www.polska-sztanga.pl - MISTRZOSTWA ROSJI JUNIORÓW DO LAT 18 – DZIEŃ I-II
   Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl                           Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU
 STRONA GŁÓWNA
 SYLWETKI
 GALERIA ZDJĘĆ
 WYNIKI
 REKORDY
 RANKINGI
 INNE
 KSIĘGA GOŚCI
 ARCHIWUM
 TEMATY
 TOP 10
 DO POBRANIA
 LINKI
 ZGŁOŚ PROBLEM

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

    
*************************










 
*************************
  

  

LIDERZY
LIDERZY KRAJOWYCH TABEL
31.12.2014r

KOBIETY
44: 127 - S.Oleśkiewicz (Omega K.)
48: 177 - M.Karpiń„ska (Znicz B.)
53: 175 - M.Karpiń„ska (Znicz B.)
58: 205 - J.Łochowska (UKS Z.G.)
63: 197 - K.Ostapska (Tytan O.)
69: 222 - P.Piechowiak (Budowlani N.T.)
75: 230 - E.Mizdal (Unia H.)
+75: 233 - S.Bagiń„ska (Śląsk W.)

MĘŻCZYŹNI
45: 147 - M.Dach (Promień O.)
50: 179 - K.Oleśkiewicz (Dobryszyce)
56: 235 - D.Kozłowski (Zawisza B.)
62: 250 - P.Brylak (UOLKA O.M.)
69: 292 - D.Bajer (AKS Myślibórz)
77: 311 - D.Sikorski (Mazovia C.)
85: 346 - K.Zwarycz (Górnik P.)
94: 392 - A.Zieliński (Tarpan M.)
105: 405 - B.Bonk (Budowlani O.)
+105: 422 - M.Dołęga (Zawisza B.)

ONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: ant98
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 867

Na stronie:
Gości: 368
Użytkowników: 0
Razem: 368

AKTUALIZACJE



Darmowe liczniki

stat4u


OSTATNIE KOMENTARZE
· 1 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 2 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 3 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 4 ADRIAN ZIELIŃSKI ZDYSKWALIFIKOWANY NA CZTERY LATA !!!
· 5 KOLEGA ROBINSONA
· 6 MALI LUDZIE, MAŁO ZNACZĄ, A KRZYCZĄ JAK OLBRZYMY!
· 7 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 8 SERIAL" PRZYJACIELE" CZYLI BIZNESMEN W KRADZIONYCH GACIACH....
· 9 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 10 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!

Z Rosji: MISTRZOSTWA ROSJI JUNIORÓW DO LAT 18 – DZIEŃ I-II
Wysłano dnia 02-02-2017 o godz. 18:20:50 przez autor

Z Rosji
We wtorek, 31.01.br w Zelenodolsku (RUS) rozpoczęły się „Mistrzostwa Rosji Juniorek i Juniorów do lat 18” (rocznik 2000 i młodsi). W pierwszych II dniach zawodów najlepsze wyniki uzyskali, w 44 kg: Natalya RODIONOVA (02, No- ginsk; 43,9) – 120 (53+67) – 204,7 pkt., 48 kg: Tatyana PROKOFIEVA (00, St. Kupavna; 47,35) – 126 (56+70) – 201,7 pkt. i w 53 kg: Alesya GOLUBINA (00, V. Uslon; 52,3) – 156 (67+89) – 231,6 pkt. wśród dziewcząt oraz w 50 kg: Evgeniy ADAMOV (01, Vladimir; 49,75) – 171 (70+101) – 287,1 pkt., 56 kg: Damir MOROZKIN (01, Ruzaevka; 55,9) – 200 (86+114) – 306,7 pkt. i w 62 kg: Zulfat GARAEV (00, Kazan; 61,85) – 260 (120+140) – 370,7 pkt. wśród chłopców. Wynik w 62 kg M to najlepsze tegoroczne osiągnięcie na świecie ! Zakończenie mistrzostw w niedzielę, 05.02.br > WYNIKI 




Poniżej, najlepsze wyniki zawodów:

DZIEWCZĘTA

44 kg (31.01; 14 zawodniczek):
120 (53+67) – Natalya RODIONOVA (02, Noginsk; 43,9) – 204,7 pkt.
112 (52+60) – Viktoriya SHESTOPALOVA (02, Novoaleksandrovsk; 43,75)
106 (48+58) – Angelina VASILEVA (01, Kemerovo; 43,8)
105 (49+56) – Viktoriya BARABANOVA (04, Zelenyj; 42,8)
104 – 2 zawodniczki

48 kg (01.02; 12):
126 (56+70) – Tatyana PROKOFIEVA (00, St. Kupavna; 47,35) – 201,7 pkt.
121 (54+67) – Mariya GASIEVA (01, Alaniya; 47,7)
120 (54+66) – Alina PANKRATOVA (01, Cheboksary; 46,5)
116 (53+63) – Mariya VOLKOVA (00, Vladimir; 47,9)

53 kg (01.02; 19):
156 (67+89) – Alesya GOLUBINA (00, V. Uslon; 52,3) – 231,6 pkt.
155 (70+85) – Ekaterina BASHMAKOVA (00, Kursk; 52,7)
152 (68+84) – Viktoriya CHUMAKOVA (01, Kirov; 52,55)
137 (63+74) – Albina MINIYAROVA (00, Raevskiy; 52,55)
133 (60+73) – Yuliya POLYANOVA (01, Moskva; 52,3)
133 (58+75) – Kristina KIRILOVA (02, Zima; 53,00)


CHŁOPCY

50 kg (31.01; 30):
171 (70+101) – Evgeniy ADAMOV (01, Vladimir; 49,75) – 287,1 pkt.
168 (73+95) – Ivan NELYAPENKO (00, Tulsk; 49,5)
167 (74+94) – Igor IZOTOV (01, Sankt Petersburg; 49,7)
165 (70+95) – Danil LARIN (01, Gurevsk; 49,05)
164 (71+93) – Ayndi DZHABIROV (01, Surgut; 49,75)
163 (74+89) – Albert SHARKOV (92, Sochi; 49,45)

56 kg (31.01; 32):
200 (86+114) – Damir MOROZKIN (01, Ruzaevka; 55,9) – 306,7 pkt.
199 (89+110) – Artem SHABANOV (01, Omsk; 55,5)
184 (83+101) – Sergey BELETSKIY (0, Simferopol; 55,85)
182 (82+100) – Sergey STEBAEV (00, Mostovskoy; 55,45)
181 (81+100) – Zhalavdi BAZAEV (01, Moskva; 55,75)
179 (79+100) – Aleksandr LOSEV (00, Sankt Petersburg; 55,95)

62 kg (01.02; 21):
260 (120+140) – Zulfat GARAEV (00, Kazan; 61,85) – 370,7 pkt.
212 (91+121) – Andrey POPESKU (01, Lyubertsy; 61,55)
211 (98+113) – Timur DOLBUSHEV (01, Zabaykalskiy; 61,85)
204 (94+110) – Denis KUCHKIN (00, Dimitrovgrad; 61,8)
201 (90+111) – Timur BEDANKOV (00, Maykop; 61,5)
200 – 2 zawodników

MD

 
Pokrewne linki
· Więcej o Z Rosji
· Napisane przez autor


Najczęściej czytany artykuł o Z Rosji:
WIELKIE DŹWIGANIE NA „PUCHARZE ROSJI” !!!


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Z Rosji

Przepraszamy, komentarze dla tego artykułu są niedostępne.


Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.04 sekund :: Zapytania do SQL: 44