Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
SZUKAJ:
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

   



*************************






GALERIE

wyrok1a.jpg
wyrok1a.jpg


DTMWierzbno.jpg
DTMWierzbno.jpg


Bialogard17.jpg
Bialogard17.jpg


ilyin17.jpg
ilyin17.jpg


mrocza17a.jpg
mrocza17a.jpg


talakhadze257.jpg
talakhadze257.jpg


talakhadze220anaheim.jpg
talakhadze220anaheim ...


anaheim105+M.jpg
anaheim105+M.jpg


anaheim90+Ka.jpg
anaheim90+Ka.jpg


anaheim90+K.jpg
anaheim90+K.jpg



ONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: magda
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 3

Na stronie:
Gości: 368
Użytkowników: 0
Razem: 368

AKTUALIZACJE



Darmowe liczniki

stat4u


KALKULATOR SINCLAIR'A

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY




ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

Z Rosji: MISTRZOSTWA OKRĘGÓW FEDERALNYCH ROSJI SENIORÓW !
Wysłano dnia 22-06-2017 o godz. 21:31:23 przez autor

Z Rosji
W dn. 01-04.06.br na 8 pomostach w Moskwie (okręg moskiewski), Władimirze (centralny), Rostowie n/Donem (południowy i północno-kaukaski), Czeboksarach (nadwołżański), Langepas (uralski), Priozersku (północno-zachodni), Berdsku (sy- beryjski) i Cholmsku (dalekowschodni) odbyły się „Mistrzostwa Okręgów Fe- deralnych Rosji Kobiet i Mężczyzn”, będących eliminacjami do „Mistrzostw Rosji Kobiet i Mężczyzn”, jakie odbędą się w dn. 01-07.08.br w Czeboksarach (RUS). Podczas w/w zawodów, najlepsze wyniki uzyskali, w 48 kg: Yana MOKHINA (96) – 170 (75+85) – 269,5 pkt., 53 kg: Kristina SOBOL (91) – 194 (92+102) – 285,3 pkt., 58 kg: Svetlana YERSHOVA (94) – 196 (87+109) – 270,7 pkt., 63 kg: Tima TUREVA (92) – 220 (100+120) – 288,3 pkt., 69 kg: Anastasiya ROMANOVA (91) – 230 (105+125) – 286,1 pkt., 75 kg: Lyaysan MAKHIYA- NOVA (93) – 230 (100+130) – 274,0 pkt. i w +75 kg: Tatyana KASHIRINA (91) – 320 (138+ 182) – 333,9 pkt. wśród kobiet, co było jednocześnie najlepszym tegorocznym wy- nikiem na świecie (!) oraz w 56 kg: Vanik MKRTUMYAN (93) – 230 (100+130) – 352,2 pkt., 62 kg: Pavel SUKHANOV (88) – 263 (117+146) – 375,2 pkt., 69 kg: Oleg CHEN (88) – 323 (150+173) – 429,7 pkt., 77 kg: Sergey PETROV (94) – 326 (149+177) –  406,9 pkt., 85 kg: Viktor GETS (94) – 355 (160+195) – 422,1 pkt., 94 kg: David BIBL (89) – 368 (165+203) – 418,0 pkt., 105 kg: David BEDZHANYAN (88) – 400 (175+225) – 436,2 pkt. i w +105 kg: Magomed ABUEV (92) – 435 (195+240) – 440,2 pkt. wśród mężczyzn > WYNIKI, Listy kwalifikacyjne do Mistrzostw Rosji: kobiety, mężczyźni (pdf)







Tatyana KASHIRINA (91) - najlepsza zawodniczka „Mistrzostw Okręgów
Federalnych Rosji Kobiet i Mężczyzn
” a zarazem autorka najlepszego
tegorocznego wyniku na świecie w kategorii wagowej + 90 kg w udanych
próbach podrzutu na 167, 177 i 182 kg (foto: ftamo.ru)


Poniżej najlepsze wyniki turniejów strefowych:

KOBIETY

48 kg:
170 (75+95) – Yana MOKHINA (Chuvashskaya) > Cheboksary
166 – Nadezhda PANOVA (Chita) > Berdsk
157 (69+88) – Alina MUKHLYNINA (95, Voronezh; 47,95) > Vladimir
156 – Svetlana GADZHIEVA (Arsenev)
144 – Kseniya KOZINA (Kirov)

53 kg:
194 (92+102) – Kristina SOBOL (Sankt Petersburg) > Priozersk
180 – Kristina NOVITSKAYA (Sankt Petersburg) > Priozersk
172 – Olga GOLOVANOVA (Nizhnyj Gorod)
171 – Irina BAYMULKINA (Chuvashskaya) > Cheboksary
160 (70+90) – Tatyana SUSAKOVA (92, Lipetsk; 52,70) > Vladimir
158 – Aleksandra KRUSHANOVA (Khabarovsk)

58 kg:
196 (87+109) – Svetlana YERSHOVA (94, Voronezh; 57,70) > Vladimir
195 (90+105) – Natalya KHLYOSTKINA (92, Khimki; 57,70) > Vladimir
181 – Anna LYTKINA (Kemerovo)
181 – Svetlana CHEREMSHANOVA (Shadrinsk)
180 – Elena BIRSHKIS (Tomsk)
177 – Anastasiya SHTEFAN (Anzhero-Sudzhensk)
175 – 2 zawodniczki

63 kg:
220 (100+120) – Tima TUREVA (Digora; 62,90) > Rostov n/Donu
208 (95+113) – Olga TYO (96, Moskva; 62,75) > Moskva
200 – Tatyana ALEEVA (Novosibirsk) > Berdsk
190 – Natalya GRISHINA (Mordoviya)
189 (82+107) – Valeriya KASYANOVA (85, Moskva; 62,30) > Moskva
180 – 2 zawodniczki

69 kg:
230 (105+125) – Anastasiya ROMANOVA (Krasnodar; 66,95) > Rostov n/Donu
226 (103+123) – Alla KAYTUKOVA (Vladikavkaz; 67,05) > Rostov n/Donu
221 – Viktoria DOSTOVALOVA (Chita)
212 (92+120) – Yana KONDRASHOVA (92, Lyubertsy; 68,05) > Vladimir
210 (90+120) – Ani SARGSYAN (Novomyshastovskaya; 67,45) > Rostov n/Donu
208 (93+115) – Nadezhda LOMOVA (91, Moskva; 64,00) > Moskva
193 – Yana GRIGOREVA (Kholmsk)
180 – 2 zawodniczki

75 kg:
230 (100+130) – Lyaysan MAKHIYANOVA (Kholmsk) > Kholmsk
225 (100+125) – Kseniya MARUSHKA (Kushchevskaya; 71,15) > Rostov n/Donu
221 – Mariya VOSTRIKOVA (Moskva)
216 – Kseniya ALEKSEEVA (Moskva)
215 (95+120) – Elena BOBRENEVA (93, Kursk; 71,70) > Vladimir
211 (90+121) – Natalya SHCHYOGOLEVA (96, Vidnoe; 74,95) > Vladimir
210 – Mariya PETROVA (Tatarstan)
210 (90+120) – Svetlana TROFIMOVA (Kanevskaya; 74,50) > Rostov n/Donu
200 – Ekaterina MAKAROVA (Omsk)
198 – Anastasiya ANZOROVA (Nefteyugansk)
180 – 2 zawodniczki

+75 kg:
320 (138+182) – Tatyana KASHIRINA (91, Noginsk; 107,85) > Vladimir
245 (110+135) – Diana MSTIEVA (Vladikavkaz; 94,55) > Rostov n/Donu
240 (100+130) – Kseniya PASKHINA (Sankt Petersburg)
214 (89+125) – Veronika PROKOPOVA (94, Kursk; 75,62) > Vladimir
213 – Anna ZUBKO (Bashkirostan)
210 (95+115) – Anastasiya BEZLYUDNAYA (Simferopol; 82,00) > Rostov n/Donu
204 (88+116) – Natalya USOLTSEVA (93, Moskva; 77,40) > Moskva
204 – Svetlana LOBANOVA (Nizhnyj Gorod)
202 (91+111) – Vera LAVRUKHINA (92, Moskva; 76,65) > Moskva
195 – Taisiya CHIZHIKOVA (Zima)
195 (85+110) – Oksana SALAMAKHINA (Goryachiy Klyuch; 88,00) > Rostov n/Donu
191 – Saida MIRZABEGOVA (Khasavyurt)


MĘŻCZYŹNI

56 kg:
230 (105+125) – Vanik MKRTUMYAN (Sankt Petersburg) > Priozersk
222 (100+122) – Gennadiy ZYKOV (89, Khimki; 54,80) > Vladimir
220 (105+115) – Aleksandr KRASNOV (90, Moskva; 54,95) > Moskva

62 kg:
263 (117+146) – Pavel SUKHANOV (88, Khimki; 61,85)
260 – Feliks KHALIBEKOV (Sankt Petersburg)
253 – Khegani ISMAILOV (Sabnava)
252 – Boris KHACHUTUROV (Budennovsk)
250 – Oleg LAPTEV (Ulyanovskaya)

69 kg:
323 (150+173) – Oleg CHEN (Anapa; 68,90) > Rostov n/Donu
286 – Anatoliy STOROZHEV (Tatarstan)
283 (125+158) – Aleksandr MYSHOV (94, Obninsk; 68,75) > Vladimir
281 – Maksim KONOPLEV (Kemerovo)
278 (125+153) – Timur ORLIKOV (Rostov n/Donu; 68,70) > Rostov n/Donu

77 kg:
326 (149+177) – Sergey PETROV (Novokuznetsk) > Berdsk
317 – Viktor ROZHKOV (Sayansk)
316 – Mikhail GOBEEV (Ulyanovskaya)
312 (142+170) – Razmik UNANYAN (Armavir; 77,00) > Rostov n/Donu
311 – Aleksandr KUVARIN (Nizhnyj Gorod)
310 – Sergey KOLESNIKOV (Tatarstan)
310 (140+170) – Vladislav LUKANIN (Maykop; 76,90) > Rostov n/Donu
309 – Sergey DEMENTEV (Perm)
308 – Fail ZAKIROV (Ulyanovskaya)
308 (138+170) – Timur MALIGOV (Groznyj; 77,00) > Rostov n/Donu
307 – Dmitriy STRIGA (Tomsk)
307 (140+167) – Aleksandr DZYUBA (90, Kursk; 77,00) > Vladimir

85 kg:
355 (160+195) – Viktor GETS (Belorechensk; 84,75) > Rostov n/Donu
350 (155+195) – Mukhamad KHIBALOV (Groznyj; 84,70) > Rostov n/Donu
341 (151+190) – Ramzan AUKHADOV (Groznyj; 84,30) > Rostov n/Donu
335 – Oleg VOLKOV (Khabarovsk)
333 – Roman SEMIN (Sankt Petersburg)
327 – Andrey YEFREMOV (Chelyabinsk)
325 – Georgiy SIDAKOV (Sankt Petersburg)
323 (143+180) – Igor SAMOYLOV (88, Moskva; 84,05) > Moskva

94 kg:
368 (165+203) – David BIBL (Sochi; 94,00) > Rostov n/Donu
358 – Aleksandr KIBANOV (Shadrinsk)
356 – Artem OKULOV (Perm)
356 (161+195) – Eduard CHUYKOV (96, Oktyabrskiy; 91,70) > Vladimir
355 – Georgiy KUPTSOV (Novokuznetsk) > Berdsk
351 (161+190) – Vladimir SIDOROV (Sankt Petersburg) > Priozersk
350 (160+190) – Yunus MAGAMADOV (Groznyj; 93,30) > Rostov n/Donu
341 (156+185) – Stanislav MAZNITSIN (96, Moskva; 93,80) > Moskva
339 – Dmitriy KORCHEVSKIY (Khabarovsk)

105 kg:
400 (175+225) – David BEDZHANYAN (Solnechnopodolsk; 104,85) > Rostov n/Donu
390 (175+215) – Rodion BOCHKOV (Maykop; 104,90) > Rostov n/Donu
385 – Sergey ORESHNIKOV (Krasnoyarsk)
380 (175+205) – Ramazan RASULOV (Khasavyurt;100,15) > Rostov n/Donu
380 (175+205) – Martin SABANCHIEV (Tyrnyauz; 104,30) > Rostov n/Donu
377 – Timur NANIEV (Surgut)
375 – Soslan DZAGOYEV (Surgut)
368 – Fedor PETROV (Novgorod)
364 (160+204) – Denis TIMANOVICH (Krasnodar; 104,90) > Rostov n/Donu
360 – Maksim MATVEEV (Khabarovsk)
360 – Maksim SHEYKO (Kholmsk)
360 (160+200) – Adam AZIEV (Groznyj; 101,25) > Rostov n/Donu
356 – Yevgeniy TASKAYEV (Kemerovo) > Berdsk
355 (155+200) – Artur KABISOV (90, Moskva; 104,55) > Moskva
355 – Yevgeniy ZHERNAKOV (Krasnoyarsk)
355 – Semen MALTSEV (Kemerovo)

+105 kg:
435 (195+240) – Magomed ABUEV (Groznyj; 144,95) > Rostov n/Donu
420 (190+230) – Chingiz MOGISHKOV (Groznyj; 190,00) > Rostov n/Donu
415 (185+230) – Ruslan ALBEGOV (Vladikavkaz; 160,00) > Rostov n/Donu
395 – Marat NIZAMUTDINOV (Krasnoyarsk) > Berdsk
395 (180+215) – Gennadiy MURATOV (87, Kasimov; 114,20) > Vladimir
390 (180+210) – Soslan KATAEV (Vladikavkaz; 123,50) > Rostov n/Donu
380 (170+210) – Antoniy SAVCHUK (Krasnodar; 141,20) > Rostov n/Donu
378 (178+200) – Dmitriy FOMICHYOV (85, Rybinsk; 120,55) > Vladimir
374 – Soslan KOKAEV (Khanty-Mantiysk)
373 – Oleg AGEYCHIK (Kholmsk)
372 (172+200) – Aleksey KOSTERIN (91, Yaroslavl; 112,50) > Vladimir
371 – Vitaliy PEREVEZENTSEV (Krasnoyarsk)
370 (160+210) – Marchel GUYDYA (95, Moskva; 108,60) > Moskva
359 – 2 zawodników

MD


 
Pokrewne linki
· Więcej o Z Rosji
· Napisane przez autor


Najczęściej czytany artykuł o Z Rosji:
WIELKIE DŹWIGANIE NA „PUCHARZE ROSJI” !!!


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Z Rosji

Przepraszamy, komentarze dla tego artykułu są niedostępne.


Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.03 sekund :: Zapytania do SQL: 47