Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
SZUKAJ:
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

   



*************************






GALERIE

ADEM.jpg
ADEM.jpg


sams17.jpg
sams17.jpg


vlad17a.jpg
vlad17a.jpg


vlad17b.jpg
vlad17b.jpg


vlad17c.jpg
vlad17c.jpg


vlad17d.jpg
vlad17d.jpg


korasia17.jpg
korasia17.jpg


martiro172.jpg
martiro172.jpg


martiroMED.jpg
martiroMED.jpg


orsag243a.jpg
orsag243a.jpg



ONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: ant98
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 867

Na stronie:
Gości: 218
Użytkowników: 1
Razem: 219
Teraz online:
01: marek_d


AKTUALIZACJE



Darmowe liczniki

stat4u


KALKULATOR SINCLAIR'A

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY




ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

Z Białorusi: MISTRZOSTWA BIAŁORUSI JUNIORÓW U20 !
Wysłano dnia 18-09-2016 o godz. 19:02:05 przez autor

Z Białorusi
W dn. 07-10.09.br w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Staykakh k/Mińska (BLR) odbyły się „Mistrzostwa Białorusi Juniorek i Juniorów do lat 20”, w których wystąpiły ogółem 63 kobiety i 82 mężczyzn. Podczas zawodów najlepsze wyniki uzyskali: Lyudmila PANKOVA (97, Brest; 57,66) – 192 (85+107) – 271,5 pkt., Aleksandra TETYORKINA (99, Vitebsk; 57,96) – 186 (84+102) – 262,0 pkt. i Ekaterina GOLUSHKO (96, Korelichi; 68,65) – 195 (90+105) – 245,4 pkt. oraz Ilya ZHERNOVSKIY (00, Vitebsk; 67,75) – 288 (130+158) – 392,0 pkt., Ilya STEPOSHIN (98, Pinsk; 76,10) – 302 (135 +167) – 382,9 pkt. i Stanislav LADORNYJ (96, Rogachyov; 74,20) – 293 (133+160) – 376,9 pkt. > WYNIKI 


Poniżej, najlepsze wyniki zawodów:

KOBIETY

48 kg (7 zawodniczek; 07.09):
144 (66+78) – Aleksandra MIRENKOVA (99, Mogilyov; 47,86)
142 (65+77) – Irina BURAK (99, Korelichi; 47,34)
127 (57+70) – Ekaterina SMORODINOVA (97, Zhodino; 47,86)

53 kg (9; 07.09):
151 (66+85) – Natalya SHELEG (98, Kr. Sloboda; 52,44)
147 (66+81) – Diana KORCHINSKAYA (99, Smorgon; 53,00)
135 (59+76) – Kristina PROKOPYUK (01, Brest; 53,00)

58 kg (13; 08.09):
192 (85+107) – Lyudmila PANKOVA (97, Brest; 57,66) – 271,5 pkt.
186 (84+102) – Aleksandra TETYORKINA (99, Vitebsk; 57,96) – 262,0 pkt.
170 (77+93) – Kristina MAKUTSEVICH (99, Mogilyov; 57,08)
163 (74+89) – Alina SHCHEPANOVA (00, Mogilyov; 57,76)

63 kg (12; 08.09):
170 (75+95) – Syuzanna VOLODKO (00, Mogilyov; 59,00)
164 (72+92) – Yuliya VABISHCHEVICH (99, Brest; 59,38)
152 (72+80) – Darya BIRAN (99, Khoyniki; 61,65)

69 kg (8; 09.09):
195 (90+105) – Ekaterina GOLUSHKO (96, Korelichi; 68,65) – 245,4 pkt.
180 (85+95) – Darya GRUKOVA (98, Vitebsk; 67,85)
170 (75+95) – Lyubov DEMIDOVETS (01, Lelchitsy; 69,00)
165 (70+95) – Diana MINKOVA (01, Lelchitsy; 68,90)

75 kg (7; 09.09):
181 (81+100) – Anna BAKHIR (99, Glubokoye; 70,40)
180 (85+95) – Ulyana MAKHNACH (00, Khoyniki; 74,60)
170 (75+95) – Anna IGOLKO (98, Pinsk; 74,90)

+75 kg (7; 09.09):
173 (75+98) – Olga SHIMKO (99, Vitebsk; 80,05)
163 (72+91) – Polina KATUSHONOK (00, Glubokoye; 101,15)
153 (69+84) – Inna ZAKHARCHUK (00, Brest; 77,75)


MĘŻCZYŹNI

56 kg (9; 07.09):
219 (99+120) – Artyom DANILCHIK (00, Mogilyov; 55,96)
201 (91+110) – Dmitriy IVANOV (00, Vitebsk; 55,64)
191 – 2 zawodników

62 kg (15; 07.09):
247 (111+136) – Genadiy LAPTEV (98, Novopolotsk; 61,40)
243 (112+131) – Sergey OLISEYCHIK (98, Brest; 61,80)
243 (113+130) – Nikolay SHUNKIN (98, Mogilyov; 61,90)
233 – 2 zawodników

69 kg (15; 08.09):
288 (130+158) – Ilya ZHERNOVSKIY (00, Vitebsk; 67,75) – 392,0 pkt.
262 (117+145) – Anton SHEYMOVICH (98, Khoyniki; 68,00)
260 (116+144) – Anton KUDINTSOV (98, Borisov; 68,60)

77 kg (12; 08.09):
302 (135+167) – Ilya STEPOSHIN (98, Pinsk; 76,10) – 382,9 pkt.
293 (133+160) – Stanislav LADORNYJ (96, Rogachyov; 74,20) – 376,9 pkt.
275 (130+145) – Denis ROZHANSKIY (97, Vitebsk; 75,65)

85 kg (10; 09.09):
310 (145+165) – Nikolay ZADRUTSKIY (98, Zhodino; 84,60) – 371,3 pkt.
300 (135+165) – Ruslan GRUSHKO (97, Bobruysk; 81,30)
298 (133+165)  -Vladimir GRITSEVICH (98, Mogilyov; 81,90)
… x (130+165x) – Evgeniy TIKHONOV (98, Bobruysk; 85,00)

94 kg (7; 09.09):
305 (145+160) – Vladislav PANYSHEV (97, Borisov; 93,10)
274 (122+152) – Kirill VECHORKA; 96, Smolevichi; 89,10)
252 (111+141) – Ilya KARABACH (01, Korelichi; 93,70)

105 kg (7; 10.09):
333 (153+180) – Andrey ORLYONOK (99, Glubokoye; 102,10)
306 (134+172) – Nikolay ZHIGALOV (97, Minsk; 104,20)
305 (140+165) – Mikhail VITUKEVICH (98, Lida; 99,70)

+105 kg (7; 10.09):
365 (160+205) – Ilya LEBEDEV (97, Vitebsk; 135,30) – 373,2 pkt.
328 (148+180) – Aleksandr DROZDOV (96, Mogilyov; 106,80)
305 (135+170) – Ivan GOROKHOV (97, Vitebsk; 109,35)

Oryginalny protokół w j.rosyjskim (pdf)

MD


 
Pokrewne linki
· Więcej o Z Białorusi
· Napisane przez autor


Najczęściej czytany artykuł o Z Białorusi:
MISTRZOSTWA EUROPY SENIORÓW – DZIEŃ IV


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Z Białorusi


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.


Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować


Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.03 sekund :: Zapytania do SQL: 50