Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
SZUKAJ:
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

   *************************


GALERIE

shr121.jpg
shr121.jpg


rai66.jpg
rai66.jpg


lukow.png
lukow.png


talib151.jpg
talib151.jpg


djangabaev17.jpg
djangabaev17.jpg


efremov17.jpg
efremov17.jpg


nabieva17.jpg
nabieva17.jpg


mgl3.jpg
mgl3.jpg


advance-happy-new-year-2018-gif.gif
advance-happy-new-ye ...


azimova91a.jpg
azimova91a.jpgONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: zembron
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 2

Na stronie:
Gości: 334
Użytkowników: 0
Razem: 334

AKTUALIZACJEDarmowe liczniki

stat4u


KALKULATOR SINCLAIR'A

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY
ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

Z Kraju: ZGRUPOWANIE KADRY NARODOWEJ SENIORÓW W CETNIEWIE
Wysłano dnia 10-07-2010 o godz. 10:27:19 przez autor

Z Kraju Autor napisał "
W OPO „Cetniewo" we Władysławowie trwa zgrupowanie kadry narodowej mężczyzn, które potrwa do 17.07.br. Jego uczestnicy mają doskonałe warunki do treningu, ich poczynania wspomaga specjalistyczny system komputerowy, analizujący poszczególne podejścia zawodników oraz wyłapujący niemalże natychmiast wszelkie błędy i nieprawidłowości. W niedzielę, do Cetniewa dojadą także Szymon Kołecki, Sylwester Kołecki i Arsen Kasabijew. Poniżej, kilka zdjęć z wczorajszego treningu naszych kadrowiczów.
"

 
Pokrewne linki
· Więcej o Z Kraju
· Napisane przez autor


Najczęściej czytany artykuł o Z Kraju:
MARIUSZ JĘDRA DOPIĄŁ FORMALNOŚCI… !


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 4.5
Głosów: 8


Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Z Kraju


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.


Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować

Re: ZGRUPOWANIE KADRY NARODOWEJ SENIORÓW W CETNIEWIE (Wynik: 1)
przez marek_d dnia 20-07-2010 o godz. 06:58:19
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
W związku z szerzonymi przez niektórych zawodników plotkami, jakoby Marek Drzewowski lub Rafał Grążawski przekazali trenerom i członkom Zarządu PZPC "loginy" zawodników, wpisujących na naszej stronie swoje komentarze... kategorycznie zaprzeczam, by taka sytuacja miała kiedykolwiek miejsce. To dość nieprzyjemne pomówienie i próba zdyskredytowania autorów "Polskiej Sztangi" w oczach ich własnych czytelników. Wszyscy nasi internauci maja pełną, niczym nieskrępowaną swobodę wymiany informacji i nigdy, powtarzam... nigdy, swoboda ta nie była zagrożona w sposób, o który teraz nas się posądza. To smutne a zarazem żałosne, że wśród naszych zawodników mogą być osoby, którym zależy na tego typu oszczerstwach... ale cóż... ludzie są "tylko" ludźmi, choć czasem przywdziewają dres z orłem na piersi...Re: ZGRUPOWANIE KADRY NARODOWEJ SENIORÓW W CETNIEWIE (Wynik: 1)
przez k-pak dnia 11-07-2010 o godz. 00:32:47
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
PRZEKAZ W POLSKE POSZEDL NAPRAWDE PRZEDNI!!! OTO TRENER STEFAN I JEGO ASYSTENCI PROWADZA DOSKONALE PRZYGOTOWANIA DO MS... ZAWODNICY CIEZKO PRACUJA ( co pewnie akurat jest najprawdziwsza prawda), SZTAB SZKOLENIOWY ROWNIEZ... PELNA KONTROLA KOMPUTEROWA PRZYGOTOWAN , ZADEN BLAD NIE MOZE SIE WKRASC, WSZYSTKO WYMIERZONE CO DO GRAMA... A NA DODATEK NAWET SZYMON I ARSEN DOLACZA POD SKRZYDLA TRENERA STEFANA I ASYSTENTOW... !!! JEST S U P E R !!! ... P O W O D Z E N I A ZAWODNICY !!! BO PEWNIE BEDZIE WAM BARDZO POTRZEBNE.Re: ZGRUPOWANIE KADRY NARODOWEJ SENIORÓW W CETNIEWIE (Wynik: 1)
przez k-pak dnia 13-07-2010 o godz. 00:38:32
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
MASZ TROCHE RACJI PZPC... CHCIAŁBYM BYC CZESCIA SILNEJ POLSKIEJ DRUZYNY NA MS!!! ALE ODPOWIEDZ MI NA JEDNO PYTANIE...!!! CO O TYM MYSLISZ, ZE PRZYGOTOWANIA NAJLEPSZYCH ZAWODNIKOW W POLSCE, DO NAJWAZNIEJSZYCH STARTOW, PROWADZI TRENER CHOROS, KTORY NIGDY NIE POZBEDZIE SIE LATKI MASAZYSTY, BO BYL T Y L K O MASAZYSTA, I KTORY ZNACZY DLA PZPC TYLE, ILE TAJEMNIC TEJ ORGANIZACJI JEST W WIEDZY JEGO SZANOWNEJ MALZONKI, KTORA ZASIADA W KOMISJI REWIZYJNEJ PZPC???... CZY TEŻ "TRENER" STEFAN , KTORY TYLE ZNACZY DLA PZPC, ILE WPLACI NA... "FUNDACJE ROZWOJU POLSKICH CIEZAROW", I IM WIECEJ WPLACI, TYM LEPSZYM BEDZIE TRENEREM.... CI PANOWIE PROBUJA PRZYGOTOWAC POLSKA DRUZYNE DO MS, POSILKUJAC SIE PRAWDZIWYMI TRENERAMI, W OSOBACH SIEMIONA I CHELMOWSKIEGO!!!... CO NA TO POZOSTALI PRAWDZIWI TRENERZY PODNOSZENIA CIEZAROW W POLSCE, KTORZY PRZEPRACOWALI PRZY POMOSTACH PO KILKADZIESIAT LUB KILKANASCIE LAT...!!! MILCZA... APROBUJAC TEN CHORY STAN RZECZY...!!! CZEKAM NA RZECZOWA ODPOWIEDZ!!!Re: ZGRUPOWANIE KADRY NARODOWEJ SENIORÓW W CETNIEWIE (Wynik: 1)
przez k-pak dnia 13-07-2010 o godz. 00:49:55
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
PRZEPRASZAM...!!! PANI CH. BYLA CZLONKIEM KOMISJI REWIZYJNEJ W POPRZEDNIEJ KADENCJI... MOJ BLAD... !!! ALE NIE ZMIENIA TO FAKTU , ZE SWOJA WIEDZE NA TEMAT FUNKCJONOWOANIA PZPC PEWNIE MA !!! I SZANOWNY MAZ , ZAWDZIECZA SWOJA KARIEIRE , WIEDZY I WPLYWOM SWOJEJ ZONY!!!...Re: ZGRUPOWANIE KADRY NARODOWEJ SENIORÓW W CETNIEWIE (Wynik: 1)
przez mocny dnia 13-07-2010 o godz. 12:06:38
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Sylwek przestan juz...Re: ZGRUPOWANIE KADRY NARODOWEJ SENIORÓW W CETNIEWIE (Wynik: 1)
przez PZPC dnia 13-07-2010 o godz. 17:35:35
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
DO k-pak:
MAM PODOBNE ZDANIE DO TWOJEGO NA TEMAT SKŁADU TRENERSKIEGO, ALE WSTRZYMAM SIĘ Z PODOBNYMI KOMENTARZAMI. CHOCIAŻBY DO KOŃCA WRZEŚNIA. PO MŚ WSZYSTKO WYJDZIE:-). NIEKTÓRZY ZAWODNICY (NP. SZRAMIAK) SĄ JUŻ TERAZ W WYSOKIEJ DYSPOZYCJI. CIEKAWE CZY SZKOLENIOWCY POMOGĄ MU UTRZYMAĆ TĄ FORME, ALBO I NAWET JESZCZE DOSZLIFOWAĆ.
JESZCZE PRZYJDZIE CZAS OCENIAĆ TRENERÓW:-)Re: ZGRUPOWANIE KADRY NARODOWEJ SENIORÓW W CETNIEWIE (Wynik: 1)
przez mocny dnia 13-07-2010 o godz. 21:43:50
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
tu nie chodzi o trenerow. jezeli zawodnik chce to bedzie dobry. a zmienianie trenerow co chwila nic nam nie da, wszystko zaczyna sie od trenerow klubowychRe: ZGRUPOWANIE KADRY NARODOWEJ SENIORÓW W CETNIEWIE (Wynik: 1)
przez obserwator dnia 13-07-2010 o godz. 22:00:52
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
W końcu jakaś konstruktywna wypowiedź. Może trener główny powinien być selekcjonerem nie szkoleniowcem ??? Trenerzy klubowi mając możliwość pracy ze swoimi zawodnikami będą mieli cel i będą nabierać doświadczenia.Re: ZGRUPOWANIE KADRY NARODOWEJ SENIORÓW W CETNIEWIE (Wynik: 1)
przez rwa_nie dnia 14-07-2010 o godz. 00:00:29
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Brawo! Wreszcie zabrzmiał głos rozsądku! Z zadowoleniem obserwuję ostatnie komentarze "obserwatora" i "PZPC"
Nareszcie coś konstruktywnego i coś co nadaje nowy rytm dyskusji.
Tak naprawdę mamy niewielu trenerów, którzy mogliby zostać trenerami kadry. Trener główny powinien być traktowany jako koordynator i selekcjoner. A zgrupowania kadry pod jego przewodnictwem powinni przy pomostach obserwować trenerzy klubowi najlepszych zawodników. Będzie to ideał systemu szkoleniowego, o który wielu ludzi w Polsce walczyło. Wystarczy wziąć przykład z ciężkiej pracy MARCINA z jego trenerem i osiągniętych wyników w 2009 roku. Został przecież Mistrzem  Świata w bardzo pięknym stytlu.Re: ZGRUPOWANIE KADRY NARODOWEJ SENIORÓW W CETNIEWIE (Wynik: 1)
przez k-pak dnia 14-07-2010 o godz. 00:33:13
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
I TO BYLBY IDEALNY SWIAT!!!... NAWET OBECNI TRENERZY BYLIBY IDEALNI NA SWOJE STANOWISKA... WYSTARCZYLOBY , ZE TRENER CHOROS ZROBILBY DOKTORAT Z PRZEPROWADZANIA KONTROLNYCH BADAN ANTYDOPINGOWYCH, ZEBY WIEDZIEC , KTORY ZAWODNIK MOZE GDZIEKOLWIEK WYSTARTOWAC... A TRENER STEFAN BY ZA TE BADANIA PLACIL!!!! ALE WTEDY PREZES WASIELA NIE SPALBY PO NOCACH , NIE BEDAC PEWNYM JUTRA!!!... WIEC POZOSTAJE NAM WZIASC SIE DO ROBOTY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BO TO WSZYSTKO MRZONKI!!!!!!!!!!!! WIEM , ZE PRAWDA MOZE BYC DLA WIELU NIEWYGODNA I PALI DO BOLU (co widac !!!!) , ALE ZAWSZE POZOSTAJE PRAWDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Re: ZGRUPOWANIE KADRY NARODOWEJ SENIORÓW W CETNIEWIE (Wynik: 1)
przez rwa_nie dnia 14-07-2010 o godz. 01:33:37
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
k-pak twój wpis dalece odbiega pod względem intelektualnym od innych.
Nie podejmuj sprawy dopingu, gdyż to jest bardzo newralgiczny temat. Na przestrzeni długiego czasu nie było w Polsce problemów z dopingiem. Lepiej nie poruszać tego tematu, bo jedyną niewyjaśnioną sprawą, jest sprawa dopingu u Szymona, jego wpadki przed Igrzyskami w Atenach 
 Odnośnie prawdy, masz rację jest niewygodna dlatego też w twoich wpisach widnieje tyle wykrzykników. O co walczysz? Co chcesz zakrzyczeć? Widać ogromny ból i lęk przed prawdą. Zacznij logicznie myśleć zanim cokolwiek napiszesz.Re: ZGRUPOWANIE KADRY NARODOWEJ SENIORÓW W CETNIEWIE (Wynik: 1)
przez PZPC dnia 14-07-2010 o godz. 16:37:17
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
DO: mocny:
CHĘĆ BYCIA DOBRYM NIE WYSTARCZY!!! BARDZO DUŻO ZALEŻY OD TRENERÓW!!! SAM ZAWODNIK NIC NIE OSIĄGNIE. MUSI MIEĆ WSPARCIE, MOTYWACJE I KOGOŚ KTO POMOŻE MU ZAJŚĆ DALEKO. TRENER POWINIEN BYĆ DLA ZAWODNIKA PRZYJACIELEM I ODWROTNIE. PRACA TRENERA NIE WIĄŻE SIĘ TYLKO Z SALĄ TRENINGOWĄ. TRENER I ZAWODNIK POWINNI WIDYWAĆ SIĘ NA CO DZIEŃ W NORMALNYCH SYTUACJACH. POWINNI DUŻO ZE SOBĄ ROZMAWIAĆ. WTEDY DOPIERO ZAWODNIK ZROZUMIE CO OCZEKUJE OD NIEGO TRENER, A SAM TRENER BĘDZIE WIEDZIAŁ NA ILE STAĆ SWOJEGO PODOPIECZNEGO I ILE MOŻE JESZCZE Z NIEGO WYCIĄGNĄĆ.Re: ZGRUPOWANIE KADRY NARODOWEJ SENIORÓW W CETNIEWIE (Wynik: 1)
przez NIEpzc dnia 15-07-2010 o godz. 09:29:30
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Jaki system szkolenia może stworzyć M.Ch...? Aby stworzyć system szkolenia trzeba przekonać do tego zawodników i potwierdzić to sukcesami.. A M. Ch. jakie ma sukcesy?! Chyba takie, że dobrze umie porozumieć  się S M., którego zrobił swoim asystentem. Ale jak to życie pokazało wcześniej, Pan M. ma 100 pomysłów na godzinę i zmienia zdanie jak ta chorągiewka na wietrze. Dziś popiera Ch., wcześniej go krytykował, a zapewne niedługo poprze tego, który zdominuje i będzie miał przewagę....Re: ZGRUPOWANIE KADRY NARODOWEJ SENIORÓW W CETNIEWIE (Wynik: 1)
przez rwa_nie dnia 16-07-2010 o godz. 00:46:56
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Do Nie pzc i innych, którzy myślą podobnie

Właśnie teraz jest czas na wprowadzenie zmian,  dot. szkolenia, o których była mowa wcześniej. Pięknie opisał to "obserwator" i "PZPC"
Nie pzc, nie oceniaj w ten sposób ludzi - jaka? chorągiewka na wietrze? Maciejewski jest wciąż niedoceniany. Bardzo wiele robi dla polskich ciężarów. Pomaga, wspiera i opiekuje się zawodnikami, tak od serca. Wniosek jest jeden, zawodnicy, którzy trafiają pod jego skrzydła osiągają bardzo dobre wyniki, często najlepsze. Zdobywają medale na pomostach w kraju i na świecie. 
Obawiam się jednego...  czy Stefan bedzie chciał dalej współpracować w takiej atmosferze??Re: ZGRUPOWANIE KADRY NARODOWEJ SENIORÓW W CETNIEWIE (Wynik: 1)
przez obserwator dnia 16-07-2010 o godz. 09:59:49
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)

Pomimo wielu zawirowań ten człowiek cały czas wspiera zawodników w tym co robią a w PZPC bywa z tym różnie. W tej sprawie jego polityka od dobrych 10 lat nie zmieniła się ani trochę. I na pewno jest jedynym o którym można powiedzieć że nie chodzi mu o kasę. Doceńmy tych którzy pomagają bo nie ma ich zbyt wielu w naszym sporcie a jak ktoś nie może czy nie chce pomóc niech przynajmniej nie przeszkadza.


Chyba już naprawdę czas na zmiany w systemie szkolenia bo nie widzę dziś trenera, który mógłby bez konfliktów poprowadzić całą kadrę. I nie chodzi mi o umiejętności trenerskie a komfort psychiczny. Po co uszczęśliwiać kogoś na siłę. Wbrew pozorom taki system szybko wykruszy tych co chcą się tylko przebujać bo będzie można rozliczyć każdego a nie całą kadrę.Re: ZGRUPOWANIE KADRY NARODOWEJ SENIORÓW W CETNIEWIE (Wynik: 1)
przez brzydal dnia 16-07-2010 o godz. 10:10:36
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
A TEN PA NA 4 ZDJECIU OD GORY Z TAKA CZERWONA GLOWA TO KTO TO???

Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.14 sekund :: Zapytania do SQL: 212