Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
SZUKAJ:
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

   



*************************






GALERIE

hertlova100.jpg
hertlova100.jpg


polak124.jpg
polak124.jpg


orsag245a.jpg
orsag245a.jpg


niezyje.jpg
niezyje.jpg


ADEM.jpg
ADEM.jpg


sams17.jpg
sams17.jpg


vlad17a.jpg
vlad17a.jpg


vlad17b.jpg
vlad17b.jpg


vlad17c.jpg
vlad17c.jpg


vlad17d.jpg
vlad17d.jpg



ONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: ant98
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 867

Na stronie:
Gości: 261
Użytkowników: 0
Razem: 261

AKTUALIZACJE



Darmowe liczniki

stat4u


KALKULATOR SINCLAIR'A

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY




ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

Z Białorusi: MISTRZOSTWA BIAŁORUSI KOBIET I MĘŻCZYZN !
Wysłano dnia 29-09-2014 o godz. 21:33:50 przez Autor

Z Białorusi
W dn. 23-27.09.br w Grodnie (BLR) odbyły się „Mistrzostwa Białorusi Kobiet i Mężczyzn”, w których wystąpiły ogółem 52 kobiety i 100 mężczyzn. Poziom zawo- dów był wysoki, padło 11 nowych rekordów Białorusi: 4 seniorów (*), 1 U20 (**) i 6 U15 (***) a najlepsze wyniki uzyskali: Anastasiya NOVIKOVA (81, Zhodino; 63,0) – 250* (110+140*) – 332,2 pkt., Dina SAZANAVETS (90, Mogilyov; 73,05) – 267 (117+150*) – 324,3 pkt., Alyona LYAKHOVETS (95, Lelchitsy; 38,95) – 155 (70+85) – 310,5 pkt., Viktoriya ANISKEVICH (94, Zhodino; 80,7) – 257 (117+140) – 296,6 pkt., Darya NAUMOVA (95, Mogilyov; 77,9) – 244 (104+140) – 286,5 pkt. i Darya TEVELYEVA (96, Vitebsk; 57,95) – 200 (85+115) – 281,8 pkt. wśród kobiet oraz Petr ASAYONOK (93, Mogilyov; 76,9) – 355 (158+197*) – 447,4 pkt., Vadim STRELTSOV (86, Mogilyov; 93,9) – 392 (175+217, 226x) – 447,4 pkt., Aleksandr VENSKEL (93, Lida; 93,85) – 389 (175+214) – 444,1 pkt., Aleksandr BERSANOV (92, Vitebsk; 93,55) – 388 (180+208) – 443,6 pkt., Pavel KHODASEVICH (93, Borisov; 84,65) – 367 (167+200) – 439,5 pkt., Vadim LIKHORAD (93, Lida; 76,95) – 348 (157+191) – 438,4 pkt. i Nikolay NOVIKOV (86, Bobruysk; 85,0) – 360 (165+195) – 430,2 pkt. wśród mężczyzn. Klasyfikację punktową K i M wygrał region Mogilyova > WYNIKI


Podczas zawodów najlepsze wyniki uzyskali:

KOBIETY

48 kg (11):
156 (71+85) – Yuliya ASAYONOK (94, Brest; 47,15) –
155 (70+85) – Alyona LYAKHOVETS (95, Lelchitsy; 38,95) – 310,5 pkt.
130 (60+70) – Svetlana ANTONENKO (76, Mogilyov; 48,0)
125 (56+69***) – Aleksandra MIRENKOVA (99, Mogilyov; 43,8)

53 kg (8):
159 (71+88) – Kristina MAKUTSEVICH (99, Mogilyov; 53,0)
158 (70+88) – Tatyana BULAVSKAYA (89, Zhodino; 52,55)
150 (66+84) – Elena KOSTYAN (97, Novopolotsk; 52,95)

58 kg (8):
200 (85+115) – Darya TEVELYEVA (96, Vitebsk; 57,95) – 281,8 pkt.
178 (83+95) – Aleksandra TETYORKINA (99, Vitebsk; 57,8)
150 (65+85) – Mariya KURGUZENKO (96, Mogilyov; 57,75)

63 kg (8):
250* (110+140*) – Anastasiya NOVIKOVA (81, Zhodino; 63,0) – 332,2 pkt.
210 (95+115) – Lyudmila BRIL (91, Mogilyov; 62,1) – 281,8 pkt.
183 (83+100) – Irina MISHCHUK (90, Brest; 61,75)
175 (77+98) – Ekaterina GALUSHKO (96, Korelichi; 62,85)
172 (73+99) – Lyudmila PANKOVA (97, Brest; 61,65)

69 kg (6):
216 (100+116) – Natalya FEDOSENKO (93, Bobruysk; 68,05) – 273,3 pkt.
211***, 204*** (95***+116***, 109***) – Anna BAKHIR (99, Glubokoe; 68,2)
155 (70+85) – Anastasiya SOROKO (96, Korelichi; 68,75)
… x (97x, 100x + 131**) – Anastasiya MIKHALENKO (95, Vitebsk; 68,05)

75 kg (4):
267 (117+150*) – Dina SAZANAVETS (90, Mogilyov; 73,05) – 324,3 pkt.
225 (100+125) – Oksana ERMOLENKO (96, Mogilyov; 73,7) – 271,9 pkt.
205 (95+110) – Darya GRUKOVA (98. Vitebsk; 74,80)
142 (66+76) – Anastasiya CHEBATARYOVA (98. Gomel; 72,05)

+75 kg (7):
257 (117+140) – Viktoriya ANISKEVICH (94, Zhodino; 80,7) – 296,6 pkt.
244 (104+140) – Darya NAUMOVA (95, Mogilyov; 77,9) – 286,5 pkt.
225 (105+120) – Olga GENERALOVA (95, Mogilyov; 80,8)
205 (90+115) – Elena KOLOS (96, Lelchitsy; 112,0)
201 (88+113) – Alina POTAPCHUK (98, Pinsk; 95,85)
153 (68+85) – Anna SHATON (98, Rechitsa; 103,0)


MĘŻCZYŹNI


56 kg (7):
217 (97+120) – Igor ZOTOV (98, Khoyniki; 55,95)
193 (88+105) – Nikolay SELYUZHITSKIY (94, Pinsk; 56,0)

62 kg (11):
257 (117+140) – Leonid ZUEV (96, Bobruysk; 61,8)
252 (112+140) – Anton SHUBENOK (94, Vitebsk; 61,2)
237 (107+130) – Anton SHEYMOVICH (98, Khoyniki; 61,5)
235 (102+133) – Grigoriy TERESHCHENKO (89, Rechitsa; 61,75)

69 kg
(16):
310 (140+170) – Artyom SHAGOV (95, Bobruysk; 68,80) – 417,8 pkt.
300 (135+165) – Stanislav CHADOVICH (92, Mogilyov; 66,95) – 411,6 pkt.
291 (131+160) – Artyom TIMERBAEV (94, Grodno; 68,70)
261 (116+145) – Evgeniy KOTOV (91, Pinsk; 68,65)
260 (117+143) – Denis ROZHANSKIY (97, Orsha; 68,6)
255 – 2 zawodników

77 kg (18):
355 (158+197*) – Patr ASAYONOK (93, Mogilyov; 76,9) – 447,4 pkt.
348 (157+191) – Vadim LIKHORAD (93, Lida; 76,95) – 438,4 pkt.
320 (150+170) – Vladimir KRYTKO (88, Borisov; 76,95) – 403,1 pkt.
313 (138+175) – Nikolay ERMALOVICH (94, Bobruysk; 73,9)
307 (135+172) – Andrey ANDREEVETS (89, Pinsk; 76,85)
306 (140+166) – Vladimir YAKUTA (93, Brest; 76,65)
300 (135+165) – Maksim KHROMOV (94, Minsk; 77,0)
295 (135+160) – Kazimir FITSNER (90, Lelchitsy; 76,6)

85 kg (14):
367 (167+200) – Pavel KHODASEVICH (93, Borisov; 84,65) – 439,5 pkt.
360 (165+195) – Nikolay NOVIKOV (86, Bobruysk; 85,0) – 430,2 pkt.
355 (160+195) – Maksim MUDREVSKIY (94, Lelchitsy; 84,3) – 426,0 pkt.
345 (155+190) – Aleksandr AKULOV (93, Novopolotsk; 84,85) – 412,6 pkt.
332 (152+180) – Denis IRCHITS (91, Lida; 84,9)
329 (145+184) – Dmitriy ZHUK (93, Mogilyov; 84,95)
315 (140+175) – Aleksandr SKROB (93, Minsk; 84,9)
310 (140+170) – Sergey GARANIN (95, Vitebsk; 81,3)

94 kg (13):
392 (175+217, 226x) – Vadim STRELTSOV (86, Mogilyov; 93,9) – 447,4 pkt.
389 (175+214) – Aleksandr VENSKEL (93, Lida; 93,85) – 444,1 pkt.
388 (180+208) – Aleksandr BERSANOV (92, Vitebsk; 93,55) – 443,6 pkt.
355 (160+195) – Anton BUTOR (94, Zhodino; 92,4) – 407,8 pkt.
315 (145+170) – Aleksandr BOLSHAKOV (96, Vitebsk; 93,6)

105 kg (7):
391 (181+210, 220x) – Oleg LOBAN (85, Khoyniki; 104,65) – 427,8 pkt.
376 (170+206) – Anton MAZEYKO (90, Mozyr; 105,0) – 410,9 pkt.
375 (175+200) – Mikhail AVDEEV (82, Borisov; 104,8) – 410,1 pkt.
340 (155+185) – Dmitriy BUYNICH (86, Minsk; 104,95)

+105 kg (14):
423 (193, 198x, 203x + 230, 235x) – Evgeniy ZHERNOSEK (87, Vitebsk; 157,0) – 424,6 pkt.
388 (182+206) – Aleksey MZHACHIK (96, Pinsk; 130,2)
374 (170+204) – Denis LEKETUSH (92, Vitebsk; 114,55)
367 (167+200) – Dmitriy MIRANOVICH (93, Minsk; 109,35)
350 (150+200) – Tornike KOKAIA (85, Minsk; 109,35)
338 (146+192) – Ilya LEBEDEV (97, Vitebsk; 126,0)
335 -2 zawodników

Oryginalny protokół (pdf)

MD

 
Pokrewne linki
· Więcej o Z Białorusi
· Napisane przez Autor


Najczęściej czytany artykuł o Z Białorusi:
MISTRZOSTWA EUROPY SENIORÓW – DZIEŃ IV


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Z Białorusi


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.


Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować


Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.04 sekund :: Zapytania do SQL: 50