Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
SZUKAJ:
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

   



*************************






GALERIE

hertlova100.jpg
hertlova100.jpg


polak124.jpg
polak124.jpg


orsag245a.jpg
orsag245a.jpg


niezyje.jpg
niezyje.jpg


ADEM.jpg
ADEM.jpg


sams17.jpg
sams17.jpg


vlad17a.jpg
vlad17a.jpg


vlad17b.jpg
vlad17b.jpg


vlad17c.jpg
vlad17c.jpg


vlad17d.jpg
vlad17d.jpg



ONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: ant98
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 867

Na stronie:
Gości: 257
Użytkowników: 0
Razem: 257

AKTUALIZACJE



Darmowe liczniki

stat4u


KALKULATOR SINCLAIR'A

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY




ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

Z Białorusi: WYSOKI POZIOM „PUCHARU BIAŁORUSI” !
Wysłano dnia 04-03-2013 o godz. 17:59:46 przez Autor

Z Białorusi
W dniach 27.02-02.03.br w Minsku (BLR) rozegrano „Puchar Białorusi” w podnoszeniu ciężarów. Podczas zawodów, w których wystąpiły ogółem 53 kobiety i 118 mężczyzn padły 3 rekordy Białorusi seniorów (*) i 1 juniorów U20 (**) a najlepsze wyniki uzyskali: Dina SAZANOVETS (90, Mogilyov; 72,05) – 259 (110 +149*) – 317,0 pkt., Elena CHICHKAN (93, Grodno; 57,60) – 215 (100+115) – 304,2 pkt., Anastasiya NOVIKOVA (81, Zhodino; 62,90) – 225 (95+125) – 299,3 pkt., Marina SHKERMAN- KOVA (90, Vitebsk; 67,65) – 233 (103+130) – 295,9 pkt. i Alyona LYAKHOVETS (95, Lelchitsy; 39,28) – 146 (66+80) – 289,9 pkt. wśród kobiet oraz Oleg KHUGAEV (93, Grodno; 84,70) – 376** (170+206) – 450,1 pkt., Andrey ARYAMNOV (88, Borisov; 112,45) – 421 (196+225) – 449,9 pkt., Vadim STRELTSOV (86, Mogilyov; 94,00) – 393 (175+218*) – 448,4 pkt., Aleksandr MAKARENKO (90, Vitebsk; 94,00) – 391 (176+215) – 446,1 pkt. i Andrey RYBAKOV (82, Mogilyov; 90,40) – 375 (175+200) – 435,2 pkt. wśród mężczyzn. Klasyfikację zespołową kobiet (80 pkt.) i mężczyzn (82 pkt.) wygrał rejon Witebski > WYNIKI  



Andrey ARYAMNOV (88, Borisov/BLR; 112,45) znów na ciężarowym pomoście !


Poniżej, najlepsze wyniki zawodów:

KOBIETY

48 kg (7):
158 (68+90*) – Yuliya RIPINSKAYA (94, Brest; 46,92) – 264,3 pkt.
146 (66+80) – Alyona LYAKHOVETS (95, Lelchitsy; 39,28) – 289,9 pkt.
126 (56+70) – Svetlana ANTONENKO (76, Mogilyov; 47,88)

53 kg (7):
151 (70+81) – Aleksandra TETYORKINA (99, Vitebsk; 52,30)
144 (64+80) – Ekaterina NOVIK (95, Mozyr; 52,18)
130 (56+74) – Svetlana OLESHKEVICH (95, Korelichi; 52,10)

58 kg (9):
215 (100+115) – Elena CHICHKAN (93, Grodno; 57,60) – 304,2 pkt.
188 (85+103) – Tatyana BULAVSKAYA (89, Zhodino; 57,42)
175 (83+92) – Irina MISHCHUK (90, Brest; 57,28)
150 (66+84) – Viktoriya MISHINA (90, Zhodino; 57,76)

63 kg (13):
225 (95+125) – Anastasiya NOVIKOVA (81, Zhodino; 62,90) – 299,3 pkt.
214 (97+117) – Lyudmila BRIL (91, Mogilyov; 62,60) – 285,6 pkt.
211 (93+118) – Anastasiya MIKHALENKO (95, Vitebsk; 62,40) – 282,2 pkt.
176 (74+102) – Lyda PANKOVA (97, Brest; 62,20)
175 (80+95) – Ekaterina GOLUSHKO (96, Korelichi; 61,70)
172 (77+95) – Darya CHERNETSOVA (93, Vitebsk; 62,05)

69 kg (9):
233 (103+130) – Marina SHKERMANKOVA (90, Vitebsk; 67,65) – 295,9 pkt.
225 (105+120) – Anna BATYUSHKO (81, Pinsk; 67,30) – 286,6 pkt.
208 (93+115) – Oksana ERMOLENKO (96, Mogilyov; 68,50)
190 (90+100) – Olga NIKITENKO (96, Khoyniki; 68,05)
189 (88+101) – Yuliya MITSKEVICH (96, Grodno; 65,90)
180 (80+100) – Natalya FEDOSENKO (93, Bobruysk; 67,25)

75 kg (4):
259 (110+149*) – Dina SAZANOVETS (90, Mogilyov; 72,05) – 317,0 pkt.
208 (90+118) – Darya NAUMOVA (95, Bpbruysk; 72,25)
195 (85+110) – Olga GENERALOVA (95, Vitebsk; 75,00)
158 (73+85) – Olga VASKO (95, Borisov; 69,50)

+75 kg (4):
270 (120+150) – Ekaterina SHKURATOVA (87, Minsk; 118,50) – 275,3 pkt.
230 (100+130) – Elena KOLOS (96, Lelchitsy; 105,40)
181 (78+103) – Ekaterina POLUYANSKAYA (95, Mozyr; 85,60)
157 (72+85) – Dina PILYUTIK (94, Brest; 99,80)


MĘŻCZYŹNI

56 kg (8):
215 (100+115) – Leonid ZUEV (96, Kostykovka; 55,94)
209 (97+112) – Aleksey BYCHENKOV (96, Bobruysk; 55,96)
208 (96+112) – Dmitriy LIPOVSKIY (86, Borisov; 55,60)

62 kg (9):
260 (120+140) – Stanislav CHADOVICH (92, Mogilyov; 61,80)
245 (110+135) – Evgeniy KOTOV (91, Pinsk; 61,85)
234 (100+134) – Aleksandr TRABO (94, Novopolotsk; 61,80)

69 kg (18):
300 (135+165) – Artyom SHAGOV (95, Kostyukovka; 68,95) – 403,8 pkt.
267 (122+145) – Artyom TIMERBAYEV (94, Grodno; 68,55)
263 (123+130) – Timur VYBORNYKH (92, Mozyr; 68,85)
261 (121+140) – German POLICHEYKO (93, Lida; 68,90)
260 – 2 zawodników

77 kg (19):
335 (155+180) – Vadim LIKHORAD (93, Grodno; 77,00) – 421,9 pkt.
330 (150+180) – Maksim MUDREVSKIY (94, Lelchitsy; 76,55) – 417,0 pkt.
305 (135+170) – Nikolay ERMOLOVICH (94, Bobruysk; 76,00)
293 (133+160) – Vladislav ZARETSKIY (96, Vitebsk; 76,60)
… x (145x+x) – Pyotr ASAYONOK (93, Mogilyov; 75,10)

85 kg (16):
376** (170+206) – Oleg KHUGAEV (93, Grodno; 84,70) – 450,1 pkt.
356 (161+195) – Pavel KHODASEVICH (93, Borisov; 84,60) – 426,4 pkt.
352 (157+195) – Aleksandr AKULOV (93, Novopolotsk; 84,90) – 420,9 pkt.
350 (155+195) – Sergey GARANIN (95, Vitebsk; 84,95) – 418,4 pkt.
347 (155+192) – Vladimir KRUTKO (88, Borisov; 84,80) – 415,2 pkt.
340 (150+190) – Dmitriy ZHUK (93, Pinsk; 84,95) – 406,4 pkt.
318 (142+176) – Rostislav KORNAEV (88, Brest; 84,25)
317 (147+170) – Vladimir YAKUTA (93, Brest; 83,05)

94 kg (21):
393 (175+218*) – Vadim STRELTSOV (86, Mogilyov; 94,00) – 448,4 pkt.
391 (176+215) – Aleksandr MAKARENKO (90, Vitebsk; 94,00) – 446,1 pkt.
375 (175+200) – Andrey RYBAKOV (82, Mogilyov; 90,40) – 435,2 pkt.
367 (162+205) – Aleksandr VENSKEL (93, Lida; 94,00) – 418,7 pkt.
345 (150+195) – Ilya FILIPOVICH (93, Vitebsk; 93,30)
335 (150+185) – Andrey YAKUSHEVICH (90, Brest; 90,90)

105 kg (19):
385 (178+207) – Dmitriy BUYNICH (86, Minsk; 104,70) – 421,2 pkt.
380 (170+200) – Anton MAZEYKO (90, Mozyr; 104,80) – 415,6pkt.
370 (170+200) – Oleg LOBAN (85, Bobruysk; 104,95) – 404,4 pkt.
361 (160+201) – Anatoliy TROSKO (93, Borisov; 104,20)
360 (165+195) – Dmitriy MIRONOVICH (93, Minsk; 101,70)
355 (165+190) – Nikolay POPOV (94, Vitebsk; 103,80)
345 (155+190) – Igor GARANIN (91, Vitebsk; 99,70)

+105 kg (8):
422 (190+232) – Evgeniy ZHERNOSEK (87, Vitebsk; 146,85) – 426,3 pkt.
421 (196+225) – Andrey ARYAMNOV (88, Borisov; 112,45) – 449,9 pkt.
405 (185+220) – Dmitriy VORNIK (88, Minsk; 124,65) – 421,1 pkt.
380 (175+205) – Aleksandr SHEBEKO (91, Mogilyov; 129,90)
373 (165+208) – Aleksey MZHACHIK (96, Pinsk; 116,40)
340 (150+190) – Vasiliy POTAPENKO (92, Minsk; 118,70)

* -  rekord Białorusi seniorów !
** - rekord Białorusi juniorów U20 !


Oryginalny protokół w j.rosyjskim (pdf)



 
Pokrewne linki
· Więcej o Z Białorusi
· Napisane przez Autor


Najczęściej czytany artykuł o Z Białorusi:
MISTRZOSTWA EUROPY SENIORÓW – DZIEŃ IV


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Z Białorusi


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.


Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować


Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.03 sekund :: Zapytania do SQL: 50