Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
SZUKAJ:
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

   



*************************






GALERIE

ADEM.jpg
ADEM.jpg


sams17.jpg
sams17.jpg


vlad17a.jpg
vlad17a.jpg


vlad17b.jpg
vlad17b.jpg


vlad17c.jpg
vlad17c.jpg


vlad17d.jpg
vlad17d.jpg


korasia17.jpg
korasia17.jpg


martiro172.jpg
martiro172.jpg


martiroMED.jpg
martiroMED.jpg


orsag243a.jpg
orsag243a.jpg



ONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: ant98
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 867

Na stronie:
Gości: 217
Użytkowników: 1
Razem: 218
Teraz online:
01: marek_d


AKTUALIZACJE



Darmowe liczniki

stat4u


KALKULATOR SINCLAIR'A

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY




ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

Z Białorusi: MISTRZOSTWA BIAŁORUSI JUNIOREK I JUNIORÓW U20 !
Wysłano dnia 01-06-2015 o godz. 20:49:22 przez Autor

Z Białorusi
W dn. 26-30.05.br w Novopolotsku (BLR) odbyły się „Mistrzostwa Białorusi Ju- niorek i Juniorów do lat 20”, w których wystąpiło ogółem 66 kobiet i 98 męż- czyzn. Podczas zawodów padł 1 rekord Białorusi juniorek U20 (*) a najlepsze wyniki uzyskali: Alyona LYAKHOVETS (95, Lelchitsy; 40,0) – 152 (68+84) – 296,2 pkt., Anastasiya MIKHALENKO (95, Vitebsk; 68,00) – 230 (95+135*) – 291,2 pkt. i Darya NAUMOVA (95, Bobruysk; 74,05) – 233 (100+133) – 280,9 pkt. wśród juniorek oraz Artyom SHAGOV (95, Bobruysk; 74,30) – 325 (145+180) – 417,8 pkt., Sergey GARANIN (95, Vitebsk; 85,00) – 330 (150+180) – 394,4 pkt. i Leonid ZUEV (96, Bobruysk; 68,35) – 290 (130+160) – 392,5 pkt. wśród juniorów > WYNIKI 


Poniżej, najlepsze wyniki zawodów:

KOBIETY

48 kg (9):
152 (68+84) – Alyona LYAKHOVETS (95, Lelchitsy; 40,0) – 296,2 pkt.
137 (60+77) – Natalya SHELEG (98, Krasnaya Svoboda; 47,65)
131 (58+73) – Aleksandra MIRENKOVA (99, Mogilyov; 44,65)

53 kg (12):
159 (69+90) – Syuzanna VOLODKO (00, Mogilyov; 52,95)
148 (64+84) – Margarita LESHCHENKO (00, Glubokoe; 52,80)
148 (66+82) – Cristina MAKUTSEVICH (99, Mogilyov; 52,90)

58 kg (14):
188 (83+105) – Lyudmila PANKOVA (97, Brest; 57,55) – 266,2 pkt.
185 (85+100) – Aleksandra TETYORKINA (99, Vitebsk; 58,00)
149 (65+84) – Mariya KURGUZENKO (95, Vitebsk; 58,00)

63 kg (9):
188 (86+102) – Ekaterina GALUSHKO (96, Korelichi; 62,35)
144 (60+84) – Aleksandra GULEVICH (00, Mogilyov; 61,95)
144 (66+78) – Alyona TRIFONOVA (96, Novopolotsk; 62,90)

69 kg (8):
230 (95+135*) – Anastasiya MIKHALENKO (95, Vitebsk; 68,00) – 291,2 pkt.
172 (80+92) – Anna BAKHIR (99, Glubokoe; 68,60)
167 (72+95) – Anastasiya SOROKA (96, Korelichi; 66,70)

75 kg (7):
233 (100+133) – Darya NAUMOVA (95, Bobruysk; 74,05) – 280,9 pkt.
227 (105+122) – Darya GRUKOVA (98, Vitebsk; 73,60) – 274,6 pkt.
173 (80+93) – Anna ZUBREY (96, Mozyr; 72,75)

+75 kg
(7):
221 (98+123) – Roksana YERMOLENKO (96, Mogilyov; 78,30)
205 (90+115) – Elena KOLOS (96, Lelchitsy; 103,35)
180 (80+100) – Olga SHIMKO (99, Vitebsk; 81,60)


MĘŻCZYŹNI

56 kg (10):
218 (98+120) – Gennadiy LAPTEV (98, Novopolotsk; 55,90)
211 (97+114) – Igor ZOTOV (98, Khoyniki; 55,90)
198 (92+106) – Vladislav GORBATSKIY (99, Ivanovo; 55,95)

62 kg (16):
244 (108+136) – Ilya ZHERNOVSKIY (00, Vitebsk; 61,80)
242 (108+134) – Roman KOPYTOV (98, Mogilyov; 61,90)
240 (110+130) – Nikolay SHUNKIN (98, Mogilyov; 61,95)

69 kg (15):
290 (130+160) – Leonid ZUEV (96, Bobruysk; 68,35) – 392,5 pkt.
263 (118+145) – Evgeniy TIKHONTSOV (98, Gomel; 68,70)
260 (117+143) – Aleksandr ROYSHA (96, Lida; 68,85)
260 (115+145) – Pavel GROMADA (98, Pinsk; 69,00)

77 kg (19):
325 (145+180) – Artyom SHAGOV (95, Bobruysk; 74,30) – 417,8 pkt.
289 (126+163) – Vladimir GRITSEVICH (98, Mogilyov; 76,25)
288 (133+155) – Artyom MELNIKOV (97, Mozyr; 77,00)

85 kg (12):
330 (150+180) – Sergey GARANIN (95, Vitebsk; 85,00) – 394,4 pkt.
314 (140+174) – Ruslan GRUSHKO (97, Mozyr; 82,70)
311 (138+173) – Denis PROTSENKO (97, Pinsk; 84,60)

94 kg (12):
332 (145+187) – Matvey DUDAL (95, Mozyr; 93,10)
328 (147+181) – Aleksandr KOVTIK (96, Mogilyov; 93,90)
323 (150+173) – Aleksandr BOLSHAKOV (96, Vitebsk; 93,55)

105 kg (7):
322 (139+183) – Sergey BELICHENKO (95, Glubokoe; 100,25)
321 (143+178) – Ivan GOROKHOV (97, Vitebsk; 104,75)
313 (140+173) – Aleksandr DROZDOV (96, Mogilyov; 100,20)

+105 kg (7):
361 (160+201) – Ilya LEBEDEV (97, Vitebsk; 128,65)
360 (160+200) – Eduard ZEZYULIN (98, Mogilyov; 112,50)
280 (128+152) – Dmitriy SAMUTA (97, Beryoza; 108,80)

Oryginalny protokół w j.rosyjskim (pdf)

MD


 
Pokrewne linki
· Więcej o Z Białorusi
· Napisane przez Autor


Najczęściej czytany artykuł o Z Białorusi:
MISTRZOSTWA EUROPY SENIORÓW – DZIEŃ IV


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Z Białorusi


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.


Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować


Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.02 sekund :: Zapytania do SQL: 50