Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
SZUKAJ:
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

   *************************


GALERIE

shr121.jpg
shr121.jpg


rai66.jpg
rai66.jpg


lukow.png
lukow.png


talib151.jpg
talib151.jpg


djangabaev17.jpg
djangabaev17.jpg


efremov17.jpg
efremov17.jpg


nabieva17.jpg
nabieva17.jpg


mgl3.jpg
mgl3.jpg


advance-happy-new-year-2018-gif.gif
advance-happy-new-ye ...


azimova91a.jpg
azimova91a.jpgONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: zembron
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 2

Na stronie:
Gości: 279
Użytkowników: 0
Razem: 279

AKTUALIZACJEDarmowe liczniki

stat4u


KALKULATOR SINCLAIR'A

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY
ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

Prasa Donosi: HIT TRANSFEROWY... ZIELIŃSCY Z TARPANA DO ZAWISZY !
Wysłano dnia 02-01-2016 o godz. 09:21:06 przez autor

Prasa donosi Autor napisał "
Informacji nie potwierdzają, co prawda oba zainteresowane kluby, ale to już prze- sądzone. Adrian i Tomasz Zielińscy zasilą bydgoskiego Zawiszę ! To bez wątpienia transferowy hit przełomu roku, choć podnoszenie ciężarów należy - mimo sukcesów w ostatnich latach - do niszowych dyscyplin w województwie kujaw- sko-pomorskim. Tarpan Mrocza to niewielki klub, ale wychował już wielu znakomi- tych sztangistów, w tym m.in. braci Adriana i Tomasza Zielińskich. Bardziej utytułowany jest Adrian, który ma w dorobku tytuł mistrza olimpijskiego z Londynu (2012), mistrza świata z Antalyi (2010) i mistrza Europy z Tel Awiwu (2014). W 2011 r. był III w MŚ w Paryżu, a w 2015 V na MŚ w Houston, lecz wszystko wskazuje na to, że sięgnie po srebrny medal i tytuł wice- mistrza świata, gdyż kilku rywali, w tym trzech go wyprzedzających, zaliczyło wpadki dopin- gowe. Tomasz z kolei był w USA XI-sty., ale prawdopodobnie przesunie się na miejsce Vi-te, jest też wicemistrzem Europy z 2014 r.

Z ostatniej chwili: Adrian i Tomasz Zielińscy zawodnikami Zawiszy Bydgoszcz, już oficjalnie !!! Szczegóły transferu podczas konferencji prasowej, we czwartek, dn. 07.01.br o godz. 12:00 w Galerii Sportu Bydgoskiego przy ul. Gdańskiej 163 !Obaj zawodnicy to pewniacy do występu na tegorocznych igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro w wadze do 94 kg. Co więcej, przy prawdopodobnej dyskwalifikacji kilku czo- łowych zawodników w tej kategorii, Adrian ma otwartą drogę na podium IO, To- masz także ma szanse na ścisłą czołówkę (może nawet medal). Zdają sobie z tego sprawę w Zawiszy, najlepszym polskim klubie od kilku lat (!), ale nie mogącym pochwalić się w ostatnich dekadach sukcesami na arenach igrzysk. Nie wypaliły m.in. nadzieje w postaci Piotra Siemionowskiego w kajakach czy Marcina Dołęgi w ciężarach właśnie. Silnym magnesem w Zawiszy jest Wojskowa Grupa Sportowa, która daje nie tylko wojskowe, solidne etaty, ale i spokojne przygotowania w komfortowych warunkach. Takie właśnie argumenty przedstawiono braciom Zielińskim. We wtorek zawod- nicy stawili się na spotkaniu zarządu klubu Tarpan Mrocza. Prezes Henryk Szynal przyznał, że z ciężkim sercem, ale zarząd zgodził się na zmianę barw klubowych przez braci. Obaj zrobili tak dużo dla Tarpana, że zadecydowało dobro i przyszłość wciąż młodych sztan- gistów (25 i 24 lata). Zawisza podobno obiecał im także mieszkania !

W Wojskowej Grupie Sportowej zwolniło się miejsce po zdyskwalifikowanym Dołę- dze, więc bydgoski Zawisza zrobi znakomity transfer, pozyskując dwóch potencjalnych olim- pijczyków z nadziejami na medal (-e). Z nieoficjalnych wiadomości: Zawisza - obok kosz- tów poniesionych na obu sztangistów - zapłaci Tarpanowi 40.000 złotych, ale nie w gotówce, lecz w sprzęcie i dwóch zgrupowaniach dla mroteckich zawodników na swoich obiektach. Do oficjalnego podpisania umowy ma dojść we wtorek lub środę, na czwartek przygotowywana jest specjalna konferencja prasowa. Pozostaje tylko cierpliwie czekać na potwierdzenie informacji podanej wczoraj przez „GAZETĘ POMORSKĄ”.
"

 
Pokrewne linki
· Więcej o Prasa donosi
· Napisane przez autor


Najczęściej czytany artykuł o Prasa donosi:
ADRIAN ZIELIŃSKI ZDYSKWALIFIKOWANY NA CZTERY LATA !!!


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Prasa donosi


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.


Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować


Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.03 sekund :: Zapytania do SQL: 50