Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
SZUKAJ:
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

   



*************************






GALERIE

shr121.jpg
shr121.jpg


rai66.jpg
rai66.jpg


lukow.png
lukow.png


talib151.jpg
talib151.jpg


djangabaev17.jpg
djangabaev17.jpg


efremov17.jpg
efremov17.jpg


nabieva17.jpg
nabieva17.jpg


mgl3.jpg
mgl3.jpg


advance-happy-new-year-2018-gif.gif
advance-happy-new-ye ...


azimova91a.jpg
azimova91a.jpg



ONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: magda
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 3

Na stronie:
Gości: 328
Użytkowników: 0
Razem: 328

AKTUALIZACJE



Darmowe liczniki

stat4u


KALKULATOR SINCLAIR'A

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY




ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

Z Peru: XVII IGRZYSKA BOLIWARYJSKIE – DZIEŃ I & II
Wysłano dnia 19-11-2013 o godz. 16:54:40 przez Autor

Z Peru
W minioną niedzielę, 17.11.br w Chiclayo (PER) rozpoczął się turniej podnoszenia ciężarów, rozgrywany w ramach „XVII Igrzysk Boliwaryjskich”. W imprezie tej startuje 45 kobiet i 48 mężczyzn z 10 państw Ameryki Południowej i Środkowej. W pierwszych dniach turnieju, złote medale wywalczyli, w 48 kg K: Ana Iris SEGURA (91, COL) – 165 (73+92) – 270,5 pkt., 53 kg K: Rusmeris VILLA Barboza (83, COL) – 185 (85+100) – 279,1 pkt., 58 kg K: Jackelina HEREDIA Cuesta (88, COL) – 217 (92+125) – 305,5 pkt., 63 kg K: Maria Alexandra ESCOBAR Guerreo (80, ECU) – 225 (100+125) – 299,0 pkt. oraz w 56 kg M: Sergio Armano RADA Rodriguez (84, COL) – 252 (112+140) – 393,3 pkt., 62 kg M: Francisco Antonio MOSQUERA Valencia (92, COL) – 284 (127+157) – 410,7 pkt., 69 kg M: Junior Antonio SANCHEZ Rivero (89, VEN) – 325 (150+175) – 437,2 pkt. i w 77 kg M: Edison ANGULO Rivera (82, COL) – 328 (141+187) – 413,5 pkt. W klasyfikacji medalowej (K+M razem) za wszystkie boje, po VIII kat. wag. prowadzi KOLUMBIA (18-3-0) przed Ekwadorem (3-8-4), Wenezuelą (3-6-7), Salwadorem (0-4-2), Chile (0-3-5), Peru (0-0-2) i Gwatemalą (0-0-1). Dzisiaj ciąg dalszy zawodów i rywalizacja w 69 kg K oraz w 85-94 kg M > WYNIKI 



Ana Iris SEGURA (91, COL) wygrała kategorię wagową do 48 kg kobiet,
na zdjęciu w najlepszej próbie rwania na 73 kg !


Poniżej, najlepsze wyniki zawodów:

KOBIETY

48 kg (4):
165 (73+92) – Ana Iris SEGURA (91, COL) – 270,5 pkt.
158 (70+88) – Genesis Nohemy MUCIA (90, ESA)
151 (66+85) – Jenniffer Katherine LOPEZ Rivera (90, ECU)
x (61+x) – Fiorela Del Rocio RAMIREZ Chumacero (91, PER)

53 kg (3):
185 (85+100) – Rusmeris VILLA Barboza (83, COL) – 279,1 pkt.
162 (71+91) – Gabriela Yoshie VERA (85, CHI)
126 (52+74) – Valeria Archondo CARDONA (88, BOL)

58 kg (4):
217 (92+125) – Jackelina HEREDIA Cuesta (88, COL) – 305,5 pkt.
209 (91+118) – Yusleidy Marianan FIGUEROA Roldan (83, VEN) – 294,2 pkt.
181 (80+101) – Massiel Andrea ROJAS Valverde (84, CHI)
164 (73+91) – Tessy Karen SANDI Pizango (96, PER)

63 kg (8):
225 (100+125) – Maria Alexandra ESCOBAR Guerreo (80, ECU) – 299,0 pkt.
213 (94+119) – Iriner Tahina JIMENEZ Smith (88, VEN) – 283,1 pkt.
211 (90+121) – Nidia Rosa PARDO Marrugo (83, VEN) – 280,4 pkt.
186 (77+109) – Silvana Katiuzca SALDARRIAGA Dioses (93, PER)
186 (86+100) – Leslie Patricia ARMIJO (85, CHI)
183 (82+101) – Tatiana Margarita VASQUEZ Anangono (93, ECU)
173 (73+100) – Nadia Morelia VELA Ramirez (95, PER)
173 (78+95) – Jacqueline Vanessa ZUNIGA Colorado (86, ESA)


MĘŻCZYŹNI


56 kg (6):
252 (112+140) – Sergio Armano RADA Rodriguez (84, COL) – 393,3 pkt.
244 (106+138) – Emmanuel Enrique ROCAFUERTE Buenaire (92, ECU)
230 (102+128) – Francisco Javier BARRERA Sandoval (87, CHI)
225 (103+122) – Ramon Ernesto CRUZ Escobar (95, ESA)
220 (97+123) – Diego Andres SOTO Montesino (88, CHI)
195 (85+110) – German PRECIADO (76, PAN)

62 kg (7):
284 (127+157) – Francisco Antonio MOSQUERA Valencia (92, COL) – 410,7 pkt.
269 (119+150) – Erick Elvis HERRERA Cepeda (94, ECU)
264 (108+156) – Julio Cesar SALAMANCA Pineda (89, ESA)
264 (117+147) – Victor Xavier ZURITA Vallejo (95, ECU)
263 (118+145) – Ray LOPEZ Pena (92, VEN)
245 (105+140) – Miguel Angel PRECIADO Reyes (94, PER)
223 (93+130) – Alberto Alonzo REYES Mendoza (97, PER)

69 kg (5):
325 (150+175) – Junior Antonio SANCHEZ Rivero (89, VEN) – 437,2 pkt.
301 (135+166) – Enrique Clemente VALENCIA Iturralde (88, ECU) – 404,9 pkt.
276 (120+156) – Junior Chayanne LAHUANAMPA Castillo (95, PER)
273 (125+148) – Oscar Fernando VALDIZON Coronado (89, GUA)
247 (110+137) – Alejandro Guanteo ABURTO (95, CHI)

77 kg (5):
328 (141+187) – Edison ANGULO Rivera (82, COL) – 413,5 pkt.
328 (150+178) – Gabriela MENA Martinez (85, COL) – 413,1 pkt.
300 (140+160) – Raul Alexander SANCHEZ Rivero (86, VEN)
292 (135+157) – Maximo VIQUEZ (81, PAN)
265 (115+150) – Arturo David LESCANO Guerrero (88, PER)

MD


 
Pokrewne linki
· Więcej o Z Peru
· Napisane przez Autor


Najczęściej czytany artykuł o Z Peru:
JAROSŁAW SAMORAJ BRĄZOWYM MEDALISTĄ MŚ JUNIORÓW !!!


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Z Peru


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.



Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.04 sekund :: Zapytania do SQL: 50