Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
SZUKAJ:
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

   



*************************






GALERIE

hertlova100.jpg
hertlova100.jpg


polak124.jpg
polak124.jpg


orsag245a.jpg
orsag245a.jpg


niezyje.jpg
niezyje.jpg


ADEM.jpg
ADEM.jpg


sams17.jpg
sams17.jpg


vlad17a.jpg
vlad17a.jpg


vlad17b.jpg
vlad17b.jpg


vlad17c.jpg
vlad17c.jpg


vlad17d.jpg
vlad17d.jpg



ONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: ant98
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 867

Na stronie:
Gości: 254
Użytkowników: 0
Razem: 254

AKTUALIZACJE



Darmowe liczniki

stat4u


KALKULATOR SINCLAIR'A

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY




ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

Z Białorusi: „OLIMPIJSKIE DNI MŁODZIEŻY” NA BIAŁORUSI !
Wysłano dnia 28-06-2013 o godz. 21:08:47 przez Autor

Z Białorusi
W dn. 22-25.05.br w Pińsku (BLR) rozegrano „Olimpijskie Dni Młodzieży Junio- rek i Juniorów do lat 17”, w których wystąpiło ogółem 57 dziewcząt i 98 chłop- ców. Podczas zawodów padło 11 rekordów Białorusi juniorów do lat 17 (*), 15 (**) i 14 (***) a najlepsze wyniki uzyskali: Darya TEVELEVA (96, Vitebsk; 57,95) – 200* (88*+112*) – 281,8 pkt., Oksana ERMOLENKO (96, Mogilyov; 68,95) – 217 (97+120) – 272,4 pkt., Aleksandra TETYORKINA (99, Vitebsk; 52,90) – 170 (80**+90) – 256,8 pkt., Yuliya MITSKEVICH (96, Grodno; 62,75) – 189 (89+100) – 251,8 pkt. i Anna BAKHIR (99, Glubokoe; 61,70) – 184** (85**+99**) – 248,0 pkt. wśród dziewcząt oraz Andrey MAKU- TSEVICH (96, Krasnaya Sloboda; 69,00) – 280 (120+160) – 376,7 pkt., Richard KUROVSKIY (96, Grodno; 97,90) – 335 (155+180) – 376,0 pkt. oraz… 13-letni Ilya ZHERNOVSKIY (2000, Vitebsk; 55,20) – 223*** (103***+120***) – 352,0 pkt. wśród chłopców > WYNIKI 


Podczas zawodów najlepsze wyniki uzyskali:

DZIEWCZĘTA

44 kg (9 zawodniczek):
107 (47+60) – Syuzana VOLODKO (2000, Mogilyov; 41,05)

48 kg (7):
120 (53+67) – Margarita LESHCHENKO (2000, Glubokoe; 47,35)

53 kg (9):
170 (80**+90) – Aleksandra TETYORKINA (99, Vitebsk; 52,90) – 256,8 pkt.
150 (68+82) – Ekaterina NOVIK (96, Mozyr; 52,50)
132 (57+75) – Kristina MAKUTSEVICH (99, Mogilyov; 52,85)

58 kg (9):
200* (88*+112*) – Darya TEVELEVA (96, Vitebsk; 57,95) – 281,8 pkt.
136 (60+76) – Elena KOSTYAN (97, Novopolotsk; 55,00)

63 kg (9):
189 (89+100) – Yuliya MITSKEVICH (96, Grodno; 62,75) – 251,8 pkt.
184** (85**+99**) – Anna BAKHIR (99, Glubokoe; 61,70) – 248,0 pkt.
180 (77+103) – Lyudmila PANKOVA (97, Brest; 60,90)
170 (80+90) – Ekaterina GOLUSHKO (96, korelichi; 62,50)
155 (65+90) – Anna ZUBREY (96, Lelchitsy; 62,85)

69 kg (7):
217 (97+120) – Oksana ERMOLENKO (96, Mogilyov; 68,95) – 272,4 pkt.
185 (85+100) – Olga NIKITENKO (96, Khoyniki; 68,95)
170 – 2 zawodniczki

+69 kg (7):
215 (95+120) – Elena KOLOS (96, Lelchitsy; 105,70)
180 (84+96) – Alina POTAPCHUK (98, Mogilyov; 86,15)


CHŁOPCY

50 kg (12):
162 (72+90) – Sergey OLISEYCHIK (98, Brest; 49,75)

56 kg (14):
224 (97+127) – Leonid ZUEV (96, Lelchitsy; 55,90) – 350,1 pkt.
223*** (103***+120***) – Ilya ZHERNOVSKIY (2000, Vitebsk; 55,20) – 352,0 pkt.
201 (92+109) – Nikolay SHUNKIN (96, Mogilyov; 55,85)

62 kg (13):
230 (105+125) – Aleksandr ROYSHA (96, Lida; 61,00)
222 (102+120) – Stanislav LADORNYJ (96, Rechitsa; 61,75)
220 – 2 zawodników

69 kg (22):
280 (120+160) – Andrey MAKUTSEVICH (96, Krasnaya Sloboda; 69,00) – 376,7 pkt.
243 (110+133) – Dmitriy OLECHNOVICH (96, Rechitsa; 68.85)
241 (108+133) – Nikita MEZIN (96, Borisov; 68,85)
236 (106+130) – Vladislav TYLCHUK (96, Pinsk; 68,90)
233 – 2 zawodników

77 kg (12):
286 (130+156) – Aleksandr CHERNOBAY (96, Krasnaya Sloboda; 76,60) – 361,2 pkt.
278 (127+151) – Vladislav ZARETSKIY (96, Vitebsk; 75,45)
272 (127+145) – Artyom GULETSKIY (96, Smorgon; 73,80)
265 (115+150) – Ruslan GRUSHKO (97, Mozyr; 76,05)
260 (120+140) – Denis PROTSENKO (97, Pinsk; 76,25)

85 kg (10):
306 (135+171) – Aleksandr KOVTIK (96, Mogilyov; 84,95) – 365,8 pkt.
279 (123+156) – Vladislav PANYSHEV (97, Borisov; 84,30)
276 (120+156) – Aleksey SHLYAKHTUNOV (96, Vitebsk; 84,50)
... 248 (117***+131) – Andrey ORLYONOK (99, Glubokoe; 82,70)

94 kg (8):
315 (145+170) – Aleksandr BOLSHAKOV (96, Vitebsk; 91,50) – 363,6 pkt.
295 (135+160) – Aleksandr DROZDOV (96, Mogilyov; 85,10)

+94 kg (7):
335 (155+180) – Richard KUROVSKIY (96, Grodno; 97,90) – 376,0 pkt.
280 (125+155) – Vladislav CHAKA (96, Mogilyov; 94,35)

Oryginalny protokół (pdf)

MD


 
Pokrewne linki
· Więcej o Z Białorusi
· Napisane przez Autor


Najczęściej czytany artykuł o Z Białorusi:
MISTRZOSTWA EUROPY SENIORÓW – DZIEŃ IV


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Z Białorusi


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.


Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować


Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.03 sekund :: Zapytania do SQL: 50