Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
SZUKAJ:
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

   *************************


GALERIE

shr121.jpg
shr121.jpg


rai66.jpg
rai66.jpg


lukow.png
lukow.png


talib151.jpg
talib151.jpg


djangabaev17.jpg
djangabaev17.jpg


efremov17.jpg
efremov17.jpg


nabieva17.jpg
nabieva17.jpg


mgl3.jpg
mgl3.jpg


advance-happy-new-year-2018-gif.gif
advance-happy-new-ye ...


azimova91a.jpg
azimova91a.jpgONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: zembron
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 2

Na stronie:
Gości: 284
Użytkowników: 0
Razem: 284

AKTUALIZACJEDarmowe liczniki

stat4u


KALKULATOR SINCLAIR'A

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY
ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

Prasa Donosi: ROBERT LEWANDOWSKI NAJLEPSZYM SPORTOWCEM POLSKI 2015 !!!
Wysłano dnia 10-01-2016 o godz. 08:55:03 przez autor

Prasa donosi Autor napisał "
Zakończył się 81 Plebiscyt Przeglądu Sportowego na 10 najlepszych sportowców Polski 2015 roku ! Zwyciężył Robert Lewandowski... Kapitan polskiej reprezentacji piłkarskiej i zawodnik Bayernu Monachium wyprzedził w gło- sowaniu Anitę Włodarczyk, rekordzistkę świata w rzucie młotem, na trzecim miejscu znalazła się tenisistka Agnieszka Radwańska. Jak co roku nominowanych zostało 20 najlepszych sportowców naszego kraju 2015 roku. Głosować można było za pośrednictwem poczty, telefonów i internetu. Na początku wyjątkowej gali wyłoniono dziesiątkę najlepszych sportowców, na których wciąż można było głosować. Wśród zawodników, którzy się w niej nie zmieścili, znaleźli się: Bartłomiej Bonk, Andrzej Fonfara, Magdalena Fularczyk-Kozłowska wraz z Natalią Madaj, Krzysztof Głowacki, Radosław Kawęcki, Justyna Kowalczyk wraz z Sylwią Jaśkowiec, Adam Kszczot, Weronika Nowakowska, Kamil Stoch i Marta Walczykiewicz. Pozostali wciąż rywalizowali o miano najlepszego sportowca poprzedniego roku, które zostało przyznane na koniec sobotniej gali.

Ostateczna kolejność 81 Plebiscytu „Przeglądu Sportowego
na 10. najlepszych sportowców Polski:


1. Robert Lewandowski (piłka nożna)

2. Anita Włodarczyk (lekkoatletyka)
3. Agnieszka Radwańska (tenis)
4. Paweł Fajdek (lekkoatletyka)
5. Michał Kubiak (siatkówka)
6. Piotr Małachowski (lekkoatletyka)
7. Joanna Jędrzejczyk (sporty walki)
8. Rafał Majka (kolarstwo)
9. Michał Jurecki (piłka ręczna)
10. Rafał Sonik (rajdy terenowe)
----------------------------------------------------------
18. Bartłomiej Bonk (podnoszenie ciężarów)

Chciałbym podziękować widzom, internautom, czytelnikom za oddany głos. Cieszę się z przyznanej nagrody, tym bardziej że minęła długa przerwa od kiery odbierał ją piłkarz…” - mówił Robert Lewandowski w specjalnie przygotowanym materiale wideo… „Jestem bardzo dumna, bo jestem żoną najlepszego sportowca. Myślę, że jest niesamowicie profesjonalnym sportowcem…” - powiedziała odbierająca statuetkę w jego imieniu Anna Lewandowska, żona kapitana polskiej reprezentacji.


Relacja VIDEO: część I (nagrody rozdane przez kapitułę), część II
(ogłoszenie wyników plebiscytu na najlepszych sportowców Polski)

Jeszcze przed rozpoczęciem gali przyznano nagrody w innych kategoriach. Trenerem Roku został wybrany Adam Nawałka, szkoleniowiec piłkarskiej reprezentacji Polski… „Tę nagro- dę traktuję jako uhonorowanie pracy włożonej przez drużynę, sztab, wszystkich związanych z tym projektem. Cały czas pamiętamy o tym, że to co przed nami jest najtrudniejsze. Cały czas wierzę w ten team, który prowadzę i jestem przekonany, że dostarczymy Wam wielu radoś- ci…” - powiedział na scenie Nawałka, odbierając nagrodę z rąk Zbigniewa Bońka, prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Gala rozpoczęła się jednak od wręczenia nagrody dla Odkrycia Roku, którym został Jan Świtkowski. Młody zawodnik został brązowym medalistą mistrzostw świata w pływaniu. Na- grodę dla paraolimpijczyka 2015 roku otrzymał Bartosz Tyszkowski, który na co dzień rywalizuje w pchnięciu kulą. Wydarzeniem roku wybrano 72 Tour de Pologne, czyli największą imprezę kolarską w naszym kraju. Inną z nagród otrzymali polscy szczypiorniści. Reprezentacja piłkarzy ręcznych została wybrana drużyną roku  a ich największym sukcesem był brązowy medal mistrzostw świata, które rozgrywane były w Katarze. Na koniec wręczono także Super Czempiona, czyli nagrodę za całokształt. Tym razem otrzymała ją by- ła pływaczka Otylia Jędrzejczak (Przegląd Sportowy, 10.01.2016r).
"

 
Pokrewne linki
· Więcej o Prasa donosi
· Napisane przez autor


Najczęściej czytany artykuł o Prasa donosi:
ADRIAN ZIELIŃSKI ZDYSKWALIFIKOWANY NA CZTERY LATA !!!


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Prasa donosi


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.


Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować


Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.03 sekund :: Zapytania do SQL: 50