Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
SZUKAJ:
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

   



*************************






GALERIE

ADEM.jpg
ADEM.jpg


sams17.jpg
sams17.jpg


vlad17a.jpg
vlad17a.jpg


vlad17b.jpg
vlad17b.jpg


vlad17c.jpg
vlad17c.jpg


vlad17d.jpg
vlad17d.jpg


korasia17.jpg
korasia17.jpg


martiro172.jpg
martiro172.jpg


martiroMED.jpg
martiroMED.jpg


orsag243a.jpg
orsag243a.jpg



ONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: ant98
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 867

Na stronie:
Gości: 219
Użytkowników: 1
Razem: 220
Teraz online:
01: marek_d


AKTUALIZACJE



Darmowe liczniki

stat4u


KALKULATOR SINCLAIR'A

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY




ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

Z Białorusi: PUCHAR & MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA BIAŁORUSI U23 !
Wysłano dnia 15-03-2016 o godz. 19:38:43 przez Autor

Z Białorusi
W dniach 10-13.03.br w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Stajkach k/Mińska (BLR) odbył się „Puchar Białorusi”, połączony z „Młodzieżowymi Mistrzo- stwami Białorusi U23” w podnoszeniu ciężarów. Podczas zawodów, w których wystąpiło ogółem kobiet i mężczyzn, padło 5 rekordów Białorusi seniorów (4K+1M*) a najlepsze wyniki uzyskali: Alyona LYAKHOVETS (95, Lelchitsy; 41,18) – 165*, 161* (74*+91*) – 312,3 pkt., Anastasiya MIKHALENKO (95, Vitebsk; 68,36) – 232 (105+ 127) – 292,8 pkt., Dina SAZANAVETS (90, Mogilyov; 72,48) – 235 (105+130) – 286,7 pkt., Marina SHKERMANKOVA (90, Vitebsk; 68,40) – 227 (100+127) – 286,4 pkt., Darya POCHOBUT (94, Vitebsk; 68,32) – 225 (105+120) – 284,0 pkt. i Darya NAUMOVA (95, Bobruysk; 77,86) – 235 (105+130) – 276,0 pkt. wśród kobiet oraz Ivan KLIM (94, Grodno; 76,98) – 346 (163*+ 183, 193x) – 435,8 pkt., co było jednocześnie najlepszym tegorocznym osiągnięciem na świecie (!), Andrey RYBAKOV (82, Mogilyov; 89,28) – 373 (178+195) – 435,4 pkt., Pyotr ASAYONOK (93, Brest; 84,80) – 360 (160+200) – 430,7 pkt., Pavel KHODASEVICH (93, Borisov; 88,88) – 367 (167+200) – 429,3 pkt., Aleksandr BERSANOV (92, Vitebsk; 93,86) – 375 (170+205) – 428,1 pkt. i Anton BUTOR (94, Zhodino; 93,30) – 374 (170+204) – 428,0 pkt. > WYNIKI 


Poniżej, najlepsze wyniki zawodów:

KOBIETY

48 kg (9 zawodniczek; 10.03):
165*, 161* (74*+91*) – Alyona LYAKHOVETS (95, Lelchitsy; 41,18) – 312,3 pkt.
147 (65+82) – Margarita ZINKOVETS (89, Grodno; 47,94)
137 (61+76) – Ekaterina SMORODINOVA (97, Zhodino; 47,68)
136 (62+74) – Marina MARKOVICH (96, Novopolotsk; 47,28)
133 (59+74) – Aleksandra MIRENKOVA (99, Mogilyov; 46,24)
131 (60+71) – Irina BURAK (99, Korelichi; 46,08)

53 kg (13; 10.03):
163 (70+93) – Tatyana BULAVSKAYA (89, Zhodino; 52,54)
163 (71+92) – Kristina MAKUTSEVICH (99, Mogilyov; 53,00)
153 (70+83) – Alina SHCHEPANOVA (00, Mogilyov; 52,94)
148 (68+80) – Diana KORCHINSKAYA (99, Smorgon; 52,46)

58 kg (13; 11.03):
190 (83+107) – Lyudmila PANKOVA (97, Brest; 57,60) – 268,9 pkt.
171 (75+96) – Syuzanna VOLODKO (00, Mogilyov; 57,12)
154 (68+86) – Yuliya VABISHCHEVICH (99, Brest; 57,40)
150 (70+80) – Mariya KURGUZENKO (95, Vietbsk; 56,76)

63 kg
(16; 11.03):
198 (90+108) – Aleksandra TETYORKINA (99, Vitebsk; 61,94) – 266,2 pkt.
196 (88+108) – Lyudmila BRIL (91, Mogilyov; 61,60) – 264,5 pkt.
183 (86+97) – Mariya GAPEEVA (00, Vitebsk; 61,30)
182 (82+100) – Ekstaerina GALUSHKO (96, Korelichi; 62,88)
172 (75+97) – Viktoriya MISHINA (90, Zhodino; 62,92)
164 (72+92) – Darya BIRAN (99, Khoyniki; 62,84)

69 kg (8; 12.03):
232 (105+127) – Anastasiya MIKHALENKO (95, Vitebsk; 68,36) – 292,8 pkt.
227 (100+127) – Marina SHKERMANKOVA (90, Vitebsk; 68,40) – 286,4 pkt.
225 (105+120) – Darya POCHOBUT (94, Vitebsk; 68,32) – 284,0 pkt.
149 (66+83) – Natalya SHUTKO (98, Brest; 65,77)

75 kg (8; 12.03):
235 (105+130) – Dina SAZANAVETS (90, Mogilyov; 72,48) – 286,7 pkt.
225 (100+125) – Darya GRUKOVA (98, Vitebsk; 73,94) – 271,5 pkt.
175 (80+95) – Anastasiya SOROKA (96, Korelichi; 69,08)
160 (74+86) – Anna ZUBREY (96, Mozyr; 69,64)

+75 kg (7; 12.03):
235 (105+130) – Darya NAUMOVA (95, Bobruysk; 77,86) – 276,0 pkt.
225 (100+125) – Anna BAKHIR (99, Glubokoe; 75,74) – 268,0 pkt.
200 (95+105) – Olga GENERALOVA (95, Vitebsk; 80,18)
190 (82+108) – Polina KATUSHONOK (00, Globokoe; 102,02)
170 (75+95) – Anna IGOLKO (99, Pinsk; 79,74)


MĘŻCZYŹNI

56 kg (7; 10.03):
224 (96+128) – Artyom DANILCHIK (00, Mogilyov; 55,92)
203 (98+105) – Vladislav GORBATSKIY (99, Ivanovo; 55,56)
188 – 3 zawodników

62 kg (13; 10.03):
247 (112+135) – Gennadiy LAPTEV (98, Novopolotsk; 61,48)
241 (106+135) – Aleksandr TRABO (94, Novopolotsk; 61,92)
241 (108+133) – Roman KOPYTOV  (98, Mogilyov; 61,98)
234 (109+125) 0 Nikolay SHUNKIN (98, Mogilyov; 61,92)

69 kg (26; 11.03):
301 (135+166) – Leonid ZUEV (96, Bobruysk; 68,98) – 405,0 pkt.
300 (135+165) – Stanislav CHADOVICH (92, Mogilyov; 66,72) – 412,5 pkt.
285 (125+160) – Ilya ZHERNOVSKIY (00, Vitebsk; 68,70)
284 (128+156) – Nikolay YERMOLOVICH (94, Bobruysk; 68,62)
272 (124+148) – Stanislav LADORNY (96; Rechitsa; 68,78)
271 (123+148) – Artyom TIMERBAYEV (94, Grodno; 68,88)
265 (120+145) – Anton SHEYMOVICH (98, Khoyniki; 68,50)
262 – 2 zawodników
260 – 4 zawodników

77 kg (26; 11.03):
346 (163*+183, 193x) – Ivan KLIM (94, Grodno; 76,98) – 435,8 pkt.
332 (150+182) – Vadim LIKHORAD (93, Lida; 76,28) – 420,3 pkt.
325 (145+180) – Artyom SHAGOV (95, Bobruysk; 73,62) – 420,1 pkt.
320 (140+180) – Maksim KHROMOV (94, Smolevichi; 76,94) – 403,2 pkt.
305 (135+170) – Ilya STEPOSHIN (98, Pinsk; 76,82)
285 – 5 zawodników

85 kg (20; 12.03):
360 (160+200) – Pyotr ASAYONOK (93, Brest; 84,80) – 430,7 pkt.
350 (160+190) – Maksim MUDREVSKIY (94, Lelchitsy; 84,82) – 418,7 pkt.
326 (146+180) – Evgeniy TIKHONTSOV (98, Gomel; 84,28)
320 (140+180) – Denis PROTSENKO (97, Brest; 84,70)
315 (145+170) – Nikolay ZADRUTSKIY (98, Zhodino; 84,04)
310 (140+170) – Vladimir GRITSEVICH (98, Vitebsk; 84,62)
309 (142+167) – Igor GALAKTIONOV (88, Gomel; 84,16)
305 – 2 zawodników

94 kg
(15; 12.03):
375 (170+205) – Aleksandr BERSANOV (92, Vitebsk; 93,86) – 428,1 pkt.
374 (170+204) – Anton BUTOR (94, Zhodino; 93,30) – 428,0 pkt.
373 (178+195) – Andrey RYBAKOV (82, Mogilyov; 89,28) – 435,4 pkt.
367 (167+200) – Pavel KHODASEVICH (93, Borisov; 88,88) – 429,3 pkt.
341 (150+191) – Ruslan GRUSHKO (97, Mozyr; 85,60) – 406,1 pkt.
332 (150+182) – Andrey MARTISHKO (95, Grodno; 92,70)
325 (148+177) – Denis IRCHITS (90, Lida; 93,22)
320 (140+180) – Sergey BELICHENKO (95; Glubokoe; 93,58)

105 kg (11; 13.03):
358 (163+195) – Aleksandr MAKARENKO (90, Vitebsk; 95,98) – 404,9 pkt.
355 (165+190) – Nikolay POPOV (94, Mogilyov; 104,66)
352 (160+192) – Andrey ORLYONOK (99, Glubokoe; 102,18)
348 (157+191) – Aleksandr LEVCHENKO (98, Vitebsk; 102,24)
337 (150+187) – Dmitriy MIRANOVICH (93, Minsk; 103,38)
335 (155+180) – Ilya SHAPIRO (94, Borisov; 96,22)
330 (150+180) – Vladislav PANYSHEV (97, Borisov; 98,14)

+105 kg (9; 13.03):
394 (175+219) – Ilya LEBEDEV (97, Vitebsk; 127,76) – 407,4 pkt.
393 (183+210) – Mikhail AVDEEV (82, Borisov; 109,74) – 423,2 pkt.
370 (170+200) – Aleksey MZHACHIK (96, Pinsk; 134,72)
355 (155+200) – Ivan GOROKHOV (97, Vitebsk; 119,10)
335 – 2 zawodników

Oryginalny protokół zawodów w j.rosyjskim (pdf)

MD


 
Pokrewne linki
· Więcej o Z Białorusi
· Napisane przez Autor


Najczęściej czytany artykuł o Z Białorusi:
MISTRZOSTWA EUROPY SENIORÓW – DZIEŃ IV


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Z Białorusi


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.


Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować


Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.03 sekund :: Zapytania do SQL: 50