Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
SZUKAJ:
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

   *************************


GALERIE

shr121.jpg
shr121.jpg


rai66.jpg
rai66.jpg


lukow.png
lukow.png


talib151.jpg
talib151.jpg


djangabaev17.jpg
djangabaev17.jpg


efremov17.jpg
efremov17.jpg


nabieva17.jpg
nabieva17.jpg


mgl3.jpg
mgl3.jpg


advance-happy-new-year-2018-gif.gif
advance-happy-new-ye ...


azimova91a.jpg
azimova91a.jpgONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: zembron
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 2

Na stronie:
Gości: 375
Użytkowników: 0
Razem: 375

AKTUALIZACJEDarmowe liczniki

stat4u


KALKULATOR SINCLAIR'A

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY
ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

EWF informuje: KOMITET WYKONAWCZY EWF JUŻ W PEŁNYM SKŁADZIE !!!
Wysłano dnia 25-04-2012 o godz. 22:59:40 przez autor

EWF informuje Autor napisał "
Jak informuje witryna Europejskiej Federacji Podnoszenia Ciężarów, władze EWF dokooptowały do Komitetu Wykonawczego 2 nowych członków, zostali nimi: Colin BUCKLEY (IRL) i Christian BAUMGARTNER (GER). To kolejny bardzo wyraźny sygnał Europy, że… nie „chciała zachować jedności…” z naszym krajem i definitywnie pozbyła się ze swoich szeregów przedstawiciela Polski. Przesłanie takiego a nie innego wyboru Europy jest aż nadto wyraźne i… musi niewątpliwie dawać do myślenia. W związkowej relacji z wczorajszego posiedzenia Zarządu PZPC, brak jednak jakiejkolwiek informacji o ewentualnej dyskusji na temat przyczyn dotkliwej porażki wyborczej dotychczasowego Wiceprezydenta EWF – Zygmunta WASIELI > WŁADZE EWF (pdf)
"

 
Pokrewne linki
· Więcej o EWF informuje
· Napisane przez autor


Najczęściej czytany artykuł o EWF informuje:
WSTĘPNE LISTY STARTOWE „ME SENIORÓW” W TIRANIE !


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

EWF informuje


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.


Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować

Re: KOMITET WYKONAWCZY EWF JUŻ W PEŁNYM SKŁADZIE !!! (Wynik: 1)
przez nakiel1 dnia 25-04-2012 o godz. 23:14:10
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Zobaczyli faceta reprezentującego Polskę, "chrumkającego biegle po angielsku", w garniturze , czarnych butach i białych skarpetkach (najnowsze zdjęcie na pzpc.pl), no  i ... po prostu zgłupieli, nie pojeli potęgi intelektu naszego prezesa... Mali ludzie w tej Europie...Re: KOMITET WYKONAWCZY EWF JUŻ W PEŁNYM SKŁADZIE !!! (Wynik: 1)
przez ZW dnia 26-04-2012 o godz. 07:27:46
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
No i się stało… Szczyt bezczelności, propagandy, chamstwa, fałszywości został po raz już enty przekroczony choć jeszcze nigdy nie w tak bezczelny, propagandowy, chamski i fałszywy sposób. Ale co oczekiwać od Pana „Via” Mleczki. Panie Mleczko. Jak można tak wybielić swojego współpracownika który siedzi w ...? Dlaczego nie ma o tym ani słowa tylko mała wzmianka o rezygnacji? Dlaczego pan jest aż tak fałszywy i wybiórczy? Cytat ze strony PZPC” - „Zebrani jednogłośnie przychylili się do pisma z dnia 13 kwietnia br. wystosowanego przez członka Zarządu i szefa związkowej Komisji Dyscyplinarnej, Antydopingowej i Zmiany barw Klubowych - pana Władysława Kuźniaka, który z przyczyn osobistych zrzekł się tych funkcji. W jego miejsce wybrano, przy jednym głosie wstrzymującym się, pana Antoniego Rękasa.” Kilka zdań dalej czytamy: „Zebrani z troska wysłuchali informacji o tym, iż wbrew wcześniejszym ustaleniom i zatwierdzonemu cyklowi szkolenia na „londyńskiej ścieżce" Adrian Zieliński i trener Jerzy Śliwiński (oraz nie objęty programem Klubu Polska-Londyn 2012 Arsen Kasabijew) przebywają do połowy maja na „prywatnym wyjeździe" w Gruzji trenując w prowincjonalnej miejscowości Kwajsa. Wyjechali tam pomimo negatywnego stanowiska i odmowy zgody ze strony PZPC, Ministerstwa Sportu i Turystyki, wspomnianego Klubu i PKOl), choć jeszcze 11. marca podczas rozmowy z panem Marianem Szczechowiczem w Bydgoszczy nie padło nawet słowo o gruzińskich wojażach Adriana Zielińskiego i trenera Śliwińskiego, ale po dwóch dniach wszystko się odmieniło... Płatnik, czyli MSiT via PZPC, ten proceder traktuje jako czasowe, naganne i niezrozumiałe porzucenie pracy, a konsekwencje tego, podkreślono, muszą być wyciągnięte. Nie można jednak zburzyć całości przygotowań do Londynu, zaś czas całkowitych rozliczeń przyjdzie po igrzyskach w Londynie.” Jakim trzeba być ...(jak pan wie nigdy tak o panu nie pisałem ale to przekroczyło już granicę i milszego słowa do opisania takiego zachowania niestety nie znam) żeby pisać takie rzeczy? Każdy zawodnik sprzeciwiający się trenowaniu z masażystą jest zły? Ten Pan może panu ... wymasować a nie prowadzić kadrę na igrzyska. O czym my mówimy panie mleczko… Kompromitacja na całego… Najlepiej wybielić złodzieja a zniszczyć mistrza świata! A co tam?? Płacą mi to będę wkładał głowę Panu prezesowi w d… via jajka…Re: KOMITET WYKONAWCZY EWF JUŻ W PEŁNYM SKŁADZIE !!! (Wynik: 1)
przez Rysio dnia 26-04-2012 o godz. 10:41:08
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Stało się, mleczko się rozlało !Re: KOMITET WYKONAWCZY EWF JUŻ W PEŁNYM SKŁADZIE !!! (Wynik: 1)
przez Zzz dnia 26-04-2012 o godz. 11:09:53
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Jak to, dlaczego wśród 2 nowych członków nie znalazł sie nasz Pan Prezes? Przecież EWF miało się odwdzięczyć Prezesowi PZPC za podjęta w imię "zachowania jedności europejskiej" rezygnacji podczas głosowania na sekretarza generalnego, nie rozumiem takiego zachowania. Ktoś zrobił naszego Prezesa w "bambuko". Tym bardziej będzie przykro Panu Prezesowi gdy już się okaże, że nie utrzyma on równiez stanowiska Prezesa PZPC. Na szczęście ten koszmar już niedługo się skończy !!!
Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.04 sekund :: Zapytania do SQL: 86