Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
SZUKAJ:
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

   *************************


GALERIE

shr121.jpg
shr121.jpg


rai66.jpg
rai66.jpg


lukow.png
lukow.png


talib151.jpg
talib151.jpg


djangabaev17.jpg
djangabaev17.jpg


efremov17.jpg
efremov17.jpg


nabieva17.jpg
nabieva17.jpg


mgl3.jpg
mgl3.jpg


advance-happy-new-year-2018-gif.gif
advance-happy-new-ye ...


azimova91a.jpg
azimova91a.jpgONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: zembron
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 2

Na stronie:
Gości: 172
Użytkowników: 0
Razem: 172

AKTUALIZACJEDarmowe liczniki

stat4u


KALKULATOR SINCLAIR'A

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY
ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

Z Wegier: PREZYDENT IWF KRYTYKUJE DECYZJE WŁADZ EWF !
Wysłano dnia 21-04-2010 o godz. 18:35:01 przez autor

Z Węgier Autor napisał "
04.04.br, w relacji z Kongresu EWF w Mińsku, informowaliśmy o decyzji władz Europejskiej Federacji Podnoszenia Ciężarów, która postanowiła wówczas, że próbki antydopingowe pobrane podczas ostatnich „Mistrzostw Europy Seniorów i Seniorek” miały być przebadane w akredytowanym laboratorium WADA w... Moskwie (RUS). Głównym powodem takiej decyzji był, fakt, iż laboratorium w Kolonii (GER), do którego przekazywane były dotychczas wszystkie próbki, informowało o wynikach badań, nawet z wielomiesięcznym opóźnieniem, podczas gdy wspomniane wyżej laboratorium WADA w Moskwie zobowiązało się skrócić ten termin do... 7 dni. Dzisiaj oto, „PSz” otrzymała kopię pisma, jakie Prezydent Międzynarodowej Federacji Podnoszenia Ciężarów (IWF) – dr Tamas AJAN wystosował wczoraj (20.04.br) do wszystkich europejskich federacji podnoszenia ciężarów. Czytamy w nim m.in., że... „EWF zdecydowało się na korzystanie z akredytowanego laboratorium WADA w Moskwie bez konsultacji z IWF i wyraźnej podstawy prawnej, czym naruszył podstawowe dokumenty regulujące działalność naszej dyscypliny sportu: regulamin IWF oraz przepisy polityki antydopingowej IWF...”. Jak się okazuje, Prezydent IWF zwracał się dwukrotnie do władz EWF o zaakceptowanie wszystkich krytycznych uwag, odnośnie pomysłu przekazywania próbek antydopingowych do Moskwy, jednakże te trwały niezmiennie w swoim postanowieniu. W tej sytuacji IWF, by położyć kres w sprawie niezgodnej z jej przepisami - decyzji władz EWF, zdecydował, zwrócić się do WADA jako niezależnego organu o wiążącą opinię prawną. W swojej odpowiedzi, skierowanej do prezydentów IWF i EWF, Dyrektor WADA stwierdził jednoznacznie, że w przedmiotowej sprawie winny być bezwzględnie stosowane przepisy IWF. Wobec powyższego, światowa federacja nakazała laboratorium w Moskwie natychmiastowe przekazanie wszystkich pobranych w Mińsku próbek do... laboratorium w Kolonii, uzasadniając swoją decyzję wieloletnią współpracą z Niemcami, którzy posiadają kompletną historię badań antydopingowych w podnoszeniu ciężarów. Prezydent IWF kończy swoje pismo stwierdzeniem, iż... „Do laboratorium w Kolonii będą w dalszym ciągu wysyłane próbki antydopingowe z Afryki, Azji oraz od czasu do czasu, także z kontynentu panamerykańskiego..., przepraszając jednocześnie za wszelkie opóźnienia w otrzymywaniu raportów z analizy pobranych próbek, wyrażając przy tym nadzieję, że podobne problemy nie będą już występować w przyszłości...” > pismo Prezydenta IWF (pdf)
"

 
Pokrewne linki
· Więcej o Z Węgier
· Napisane przez autor


Najczęściej czytany artykuł o Z Węgier:
TRIUMF RAFAŁA MAKSONA W „SOROKSAR KUPA” !


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Z Węgier


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.


Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować

Re: PREZYDENT IWF KRYTYKUJE DECYZJE WŁADZ EWF ! (Wynik: 1)
przez Hanys dnia 21-04-2010 o godz. 18:41:42
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ciekawe czy istnieje możliwość przedawnienia się pobranych próbek. Mam na myśli czas zdatności moczu i krwi do badania.
Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.03 sekund :: Zapytania do SQL: 59