www.polska-sztanga.pl - OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - DZIEŃ I
   Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl                           Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU
 STRONA GŁÓWNA
 SYLWETKI
 GALERIA ZDJĘĆ
 WYNIKI
 REKORDY
 RANKINGI
 INNE
 KSIĘGA GOŚCI
 ARCHIWUM
 TEMATY
 TOP 10
 DO POBRANIA
 LINKI
 ZGŁOŚ PROBLEM

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

    
*************************










 
*************************
  

  

LIDERZY
LIDERZY KRAJOWYCH TABEL
31.12.2014r

KOBIETY
44: 127 - S.Oleśkiewicz (Omega K.)
48: 177 - M.Karpiń„ska (Znicz B.)
53: 175 - M.Karpiń„ska (Znicz B.)
58: 205 - J.Łochowska (UKS Z.G.)
63: 197 - K.Ostapska (Tytan O.)
69: 222 - P.Piechowiak (Budowlani N.T.)
75: 230 - E.Mizdal (Unia H.)
+75: 233 - S.Bagiń„ska (Śląsk W.)

MĘŻCZYŹNI
45: 147 - M.Dach (Promień O.)
50: 179 - K.Oleśkiewicz (Dobryszyce)
56: 235 - D.Kozłowski (Zawisza B.)
62: 250 - P.Brylak (UOLKA O.M.)
69: 292 - D.Bajer (AKS Myślibórz)
77: 311 - D.Sikorski (Mazovia C.)
85: 346 - K.Zwarycz (Górnik P.)
94: 392 - A.Zieliński (Tarpan M.)
105: 405 - B.Bonk (Budowlani O.)
+105: 422 - M.Dołęga (Zawisza B.)

ONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: ant98
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 867

Na stronie:
Gości: 325
Użytkowników: 0
Razem: 325

AKTUALIZACJE



Darmowe liczniki

stat4u


OSTATNIE KOMENTARZE
· 1 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 2 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 3 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 4 ADRIAN ZIELIŃSKI ZDYSKWALIFIKOWANY NA CZTERY LATA !!!
· 5 KOLEGA ROBINSONA
· 6 MALI LUDZIE, MAŁO ZNACZĄ, A KRZYCZĄ JAK OLBRZYMY!
· 7 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 8 SERIAL" PRZYJACIELE" CZYLI BIZNESMEN W KRADZIONYCH GACIACH....
· 9 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 10 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!

Z Kraju: OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - DZIEŃ I
Wysłano dnia 25-04-2008 o godz. 11:20:46 przez Autor

Z Kraju
W Polkowicach rozpoczęła się „XIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży” w podnoszeniu ciężarów. Do niedzieli - 27.04.br, na pomoście w Gimnazjum nr 2 zaprezentuje się blisko 60 zawodniczek i 144 zawodników do lat 18. W pierwszym dniu zawodów rywalizują dziewczęta we wszystkich kat. wagowych oraz chłopcy z kat. 50 i 56 kg. Dzięki zaproszeniu ze strony organizatorów, OOM rywalizację w Polkowicach można na bieżąco śledzić za pośrednictwem naszej witryny. W kat. 48 kg, po zaciętej walce, zwyciężyła Agnieszka GRODZICKA (90, WLKS Siedlce; 47,60) - 114 (50+64) - 167,1 pkt., w kat. 53 kg - Martyna MĘDZA (92, WLKS Siedlce; 52,70) - 150 (65+85) - 201,1 pkt., w kat. 58 kg - Katarzyna GRABARCZYK (91, LKS Dobryszyce; 56,60) - 147 (65+82) - 186,4 pkt., w kat. 63 kg - Milena KRUCZYŃSKA (93, UOLKA Ostrów Maz.; 61,8) - 147 (63+84) - 175,5 pkt., w kat. 69 kg - Małgorzata WIEJAK (92, Wisła Puławy; 68,05) - 153 (69+84) - 172,7 pkt., w kat. 75 kg - Oktawia LURKA (90, Lechia Sedziszów Młp.; 72,30) - 136 (56+80) - 149,0 pkt., w kat. +75 kg - Anna KRYSTMAN (93, UOLKA Ostrów Maz.; 75,80) - 143 (65+78) - 153,5 pkt. W pierwszej męskiej kategorii, do 50 kg zwyciężył Dominik POL (90, MOS Opole; 49,95) - 146 (66+80) - 250,8 pkt., natomiast w kat. 56 kg - Łukasz SEROCZYŃSKI (90, MULKS Terespol; 55,90) - 199 (91+108) - 310,6 pkt. > PROGRAM ZAWODÓW, WYNIKI (pdf)



Martyna MĘDZA
(92, WLKS Siedlce) wygrałą zdecydowanie kat. 53 kg




Dwie najlepsze zawodniczki kat. 48 kg: Karolina KUKAWSKA (po lewej) i Agnieszka GRODZICKA. Między nimi trener zwyciężczyni - Dawid FERTYKOWSKI



Katarzyna GRABARCZYK
(91, LKS Dobryszyce) zwyciężyła w kat. 58 kg, zajęła również II miejsce wśród kobiet w klasyfikacji Sinclair'a.



Milena KRUCZYŃSKA
(93, UOLKA Ostrów Maz.) - najlepsza zawodniczka kat. 63 kg



Medalistki kat. 69 kg, od lewej: Natalia KRASZEWSKA, Witold GUZ, Małgorzata WIEJAK i Magdalena CICHA.



Oktawia LURKA (Lechia Sędziszów Młp.) wraz z trenerem - Mateuszem BŁACHOWICZEM po wywalczeniu złotego medalu w kat. 75 kg.



Najlepsze zawodniczki kat. +75 kg, od lewej: Ewelina PYRZ, Zygmunt KLEPACKI, Anna KRYSTMAN i Iga NAJDOWSKA



Medaliści kat. 56 kg, od lewej: Damian RĘPUSZEWSKI, Łukasz SEROCZYŃSKI i Michał HAWRYŁO



KLASYFIKACJA WG. PKT. SINCLAIRA KOBIET:

1MĘDZA Martyna92WLKS Siedlce52,76585150201,1
2GRABARCZYK Katarzyna91LKS Dobryszyce56,66582147186,4
3PĘDZICH Magdalena92UOLKA Ostrów Maz.56,36581146185,9
4DĄDZIK Barbara91Heros Srokowo55,66380143183,9
5KRUCZYŃSKA Milena93UOLKA Ostrów Maz.61,86384147175,5
6MARCINOWSKA Katarzyna91Heros Srokowo62,16780147175,0
7ZAWERACZ Agata91Nowosądeczanin Piwniczna52,25870128172,9
8WIEJAK Małgorzata92Wisła Puławy68,16984153172,7
9DĄDZIK Monika92Heros Srokowo59,06575140172,4
10GRODZICKA Agnieszka90WLKS Siedlce47,65064114167,1


PUNKTACJA KLUBOWA PO I DNIU OOM
1UOLKA Ostrów Maz.34
2Lechia Sędziszów Młp.33
3WLKS Siedlce33
4Mazovia Ciechanów27
5Tarpan Mrocza26
6Unia Hrubieszów21
7Heros Srokowo19
8Promień Opalenica18
9Wisła Puławy15
10Znicz Biłgoraj14
11MOS Opole13
12Nowosądeczanin Piwniczna10
13AZS-AWF Biała Podlaska9
14MULKS Terespol9
15LKS Dobryszyce9
16Horyzont Mełno7
17UMLKS Radomsko7
18Talent Wrocław7
19EKOPAK-Jatne Otwock5
20LKS Łużna5
21Pogórze Gorlice5
22Legia Warszawa5
23Promień Police4
24HKS Szopienice3
25Hejnał Kęty3
26Zawisza Bydgoszcz3
27Zagłębie Wałbrzych3
28AKS Myślibórz2
29Grom Więcbork1
30Orlęta Łuków1
31Stal Kunów1


PUNTACJA WOJEWÓDZTW
1Mazowieckie104
2Lubelskie69
3Kujawsko-pomorskie37
4Podkarpackie33
5Małopolskie23
6Warmińsko-mazurskie19
7Wielkopolskie18
8Łódzkie16
9Opolskie13
10Dolnośląskie10
11Zachodniopomorskie6
12Śląskie3
13Świętokrzyskie1



PROGRAM ZAWODÓW


24.04.2008 r. (czwartek)

do godz. 19.00 - przyjazd ekip - Gimnazjum nr 2, Polkowice, ul. Hubala 3
godz. 20.00 - odprawa techniczna


25.04.2008 r. (piątek)

dziewczęta

godz. 10.00 - start kat. 48, 53 kg
godz. 12.00 - start kat. 58, 63 kg
godz. 14.00 - start kat. 69, 75, +75 kg
godz. 16.30 - uroczyste otwarcie XIV OOM w podnoszeniu ciężarów

chłopcy
godz. 17.00 - start kat. 50 kg
godz. 19.00 - start kat. 56 kg

26.04.2008 r. (sobota)

godz. 10.00 - start kat. 62 kg
godz. 12.00 - start kat. 69 kg
godz. 14.00 - start kat. 77 kg
godz. 16.00 - start kat. 85 kg

27.04.2008 r. (niedziela)

godz. 10.00 - start kat. 94 kg
godz. 12.00 - start kat. +94 kg
godz. 14.30 - uroczyste zakończenie XIV OOM w podnoszeniu ciężarów
godz. 16.00 - wyjazd uczestników


Ubiegłoroczni zwycięzcy OOM w opolu:

Dziewczęta:

Kat. 48 kg - DĄDZIK Barbara (91, Heros Srokowo) – 117 (52+65)
Kat. 53 kg - PAWŁOWSKA Katarzyna (UMLKS Terespol) – 137 (60+77)
Kat. 58 kg - TALARSKA Magdalena (89, WLKS Siedlce) – 164 (72+92)
Kat. 63 kg - GRYCZKA Joanna(89, WLKS Siedlce) – 158 (70+88)
Kat. 69 kg - BRULEWICZ Katarzyna (89, Mazovia Ciechanów) – 157 (71+86)
Kat. 75 kg - CICHOWSKA Elwira (89, Talent Wrocław) – 154 (66+88)
Kat. +75 kg - SPYRA Sandra (89, Andaluzja Piekary Śl.) - 182 (85+97)

Chłopcy:

Kat. 50 kg - KOKOSZKA Grzegorz (90, Unia Hrubieszów) – 159 (73+86)
Kat. 56 kg - KRAWCZYK Łukasz (91, LKS Dobryszyce) – 186 (80+106)
Kat. 62 kg - ROK Paweł (89, LKS Myszków) – 219 (99+120)
Kat. 69 kg - ZWARYCZ Krzysztof (90, Flota Gdynia) – 252 (110+142)
Kat. 77 kg - ZILEIŃSKI Tomasz (90, Tarpan Mrocza) – 291 (128+163)
Kat. 85 kg - ZIELIŃSKI Adrian (89, Tarpan Mrocza) – 315 (145+170)
Kat. 94 kg - MICHALSKI Arkadiusz (90, Górnik Polkowice) – 295 (135+160)
Kat. +94 kg - MARCZAK Józef (90, Znicz Biłgoraj) – (130+170)

Przygotował: Rafał Grążawski

 
Pokrewne linki
· Więcej o Z Kraju
· Napisane przez Autor


Najczęściej czytany artykuł o Z Kraju:
MARIUSZ JĘDRA DOPIĄŁ FORMALNOŚCI… !


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 5
Głosów: 1


Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Z Kraju


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.


Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować


Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.06 sekund :: Zapytania do SQL: 47