexey 86 RUS 18.07. Surgut
340 150 190 ZAIKIN Pavel 79 RUS 23.05. Pavlovsk
340 155 185 MIKAELYAN A. 82 RUS 07.07. Nevinnomysk
338 151 187 IVANENKO Dmitry 81 RUS 07.07. Nevinnomysk
337 155 182 KRASNY Vladimir 75 RUS 17.02. Kazań
336 150 186 PAVLENKO Andrey 83 RUS 17.02. Kazań
335 150 185 DOBRYANSKIY Roman 85 RUS 07.07. Nevinnomysk
333 148 185 USHAKOV Viktor 87 RUS 18.07. Surgut
       
85 kg:       
377 175 202 TAKHUSHEV Zaur 81 RUS 17.02.  Kazań
376 176 200 MYSHKOVETS Yuriy 71 RUS 17.02.  Kazań
376 167 209 KHAMATSHIN Roman 85 RUS 08.07. Nevinnomysk
375 175 200 EDIEV Aslanbek 70 RUS 08.07. Nevinnomysk
366 164 202 POGOSYAN Mkrtich 82 RUS 08.07. Nevinnomysk
365 165 200 LIZUNOV Ruslan 78 RUS 12.03. Surgut
365 165 200 POLOVNIKOV Vasily 86 RUS 01.06. Hangzhou
355 155 200 MOLCHANOV Andrey 86 RUS 02.04. Vladimir
355 160 195 IVANOV Alexander 89 RUS 02.04. Vladimir
355 165 190 KRASNOV Aleksandr 84 RUS 08.07. Nevinnomysk
353 155 198 PETROV D. 87 RUS 02.04. Vladimir
351 161 190 LEONIDOV A. 87 RUS 02.04. Vladimir
       
94 kg:       
398 175 223 DEMANOV Andrey 85 RUS 18.02. Kazań
398 180 218 KONSTANTINOV Roman 83 RUS 08.07. Nevinnomysk
395 177 218 SOZAEV Mukhamad 82 RUS 08.07. Nevinnomysk
389 171 218 DEMANOV Andrey 85 RUS 08.07. Nevinnomysk
386 175 211 POLOVNIKOV Vasily 86 RUS 02.04.  Vladimir
386 175 211 KUKUSYAN Vartan 86 RUS 02.06. Hangzhou
385 175 210 KHOMYAKOV Mikhail 76 RUS 08.07. Nevinnomysk
381 170 211 SHEYKO Maxim 88 RUS 19.07. Surgut
380 170 210 SHTEFAN Andrey 82 RUS 08.07.  Nevinnomysk
378 168 210 SKOROBOGATOV Andrey 81 RUS 06.05. Władysławowo
375 165 210 MATVEEV Maxim 86 RUS 02.04. Vladimir
373 168 205 KHOMYAKOV Mikhail 76 RUS 18.02. Kazań
       
105 kg:       
425 193 232 KLOKOV Dmitry 83 RUS 09.07. Nevinnomysk
424 197 227 LAPIKOV Dmitry 82 RUS 09.07. Nevinnomysk
420 190 230 SMORCHKOV Vladimir 80 RUS 18.02.  Kazań
418 188 230 LUKANIN Igor 86 RUS 18.02. Kazań
402 185 217 BAMATALIEV Aslan 75 RUS 12.12. Moskva
387 171 216 MERKUSHOV Igor 86 RUS 03.04. Vladimir
385 170 215 PISAREVSKIY Gleb 76 RUS 12.12.  Moskva
383 181 202 FEDOROV Denis 79 RUS 21.05. Krasnoyarsk
376 166 210 AKHAEV Khabagi 82 RUS 18.02. Kazań
375 170 205 SVIDIN Sergey 78 RUS 18.02. Kazań
372 165 207 VALUEV Sergey 81 RUS 18.02. Kazań
371 165 201 KNIGA A. 84 RUS 18.02. Kazań
       
+105 kg:       
454 202 252 GLUSHKO Vladimir  74 RUS 09.07. Nevinnomysk
445 205 240 KOKLYAEV Mikhail 78 RUS 19.02. Kazań
426 186 240 LINNIK Alexey 82 RUS 19.02.  Kazań
425 195 230 MESCHERYAKOV Ruslan 78 RUS 19.02. Kazań
415 185 230 KRASNOV Boris 77 RUS 19.02. Kazań
412 190 222 KLOKOV Dmitri 83 RUS 21.05. Velikiy Novgorod
410 180 230 KOZLOV Andrey 82 RUS 21.05. Kursk
406 181 225 GLUSHKO Denis  83 RUS 08.06. Perm
405 180 225 SHELOMANOV Yuri 77 RUS 09.07. Nevinnomysk
403 183 220 LUKANIN Igor 86 RUS 10.09. Palermo
401 181 220 KADANETS David 86 RUS 20.07. Surgut
395 175 220 KISIELEV Andrey 75 RUS 19.02. Kazań
395 185 210 MOGUSHKOV Chingiz 86 RUS 20.07. Surgut
       
uwaga: opracowanie nie obejmuje zawodników i zawodniczki zdyskwalifikowane w 2006r za przyjmowanie niedzwolonych środków wspomagających !!!

Opracował: Marek Drzewowski

 
Pokrewne linki
· Więcej o PS Informuje
· Napisane przez Autor


Najczęściej czytany artykuł o PS Informuje:
BOGDAN COFALIK - SZTANGISTA, KAPŁAN, MISJONARZ !


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

PS Informuje


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.


Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować


Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.04 sekund :: Zapytania do SQL: 50