Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
SZUKAJ:
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

   



*************************






GALERIE

shr121.jpg
shr121.jpg


rai66.jpg
rai66.jpg


lukow.png
lukow.png


talib151.jpg
talib151.jpg


djangabaev17.jpg
djangabaev17.jpg


efremov17.jpg
efremov17.jpg


nabieva17.jpg
nabieva17.jpg


mgl3.jpg
mgl3.jpg


advance-happy-new-year-2018-gif.gif
advance-happy-new-ye ...


azimova91a.jpg
azimova91a.jpg



ONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: baleno
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 1

Na stronie:
Gości: 291
Użytkowników: 0
Razem: 291

AKTUALIZACJE



Darmowe liczniki

stat4u


KALKULATOR SINCLAIR'A

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY




ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

Z Ukrainy: TURNIEJ PAMIĘCI IHORA MYKHAYLOVYCHA RYBAKA !
Wysłano dnia 28-11-2016 o godz. 19:34:50 przez autor

Z Ukrainy
W dn. 23-26.11.br w Kharkovie (UKR) odbył się tradycyjny turniej podnoszenia ciężarów pamięci Ihora Mykhaylovycha Rybaka (1934–2005) – mistrza olimpijskiego z Melbourne (1956), który jako zawodnik ukraiński reprezentował niegdyś barwy ZSRR. W kolejnych dniach zawodów rywalizowali mężczyźni a naj- lepsze wyniki uzyskali: Oleksandr PELESHENKO (94, Khmelnitskiy; 85,0) – 355 (165+190) – 424,2 pkt., Vasil PILIPENKO (91, Kharkiv; 104,95) – 388 (175+213) – 424,1 pkt., Oleksiy BI- BIK (93, Chernigiv; 104,7) – 387 (180+207) – 423,4 pkt., Anton PLESNOY (96, Dnipropet- rovsk; 93,75) – 365 (165+200) – 416,9 pkt., Pavlo ZAKASHEVSKIY (95, Lviv; 99,3) – 370 (165 +205) – 412,8 pkt. i Oleg SLOBODYANYUK (88, Kharkiv; 150,3) – 407 (177+230) – 410,1 pkt. > WYNIKI , ZDJĘCIA (html)



Zdjęcie nadesłał - Ryszard Beck, dziękujemy !



Podczas zawodów najlepsze wyniki uzyskali:

MĘŻCZYŹNI

56 kg (8; 24.11):
209 (98+111) – Artur TYUTYUNIK (87, Lugansk; 55,9) – 326,7 pkt.
190 (83+107) – Sergiy KLIMENKO (95, Mikolaiv; 55,85)
187 (83+104) – Oleksandr LAVRINENKO (01, Kharkiv; 54,35)

62 kg (9; 24.11):
255 (115+140) – Ruslan MAKAROV (87, Skadovsk; 61,25) – 372,0 pkt.
239 (108+131) – Ruslan SIDOR (99, Uzhgorod; 61,85)
235 (105+130) – Yaroslav ZABOLOTNIY (95, Makiv; 59,95)
233 (103+130) – Sergiy DULYA (87, Odessa; 61,95)

69 kg (15; 24.11):
262 (117+145) – Oleksiy SHKURSKIY (99, Kreminna; 67,7) – 356,8 pkt.
257 (111+146) – Yan BLOMBERUS (98, Kharkiv; 68,2)
256 (117+139) – Kirilo SHAPOVALOV (99, Mariupol; 68,85)

77 kg (25; 24.11):
311 (144+167) – Nazar YEVSTYKHIN (95, Kiev; 76,85) – 392,1 pkt.
309 (142+167) – Vladislav KIYASHKO (92, Zaporizhzhya; 76,95)
301 (141+160) – Oleksandr KULESHA (90, Khmelnitskiy; 76,95)
295 (135+160) – Dmitro KUKOSH (96, Gorodok; 76,50)
293 (136+157) – Dmitro BURYAK (86, Novopskov; 76,90)
286 (128+158) – Maksim GAMALYUK (92, Druzhkivka; 73,8)

85 kg (17; 25.11):
355 (165+190) – Oleksandr PELESHENKO (94, Khmelnitskiy; 85,0) – 424,2 pkt.
322 (143+179) – Andriy INDICHKO (91, Mikolaiv; 83,9)
321 (148+173) – Anton SERDYUKOV (98, Kriviy Rig; 83,65)
317 (140+177) – Oleksandr GLADISH (98, Druzhkivka; 83,95)
317 (141+176) – Oleksandr RUD (98, Bilozersk; 84,3)
305 (132+168) – Ruslan KANUNOV (97, Kharkiv; 84,6)

94 kg (18; 25.11):
365 (165+200) – Anton PLESNOY (96, Dnipropetrovsk; 93,75) – 416,9 pkt.
335 (150+185) – Petro VDOV (93, Mikolaiv; 93,15)
330 (150+180) – Viktor LETUCHIY (79, Dnipropetrovsk; 92,95)
326 (151+175) – Dmitro ERMAK (94, Bila Tserkva; 93,55)
312 – 2 zawodników

105 kg (16; 25.11):
388 (175+213) – Vasil PILIPENKO (91, Kharkiv; 104,95) – 424,1 pkt.
387 (180+207) – Oleksiy BIBIK (93, Chernigiv’; 104,7) – 423,4 pkt.
370 (165+205) – Pavlo ZAKASHEVSKIY (95, Lviv; 99,3) – 412,8 pkt.
357 (166+191) – Bogdan POPEK (93, Volochisk; 100,25) – 396,8 pkt.
345 (155+190) – Vladislav SHIMCHENKO (95, Chernigiv; 104,85)
340 (150+190) – Dmitro TKACHENKO (95, Kharkiv; 96,7)
338 (150+188) – Robert KAZANCHIN (95, Kharkiv; 104,4)
325 (145+180) – Ruslan VOVNA (92, Skalat; 103,7)

+105 kg (6; 26.11):
407 (177+230) – Oleg SLOBODYANYUK (88, Kharkiv; 150,3) – 410,1 pkt.
353 (158+195) – Roman LUKASHUK (96, Kharkiv; 117,2)
350 (152+198) – Timur GASIMOV (98, Kiev; 112,85)
348 (157+191) – Maksim NABOLNEV (99, Novograd; 116,05)
330 (149+181) – Bogdan KSENCHUK (98, Kriviy Rig; 161,5)
310 (135+175) – Oleg PILIPYAK (96, Lviv; 116,4)

Pełny protokół zawodów w j. rosyjskim (pdf)

MD


 
Pokrewne linki
· Więcej o Z Ukrainy
· Napisane przez autor


Najczęściej czytany artykuł o Z Ukrainy:
TURNIEJ KWALIFIKACYJNY „ZIRVE” NA UKRAINIE !


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Z Ukrainy


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.


Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować


Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.04 sekund :: Zapytania do SQL: 50