Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
SZUKAJ:
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

   



*************************






GALERIE

shr121.jpg
shr121.jpg


rai66.jpg
rai66.jpg


lukow.png
lukow.png


talib151.jpg
talib151.jpg


djangabaev17.jpg
djangabaev17.jpg


efremov17.jpg
efremov17.jpg


nabieva17.jpg
nabieva17.jpg


mgl3.jpg
mgl3.jpg


advance-happy-new-year-2018-gif.gif
advance-happy-new-ye ...


azimova91a.jpg
azimova91a.jpg



ONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: zembron
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 2

Na stronie:
Gości: 258
Użytkowników: 0
Razem: 258

AKTUALIZACJE



Darmowe liczniki

stat4u


KALKULATOR SINCLAIR'A

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY




ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

Z Białorusi: PUCHAR BIAŁORUSI – DZIEŃ II-IV
Wysłano dnia 27-07-2014 o godz. 19:55:34 przez autor

Z Białorusi Autor napisał "
W Staykach (BLR) zakończył się „Puchar Białorusi” w podnoszeniu ciężarów. Podczas zawodów padło 6 rekordów Białorusi: 1 seniorów (*) i 5 juniorek U15 (**) a najlepsze wyniki uzyskali: Anastasiya NOVIKOVA (81, Zhodino; 62,9) – 240 (105+135) – 319,3 pkt., Dina SAZANOVETS (90, Mogilyov; 71,55) – 245 (115 +130) – 301,0 pkt., Darya TEVELEVA (96, Vitebsk; 57,78) – 209 (94+115) – 295,1 pkt. i Anastasiya MIKHALENKO (95, Vitebsk; 68,15) – 226 (100+126) – 285,7 pkt. wśród kobiet oraz Aleksandr VENSKEL (93, Lida; 93,8) – 380 (170+210) – 433,9 pkt., Aleksandr BERSANOV (92, Vitebsk; 92,25) – 377 (170+207) – 433,6 pkt., Vadim LIKHORAD (93, Lida; 77,0) – 343 (158+185) – 431,9 pkt., Evgeniy ZHERNOSEK (87, Vitebsk; 157,0) – 427 (202*+225) – 428,6 pkt., Vadim STRELTSOV (86, Mogilyov; 96,55) – 376 (166+210) – 424,2 pkt. i Aleksandr AKULOV (93, Novopolotsk; 84,75) – 350 (160+190) – 418,9 pkt. wśród mężczyzn > WYNIKI  


Poniżej, najlepsze wyniki II i III dnia zawodów:

KOBIETY

58 kg (9):
209 (94+115) – Darya TEVELEVA (96, Vitebsk; 57,78) – 295,1 pkt.
169 (78+91) – Aleksandra TETYORKINA (99, Vitebsk; 57,02)
165 (75+90) – Mariya KURGUZENKO (95, Mogilyov; 57,84)

63 kg (10):
240 (105+135) – Anastasiya NOVIKOVA (81, Zhodino; 62,9) – 319,3 pkt.
193 (85+108) – Lyudmila BRIL (91, Mogilyov; 62,95) – 256,6 pkt.
168 (75+93) – Viktoriya MISHINA (91, Zhodino; 62,4)
… x (100+x) – Ekaterina GOLUSHKO (96, Korelichi; 62,1)

69 kg (8)
226 (100+126) – Anastasiya MIKHALENKO (95, Vitebsk; 68,15) – 285,7 pkt.
210 (98+112) – Natalya FEDOSENKO (93, Bobruysk; 68,3) – 265,1 pkt.
199**, 197** (91**+108**, 106**) – Anna BAKHIR (99, Glubokoe; 67,4)

75 kg (3):
245 (115+130) – Dina SAZANOVETS (90, Mogilyov; 71,55) – 301,0 pkt.
210 (95+115) – Darya GRUKOVA (98, Vitebsk; 74,75) – 251,9 pkt.
137 (67+70) – Anastasiya CHEBATARYOVA (98, Gomel; 69,35)

+75 kg (5):
243 (113+130) – Viktorya ANISKEVICH (94, Zhodino; 79,65) – 282,2 pkt.
230 (105+125) – Olga GENERALOVA (95, Mogilyov; 82,0) – 263,5 pkt.
212 (90+122) – Elena KOLOS (96, Lelchitsy; 113,05)
165 (75+90) – Anna SHATON (98, Rechitsa; 81,4)


MĘŻCZYŹNI

69 kg (20):
280 (125+155) – Artyom TIMERBAEV (94, Grodno; 68,9)
273 (128+145) – German POLICHEYKO (93, Lida; 68,8)
270 (120+150) – Evgeniy KOTOV (91, Pinsk; 68,65)
… x (125x, 126x+160, 165x) – Artyom SHAGOV (95, Bobruysk; 69,0)

77 kg (19):
343 (158+185) – Vadim LIKHORAD (93, Lida; 77,0) – 431,9 pkt.
320 (150+170) – Nikolay CHERNYAK (86, Bobruysk; 76,9) – 403,3 pkt.
311 (138+173) – Nikolay YERMALOVICH (94, Bobruysk; 76,15)

85 kg (17):
350 (160+190) – Aleksandr AKULOV (93, Novopolotsk; 84,75) – 418,9 pkt.
342 (152+190) – Pavel KHODASEVICH (93, Borisov; 84,8) – 409,2 pkt.
335 (145+190) – Pyotr ASAYONOK (93, Rechitsa; 79,2) – 415,3 pkt.
325 (145+180) – Aleksandr SKROB (93, Minsk; 85,0)

94 kg (15):
380 (170+210) – Aleksandr VENSKEL (93, Lida; 93,8) – 433,9 pkt.
377 (170+207) – Aleksandr BERSANOV (92, Vitebsk; 92,25) – 433,6 pkt.
355 (157+198) – Anton BUTOR (94, Zhodino; 92,3) – 408,2 pkt.
351 (160+191) – Nikolay NOVIKOV (86, Lelchitsy; 90,6) – 407,0 pkt.
340 (150+190) – Ilya FILIPOVICH (93, Vitebsk; 93,05)

105 kg (13):
376 (166+210) – Vadim STRELTSOV (86, Mogilyov; 96,55) – 424,2 pkt.
365 (165+200) – Mikhail AVDEEV (82, Borisov; 105,0) – 399,0 pkt.
353 (153+200) – Anatoliy TROSKO (93, Borisov; 103,25)
330 – 2 zawodników

+105 kg (6):
427 (202*+225) – Evgeniy ZHERNOSEK (87, Vitebsk; 157,0) – 428,6 pkt.
360 (160+200) – Anton MAZEYKO (90, Mozyr; 113,0)
357 (165+192) – Denis LEKETUSH (92, Orsha; 114,4)

Protokół w j.rosyjskim (pdf)
MD



"

 
Pokrewne linki
· Więcej o Z Białorusi
· Napisane przez autor


Najczęściej czytany artykuł o Z Białorusi:
MISTRZOSTWA EUROPY SENIORÓW – DZIEŃ IV


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Z Białorusi


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.


Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować


Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.04 sekund :: Zapytania do SQL: 50