Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
SZUKAJ:
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

   



*************************






GALERIE

shr121.jpg
shr121.jpg


rai66.jpg
rai66.jpg


lukow.png
lukow.png


talib151.jpg
talib151.jpg


djangabaev17.jpg
djangabaev17.jpg


efremov17.jpg
efremov17.jpg


nabieva17.jpg
nabieva17.jpg


mgl3.jpg
mgl3.jpg


advance-happy-new-year-2018-gif.gif
advance-happy-new-ye ...


azimova91a.jpg
azimova91a.jpg



ONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: baleno
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 1

Na stronie:
Gości: 296
Użytkowników: 0
Razem: 296

AKTUALIZACJE



Darmowe liczniki

stat4u


KALKULATOR SINCLAIR'A

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY




ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

Z Ukrainy: MISTRZOSTWA UKRAINY MŁODZIKÓW U13 & U15 !
Wysłano dnia 22-10-2015 o godz. 18:40:14 przez Autor

Z Ukrainy
W dn. 17-20.10.br w Kamieńcu Podolskim (UKR) rozegrano „Mistrzostwa Ukrai- ny Młodzików do lat 13 i 15”, w których wystąpiły ogółem 93 dziewczęta i 180 chłopców. Podczas zawodów ogółem 15 nowych rekordów Ukrainy U13 (3DZ +6CH*) i U15 (3DZ+3CH**) a najlepsze wyniki uzyskali: Olga IVZHENKO (03, Kiev; 37,70) – 96 (42+54) – 199,0 pkt. i Dmitro KURDIBAKHA (02, Volochisk; 61,35) – 181* (81*+100*) – 263,8 pkt. w U13 oraz Kamila KONOTOP (01, Kharkiv; 53,00) – 154 (70+84) – 232,3 pkt. i Vitaliy SMOCHEK (99, Zdolbuniv; 61,35) – 227 (106**+121) – 330,8 pkt. w U15 > WYNIKI, FOTO: dzień I, dzień II, dzień III (html)



Kamila KONOTOP (01, Kharkiv) była najlepszą zawodniczką „Mistrzostw Ukrainy
Młodzików do lat 13 i 15
” – 232,3 pkt., na zdjęciu w najlepszej próbie rwania
na 70 kg (foto: ironworld.ru)


Poniżej, najlepsze wyniki zawodów:

MŁODZICY U 13

Dziewczęta:
32 kg (5): 64 (29+35) – Karina KOMISSARENKO (03, Petrivka; 31,94)
36 kg (6): 57 (24+33) – Svitlana SAMULYAK (03, V.Berezniy; 32,60)
40 kg (7): 96 (42+54) – Olga IVZHENKO (03, Kiev; 37,70) – 199,0 pkt.
44 kg (10): 91 (40+51) – Alina ZAKHARCHENKO (02, Petrivka; 42,12)
48 kg (7): 101 (44+57) – Anastasiya STEPANYUK (03, Lutsk; 46,86)
53 kg (4): 127* (58*+69*) – Darya SHISHANOVA (03, Bilovodsk; 53,00) – 191,6 pkt.
+53 kg (8): 93 (40+53) – Elvira BOROZNA (02, Kharkiv; 55,38)

Chłopcy:
34 kg (10): 82 (37+45) – Sergiy KOLESNIK (04, Shepetivka; 33,20)
38 kg (19): 92 (40+52) – Oleksandr BOCHAROV (04, Bratsk; 36,50)
41 kg (9): 110 (45+65) – Viktor BAYSHA (03, Dnipropetrovsk; 40,66)
45 kg (10): 110 (48+62) – Vladislav KRAMAR (02, Lutsk; 44,54)
50 kg (13): 135 (60+75) – Andriy TISHCHENKO (02, Bila Tserkva; 49,62)
56 kg (11): 156 (65+91) – Yuriy MENTAZEDINOV (02, Lviv; 54,48) – 248,9 pkt.
62 kg (12): 181* (81*+100*) – Dmitro KURDIBAKHA (02, Volochisk; 61,35) – 263,8 pkt.
+62 kg (13): 185* (75+110*) – Evgen BURBALA (02, Ugledar; 108,00), 172 (80*+92) – Oleg NIKOLAENKO (02, Zhitomir; 67,65), 170 (75+95) – Oleksandr POPOK (02, Kirovgrad; 68,60)


MŁODZICY U15

Dziewczęta:
40 kg (2): 94 (41+53) – Galina DIDIK (01, Zhidachiv; 36,86)
44 kg (3): 85 (35+50) – Ruslana KUZIKOVA (01, Mikolaivsk; 44,00)
48 kg (4): 132** (61**+71**) – Mariya GANGUR (00, V.Berezniy; 48,00) – 216,4 pkt.
53 kg (13): 154 (70+84) – Kamila KONOTOP (01, Kharkiv; 53,00) – 232,3 pkt.
58 kg (8): 130 (60+70) – katerina ILKHANOVA (00, Chornobaivka; 54,88)
63 kg (7): 136 (60+76) – Katerina GUSEVA (00, Chornobaivka; 62,65)
+63 kg (9): 130 (55+75) – Anastasiya VLASENKO (01, Dniprodzierzhinsk; 85,60)

Chłopcy:
45 kg (9): 125 (55+70) – Yuriy ZVYAGIN (Bila Tserkva; 44,72)
50 kg (18): 178** (83**+95) – Pavlo DERSENKO (00, Bila Tserkva; 49,90)
56 kg (20): 187 (81+106) – Anton MARUSHCHAK (00, Kharkiv; 55,00)
62 kg (28): 227 (106**+121) – Vitaliy SMOCHEK (99, Zdolbuniv; 61,35) – 330,8 pkt.
69 kg (24): 230 (105+125) – Dmitro SHEMCHUK (01, Zdolbuniv; 67,05) – 315,2 pkt., 228 (102+126) – Evgen YANTSVICH (00, Vradiivka; 67,90), 226 (100+126) – Dmitro PEREMENA (00, Kriviy Rig; 67,20)
77 kg (19) 245 (108+137) – Anatoliy GORIDKO (00, Lviv; 75,35), 244 (109+135) – Evgen NIKONENKO (00, Bila Tserkva; 75,10)
85 kg (8): 230 (100+130) – Maksim KUZMOVICH (00, Sambir; 78,95)
+85 kg (8): 273 (125+148) – Ivan KIRICHENKO (00, Zaporizhzhya; 96,25), 234 (107+127) – Ivan SLIPCHENKO (00, Bila Tserkva; 94,80)

Pełne wyniki w j. ukraińskim: dzień I, dzień II, dzień III (pdf)

MD


 
Pokrewne linki
· Więcej o Z Ukrainy
· Napisane przez Autor


Najczęściej czytany artykuł o Z Ukrainy:
TURNIEJ KWALIFIKACYJNY „ZIRVE” NA UKRAINIE !


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Z Ukrainy


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.


Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować


Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.04 sekund :: Zapytania do SQL: 50