Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
SZUKAJ:
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

   



*************************






GALERIE

ADEM.jpg
ADEM.jpg


sams17.jpg
sams17.jpg


vlad17a.jpg
vlad17a.jpg


vlad17b.jpg
vlad17b.jpg


vlad17c.jpg
vlad17c.jpg


vlad17d.jpg
vlad17d.jpg


korasia17.jpg
korasia17.jpg


martiro172.jpg
martiro172.jpg


martiroMED.jpg
martiroMED.jpg


orsag243a.jpg
orsag243a.jpg



ONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: ant98
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 867

Na stronie:
Gości: 221
Użytkowników: 1
Razem: 222
Teraz online:
01: marek_d


AKTUALIZACJE



Darmowe liczniki

stat4u


KALKULATOR SINCLAIR'A

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY




ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

Z Ukrainy: MISTRZOSTWA UKRAINY JUNIORÓW DO LAT 17 !
Wysłano dnia 18-04-2016 o godz. 14:34:45 przez Autor

Z Ukrainy
W dn. 12-16.04.br w Slavutichy (UKR) rozegrano „Mistrzostwa Ukrainy Junio- rek i Juniorów do lat 17”, w których wzięły udział 103 dziewczęta i 190 chłop- ców. Podczas zawodów, w których padło 8 nowych rekordów Ukrainy (3*U17, **4U15 i ***1U13) a najlepsze wyniki uzyskali: Mariya TIMOSHCHUK (99, Rivne; 59,30) – 197 (90+107) – 273,0 pkt., Alina KIRICHUK (99, Rivne; 64,45) – 193 (85+ 108) – 252,7 pkt. i Kamila KONOTOP (01, Kharkiv; 53,00) – 162** (75**+87**) – 244,4 pkt. oraz Dmitro SUKHOTSKIY (99, Pavlograd; 55,85) – 229* (103*+126*) – 358,2 pkt., Kirill KHODUNOV (99, Zaporizhzhya; 68,85) – 260 (120+140) – 350,3 pkt. i Evgeniy NIKONENKO (00, Bila Tserkva; 76,30) – 275 (124+151) – 348,1 pkt. > WYNIKI  



Dmitro SUKHOTSKIY (99) był najlepszym zawodnikiem „Mistrzostw Ukrainy Juniorek
i Juniorów do lat 17
”. W kategorii wagowej do 56 kg ustanowił 3 rekordy Ukrainy
U17
, na zdjęciu podczas próby podrzutu na 123 kg (foto: ironworld.ru)


Poniżej, najlepsze wyniki zawodów:

DZIEWCZĘTA


44 kg (17 zawodniczek; 13.04):
111 (51**+60) – Alina ZAKHARCHENKO (02, Lugansk; 42,85)
104 (47***+57) – Olga IVZHENKO (03, Popasne; 42,50)

48 kg (14; 13.04):
120 (55+65) – Marina ALEKSANDROVA (99, Bilozerskie; 47,35)

53 kg (16; 13.04):
162** (75**+87**) – Kamila KONOTOP (01, Kharkiv; 53,00) – 244,4 pkt.
148 (68+80) – Mariya GANGUR (00, Kharkiv; 52,25)

58 kg (20; 13.04):
164 (74+90) – Olga PIKASH (99, Kirovgrad; 57,70)
155 (69+85) – Yuliya KARANCHUK (00, Zaporizhzhya; 57,60)
154 (69+85) – Katerina ILKHANOVA (00, Chornobaivka; 56,65)

63 kg (15; 13.04):
197 (90+107) – Mariya TIMOSHCHUK (99, Rivne; 59,30) – 273,0 pkt.
133 (63+70) – Darya SHISHANOVA (03, Bilovodsk; 58,90)

69 kg (11; 14.04):
193 (85+108) – Alina KIRICHUK (99, Rivne; 64,45) – 252,7 pkt.
159 (73+86) – Katerina ABIBOK (99, Kharkiv; 66,15)

+69 kg (10; 14.04):
202 (88+114) – Mariya TEODOZIV (99, Khorostkiv; 88,60)
165 (74+91) – Anastasiya VLASENKO (01, Dnieprodzierzhinsk; 87,90)


CHŁOPCY

34 kg (8; 14.04):
62 (27+35) – Eugen OVRAMENKO (05, Golovanivsk; 31.85)

38 kg (1; 14.04):
47 (19+28) – Maksim PENZOV (03, Slavutich; 37,35)

41 kg (2; 14.04):
73 (33+40) – Kirilo VIKHOR (03, Slavutich; 39,65)

45 kg (11; 14.04):
131 (55+76) – Andriy FIYALKO (01, Bela Tserkva; 45,00)
116 (53+63) – Eugen ALEKSEEV (02, Bela Tserkva; 44,70)

50 kg
(22; 14.04):
170 (77+93) – Roman ELNIKOV (00, Mikolaiv; 49,90)
160 (72+88) – Andriy TISHCHENKO (02, Bela Tserkva; 49,7)

56 kg (29; 14.04):
229* (103*+126*) – Dmitro SUKHOTSKIY (99, Pavlograd; 55,85) – 358,2 pkt.
200 (92+108) – Anton MARUSHCHAK (00, Kharkiv; 55,70)

62 kg (27; 15.04):
230 (105+125) – Denis GERAK (99, Kriviy Rig; 61,00)
216 (98+118) – Ruslan SIDOR (99, Uzhgorod; 61,00)

69 kg
(30; 15.04):
260 (120+140) – Kirill KHODUNOV (99, Zaporizhzhya; 68,85) – 350,3 pkt.
246 (114+132) – Arsen POGOSOV (99, Druzhkivka; 67,15)
245 (114+131) – Oleg MAKHMUDOV (99, Zhidachiv; 68,10)

77 kg
(23; 15.04):
275 (124+151) – Evgeniy NIKONENKO (00, Bila Tserkva; 76,30) – 348,1 pkt.
262 (117+145) – Eugen SAULYAK (99, Kriviy Rig; 75,60)
259 (124+135) – Andriy BOSHUK (00, Volochisk; 76,50)

85 kg (16; 15.04):
276 (126+150) – Vladislav TSIGOL (99, Chornobaivka; 84,15)
263 (125+138) – Yaroslav DRAMARETSKIY (99, Lugansk; 79,90)
260 (114+146) – Anatoliy GORIDKO (00, Lviv; 81,95)

94 kg (11; 16.04):
276 (125+151) – Danilo MOCHERNYUK (99, Kolomiya; 88,95)
263 (113+150) – Roman GUDZ (00, Buchach; 87,40)

+94 kg (12; 16.04):
322 (150+172) – Oleg GANZENKO (99, Zaporizhzhya; 134,90)
285 (130+155) – Ivan KIRICHENKO (00, Zaporizhzhya; 104,10)
280 (126+154) – Kostyantin ORLENKO (99, Kharkiv; 101,50)

Oryginalny protokół w j. rosyjskim (pdf)

MD

 
Pokrewne linki
· Więcej o Z Ukrainy
· Napisane przez Autor


Najczęściej czytany artykuł o Z Ukrainy:
TURNIEJ KWALIFIKACYJNY „ZIRVE” NA UKRAINIE !


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Z Ukrainy


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.


Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować


Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.04 sekund :: Zapytania do SQL: 50