www.polska-sztanga.pl - RANKING MŁODZIKÓW DO LAT 16 !
   Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl                           Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU
 STRONA GŁÓWNA
 SYLWETKI
 GALERIA ZDJĘĆ
 WYNIKI
 REKORDY
 RANKINGI
 INNE
 KSIĘGA GOŚCI
 ARCHIWUM
 TEMATY
 TOP 10
 DO POBRANIA
 LINKI
 ZGŁOŚ PROBLEM

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

    
*************************










 
*************************
  

  

LIDERZY
LIDERZY KRAJOWYCH TABEL
31.12.2014r

KOBIETY
44: 127 - S.Oleśkiewicz (Omega K.)
48: 177 - M.Karpiń„ska (Znicz B.)
53: 175 - M.Karpiń„ska (Znicz B.)
58: 205 - J.Łochowska (UKS Z.G.)
63: 197 - K.Ostapska (Tytan O.)
69: 222 - P.Piechowiak (Budowlani N.T.)
75: 230 - E.Mizdal (Unia H.)
+75: 233 - S.Bagiń„ska (Śląsk W.)

MĘŻCZYŹNI
45: 147 - M.Dach (Promień O.)
50: 179 - K.Oleśkiewicz (Dobryszyce)
56: 235 - D.Kozłowski (Zawisza B.)
62: 250 - P.Brylak (UOLKA O.M.)
69: 292 - D.Bajer (AKS Myślibórz)
77: 311 - D.Sikorski (Mazovia C.)
85: 346 - K.Zwarycz (Górnik P.)
94: 392 - A.Zieliński (Tarpan M.)
105: 405 - B.Bonk (Budowlani O.)
+105: 422 - M.Dołęga (Zawisza B.)

ONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: ant98
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 867

Na stronie:
Gości: 328
Użytkowników: 0
Razem: 328

AKTUALIZACJE



Darmowe liczniki

stat4u


OSTATNIE KOMENTARZE
· 1 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 2 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 3 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 4 ADRIAN ZIELIŃSKI ZDYSKWALIFIKOWANY NA CZTERY LATA !!!
· 5 KOLEGA ROBINSONA
· 6 MALI LUDZIE, MAŁO ZNACZĄ, A KRZYCZĄ JAK OLBRZYMY!
· 7 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 8 SERIAL" PRZYJACIELE" CZYLI BIZNESMEN W KRADZIONYCH GACIACH....
· 9 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 10 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!

PS Informuje: RANKING MŁODZIKÓW DO LAT 16 !
Wysłano dnia 25-12-2005 o godz. 17:54:32 przez Autor

PS Informuje
W I dzień świąt prawdziwa gratka dla najmłodszych polskich ciężarowców, prezentujemy najnowszą edycję „RANKINGU MŁODZIKÓW DO LAT 16” wg stanu na dzień 25.12.br. To właśnie spośród nich wybrana zostanie przyszłoroczna kadra polskich juniorów do lat 17, kandydatów na Mistrzostw Europy Juniorów 17-letnich w szwedzkiej Landskronie (23-30.07.2006r). RANKING !



Na chwilę obecną pewnymi kandydatami do występu w Landskronie wydają się być: Magdalena TALARSKA (89, WLKS Siedlce) w kat.58, Sandra SPYRA (89, GKS Andaluzja Piekary Śląskie) w kat.+69, Tomasz ROSOŁ (89, Budowlani Opole) w kat.62, Adrian ZIELIŃSKI (89, Tarpan Mrocza) w kat.77 i Grzegorz CHOCIANOWSKI (89, UKS MOSiR Zielona Góra). Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom tej grupy wiekowej życzymy udanego sezonu 2006 i… wielkich sukcesów sportowych.

DZIEWCZĘTA
                                                                                             
44 kg:                                                                                                          
44,0 CIEŚLAK Barbara 90 Promień Opalenica 47 56 103 29.10. Trzcianka     
42,2 DĄDZIK Krystyna 89 Heros Srokowo 37 50 87 28.10. Ciechanów    
42,9 KUŚ Dżesika 90 ULKS-71 Łódź 34 44 78 19.11. Ciechanów    
44,0 KOSAKOWSKA Agnieszka 90 CLKS Mazovia C. 30 37,5 67,5 22.06. Ciechanów
43,4 KRZYŚKÓW Paulina 89 Talent Wrocław 26 38 64 19.11. Ciechanów
38,3 DĄDZIK Agata 90 Heros Srokowo 28 35 63 28.10. Ciechanów    
43,9 KOSAKOWSKA Martyna 89 CLKS Mazovia Ciech. 30 32,5 62,5 16.04. Siedlce
43,5 PĘDZICH Wioletta 90 UOLKA Ostrów Maz. 27 34 61 11.12. Siedlce
43,7 FUS Agata 89 Znicz Biłgoraj 27 33 60 19.11. Ciechanów    
43,2 FIUK Monika 89 WLKS Siedlce 27 31 58 19.11. Ciechanów                    
  
48 kg:                                                                                              
45,5 RUTKOWSKA Nina 90 Wisła Puławy 42,5 55 97,5 02.04. Piotrowice    
47,7 KARYŚ Monika 90 Talent Wrocław 42 55 97 19.11. Ciechanów +17,0
48,0 HOLIK Barbara 90 Pogórze Gorlice 38 45 83 14.10. Sędziszów M.
47,5 KOZIURA Ewelina 90 Rzemieślnik Malb. 36 47 83 19.11. Ciechanów                     
48,0 ZADACH Joanna 89 Atleta Gdańsk 35 47,5 82,5 26.02. Gdańsk +12,5 
48,0 RUTKIEWICZ Paulina 89 Zawisza Bydgoszcz 33 45 78 10.09. Bydgoszcz 
45,4 KOSAKOWSKA Martyna 89 CLKS Mazovia Ciech. 33 40 73 28.10. Ciechanów
47,7 PRZYBYLSKA Martyna 90 Start Maków Maz. 30 40 70 16.04. Siedlce
49,7 POLINCEUSZ Karolina 89 Opocznianka 31 38 69 29.10. Konstantynów           
47,4 KOWALSKA Agnieszka 90 CLKS Mazovia Ciech. 30 37 67 08.09. Siedlce
48,0 LADOWSKA Sonia 89 Atleta Gdańsk 30 37 67 15.10. Gdańsk        
48,0 MARCINOWSKA Jowita 90 Heros Srokowo 27 40 67 28.10. Ciechanów    
                  
53 kg:                                                                                              
53,0 BRULEWICZ Katarzyna 89 CLKS Mazovia C. 53 71 124 28.10. Ciechan. +16,5 
53,0 GNIADEK Danuta 89 ULKS Orzeł Ciężkow. 55 65 120 14.10. Sędziszów M.
53,0 BRYL Ewelina 90 CLKS Mazovia Ciech. 53 64 117 22.06. Ciechanów
52,9 KOWALCZYK Patrycja 89 HKS Szopienice 47,5 60 107,5 12.03. Szopienice
50,8 RUTKOWSKA Nina 90 Wisła Puławy 45 57 102 14.10. Puławy         
50,3 ZADACH Joanna 89 Atleta Gdańsk 43 55 98 15.10. Gdańsk                  
52,2 DZIENIS Justyna 89 Talent Wrocław 45 52 97 19.11. Ciechanów    
53,0 PIEKNIK Kamila 89 Polwica Wierzbno 40 55 95 05.03. Oława          
52,2 PRZYBYLSKA Martyna 90 Start Maków Maz. 42 53 95 16.09. Maków Maz. 
49,0 KARYŚ Monika 90 Talent Wrocław 41 54 95 03.12. Polkowice
                           
58 kg:                                                                                                          
56,9 TALARSKA Magdalena 89 WLKS Siedlce 63 83 146 11.12. Siedlce        
55,8 BRULEWICZ Katarzyna 89 CLKS Mazovia Ciech. 62 74 136 11.12. Siedlce
55,6 KOWALCZYK Patrycja 89 HKS Szop. 57 70 127 22.10. Szopienice +47,0  
54,5 BRYL Ewelina 90 CLKS Mazovia Ciech. 55 70 125 12.03. Ciechanów
54,4 GNIADEK Danuta 89 ULKS Orzeł Ciężkow. 51 68 119 08.10. Siedlce        
58,0 WALCZAK Katarzyna 89 Polwica Wierzbno 50 55 105 22.10. Wrocław       
55,0 BIELECKA Marta 89 LKS Stal Kunów 45 60 105 03.12. Kunów         
55,5 WAWRZYCKA Justyna 89 AKS Myślibórz 45 58 103 15.10. Batoszyce    
56,3 GŁODOWSKA Karolina 89 AKS Myślibórz 44 55 99 29.10. Trzcianka     
57,8 ALEKSANDROWICZ Agata 90 AKS Myślibórz 42,5 55 97,5 12.03. Białogard      
53,7 KOWALSKA Agnieszka 89 CLKS Mazovia Ciech. 45 52,5 97,5 16.04. Siedlce
                           
63 kg:                                                                                                          
58,3 TALARSKA Magdalena 89 WLKS Siedlce 63 78 141 18.06. Siedlce        
61,7 GRYCZKA Joanna 89 WLKS Siedlce 60 77 137 11.12. Siedlce                  
59,3 BRYL Ewelina 90 CLKS Mazovia Ciech. 62 74 136 11.12. Siedlce        
62,1 URDA Marcela 89 WLKS Siedlce 58 70 128 11.12. Siedlce                  
61,9 NAJDOWSKA Iga 90 Tarpan Mrocza 55 70 125 04.11. Więcbork               
61,3 CELIŃSKA Ewa 89 AZS-AWF Biała Podl. 53 66 119 20.11. Ciechanów
63,0 CICHOWSKA Elwira 89 Strzelec Strzelin 52 65 117 22.10. Wrocław       
60,7 ROKICKA Marta 90 ULKS-71 Łódź 48 64 112 20.11. Ciechanów    
61,0 WALCZAK Katarzyna 89 Polwica Wierzbno 52,5 57,5 110 05.03. Oława
61,5 MARCINOWSKA Wiktoria 89 Heros Srokowo 45 60 105 28.10. Ciechanów    
                       
69 kg:                                                                                     
64,0 URDA Marcela 89 WLKS Siedlce 62 73 135 18.06. Siedlce                  
63,1 GRYCZKA Joanna 89 WLKS Siedlce 55 70 125 28.10. Ciechanów    
65,1 WALDON Natalia 89 Zawisza Bydgoszcz 52 58 110 20.11. Ciechanów
69,0 MIĄZKO Małgorzata 90 AKS Myślibórz 45 60 105 12.03. Białogard      
65,1 BĄK Barbara 89 LKS Znicz Biłgoraj 38 52 90 20.11. Ciechanów
64,6 WIERZEJEWSKA Anna 89 WLKS Siedlce 41 48 89 09.10. Siedlce        
65,8 OJDANOWSKA Marta 90 UOLKA Ostrów Maz. 39 47 86 11.12. Siedlce
63,9 UGLICKA Barbara 89 Start Maków Maz. 35 47,5 82,5 16.04. Siedlce
63,2 KURZYDŁO Małgorzata 89 LKS Znicz Biłgoraj 33 48 81 16.10. Biłgoraj
67,7 HOLIK Katarzyna 89 AKS Białogard 32 47 79 29.10. Trzcianka               
67,5 ASKERKO Magdalena 90 WLKS Siedlce 35 44 79 11.12. Siedlce     
                      
69+kg:                                                                                                                   
91,1 SPYRA Sandra 89 Andaluzja Piek. Śl. 78 92 170 17.09. Maków Maz. +30,0
82,7 SOBOCIŃSKA Żaneta 89 AKS Myślibórz 66 77 143 15.10. Bartoszyce
81,1 TYMCZYNA Ewa 89 AKS Myślibórz 60 70 130 29.10. Trzcianka               
88,5 GOŁĘBIEWSKA Ewa 89 CLKS Mazovia C. 47,5 65 112,5 15.01. Ciech. +7,5
69,1 BRZEZIŃSKA Marta 89 CLKS Mazovia Ciech. 50 62,5 112,5 16.04. Siedlce
72,3 MIĄZKO Małgorzata 90 AKS Myślibórz 47,5 60  107,5 14.05. Myślibórz      
69,1 WALDON Natalia 89 Zawisza Bydgoszcz 46 60 106 08.10. Gdańsk        
75,4 MIĄZKO Zuzanna 90 AKS Myślibórz 47 55 12 29.10. Trzcianka               
89,0 BELICA Paulina 92 AKS Białogard 41 58 99 18.12. Białogard               
76,9 GRZANKOWSKA Ola 90 Start Maków Maz. 44 54 98 22.06. Ciechanów 
                                                                                    
CHŁOPCY
                                                                                             
40 kg:                                                                                                          
39,6 ZAREMBA Dawid 90 LKS Terespol 42,5 50 92,5 27.02. Terespol                
37,0 STRZELCZYK Kamil 89 LKS Znicz Biłgoraj 37,5 45 82,5 12.03. Biłgoraj
39,0 SACHARUK Dawid 91 AZS-AWF Biała Podl. 37,5 45 82,5 12.03. Biłgoraj
39,2 MELSON Mateusz 90 Zapora Żychlin 35 45 80 10.09. Konstantynów        
39,7 TORŁOP Dominik 91 Start Grudziądz 32,5 45 77,5 26.02. Więcbork               
38,5 ROMAN Rafał 91 Pogórze Gorlice 32 42 74 05.06. Gorlice         
39,4 TUMALA Mateusz 90 AKS Myślibórz 30 42,5 72,5 14.05. Myślibórz               
39,3 KRAWCZYK Jakub 90 UOLKA Ostrów Mazow. 30 41 71 29.10. Ciechanów         
34,3 KRZEPICKI Łukasz 93 AKS Białogard 28 40 68 18.12. Białogard      
39,7 URBAN Łukasz 90 Górnik Polkowice 27 37 64 22.10. Wrocław       
        
45 kg:                                                                                              
44,6 MARCZAK Michał 89 Zapora Żychlin 65 85 150 15.01. Ciechanów +12,5
45,0 SEROCZYŃSKI Łukasz 90 LKS Terespol 65 80 145 27.11. Hrubieszów
43,2 MAKSON Damian 89 Relaks Oborniki Śl. 52 68 120 22.10. Wrocław       
45,0 HAWRYŁO Michał 91 Tarpan Mrocza 50 65 115 18.09. Mrocza                  
43,3 KOKOSZKA Grzegorz 90 Unia Hrubieszów 53 60 113 27.11. Hrubieszów            
43,0 SROKA Krystian 91 Tarpan Mrocza 45 67,5 112,5 26.02. Więcbork               
43,7 KOSZYKOWSKI Kamil 91 MKS Oława 47,5 60 107,5 22.01. Oława
43,8 ZAREMBA Dawid 90 LKS Terespol 42 61 103 16.10. Biłgoraj                  
42,7 MILEWSKI Paweł 89 Start Maków Maz. 44 57 101 29.10. Ciechanów
45,0 BARTKOWSKI Kamil 89 Start Maków Maz. 45 55 100 22.06. Ciechanów
                  
50 kg:                                                                                              
49,8 MARCZAK Michał 89 Zapora Żychlin 71 95 166 18.11. Ciechanów    
50,0 MAJKA Michał 89 Lechia Sędziszów Młp. 65 80 145 18.09. Gorlice
49,8 ZIĘTEK Artur 90 AKS Myślibórz 62,5 80 142,5 14.05. Myślibórz               
48,9 SEROCZYŃSKI Łukasz 90 LKS Terespol 62 77 139 18.11. Ciechanow
50,0 SZYMURA Michał 90 Ruch Chorzów 59 77 136 22.10. Szopienice             
49,0 KUPIS Piotr 90 Start Maków Maz. 60 75 135  22.06. Ciechanów
49,2 BOBALA Emil 90 Zawisza Bydgoszcz 57 75 132 18.11. Ciechanów
50,0 FIGLUS Piotr 90 Stal Ostrów Wlkp. 59 71 130 29.10. Trzcianka     
50,0 JASZCZYK Robert 89 LKS Terespol 57 71 128 25.08. Kielce 
48,7 MATUSZEWSKI Bartłomiej 89 Start Maków M. 52,5 75 127,5 15.01. Ciechan.
                  
56 kg:                                                                                              
55,3 MARCINKOWSKI Arkadiusz 89 Stal Ostrów W. 86 114 200 25.09. Polkowice        
55,8 NURKIEWICZ Adam 89 Tarpan Mrocza 87 110 197 18.11. Ciechanów
55,7 KRAJEWSKI Jarosław 89 Zawisza Bydg. 85 107 192 18.11. Ciechanów             
55,3 ROSOŁ Tomasz 89 Śląsk Tarn. G. 85 105 190 12.03. Szopienice +17,5 
55,9 ZWARYCZ Krzysztof 90 WKS Flota Gdynia 88 100 188 22.10. Police +30,5 
55,5 ROK Paweł 89 LKS Myszków 80 95 175 18.06. Trzcianka +25,0 
55,1 SEROCZYŃSKI Damian 90 LKS Terespol 70 95 165 14.10. Puławy         
56,0 KOBYLIŃSKI Łukasz 89 CLKS Mazovia C. 70 94 164 02.12. Kłajpeda (LIT)
51,7 MARCZAK Michał 89 Zapora Żychlin 70 92 162 29.10. Konstantynów        
55,9 AFELTOWICZ Michał 89 HKS Szopienice 72,5 87,5 160 14.05. Łaziska        
        
62 kg:                                                                                              
61,7 ROSOŁ Tomasz 89 Budowlani Opole 102 126 228 18.11. Ciechanów
62,0 NURKIEWICZ Adam 89 Tarpan Mrocza 93 112 205 10.09. Bydgoszcz    
61,7 MARCINKOWSKI Arkadiusz 89 Stal Ostrów W. 83 114 197 18.11. Ciechan.+14,5 
61,4 PEPŁOWSKI Grzegorz 89 Start Maków M. 87 105 192 22.06. Ciechanów +19,5 
61,9 NOGALSKI Mateusz 89 AKS Białogard 85 106 191 08.10. Siedlce
59,1 KRAJEWSKI Jarosław 89 Zawisza Bydg. 82 105 187 08.10. Gdańsk +29,5 
62,0 SAMP Bartosz 90 WKS Flota Gdynia 81 105 186 29.10. Gdynia
58,4 ZWARYCZ Krzysztof 90 WKS Flota Gdynia 80 105 185 10.12. Gdańsk
59,2 AFELTOWICZ Michał 89 HKS Szopienice 80 104 184 17.12. Szopienice
58,4 ROK Paweł 89 LKS Myszków 80 103 183 22.10. Szopienice       
      
69 kg:                                                                                              
68,9 FURMANIUK Grzegorz 89 LUKS Gryf Bujny 100 126 226 25.08. Kielce 
67,4 PEPŁOWSKI Grzegorz 89 Start Maków Maz. 100 124 224 11.12. W-wa              
68,7 ZIELIŃSKI Tomasz 90 Tarpan Mrocza 100 122 222 19.11. Ciechanów
69,0 MICHALSKI Arkadiusz 90 Górnik Polkowice 100 120 220 05.02. Wrocław +10,0
68,3 LUBIŃSKI Grzegorz 89 CLKS Mazovia Ciech. 95 121 216 29.10. Ciechanów   
67,7 SEROCZYŃSKI Patryk 89 LKS Terespol 95 120 215 27.02. Terespol +15,0
67,5 LECH Adrian 89 Polonia Łaziska Górne 95 120 215 14.05. Łaziska        
67,3 HENNIG Adam 89 Tarpan Mrocza 97 115 212 08.10. Gdańsk                  
67,6 MARCINKOWSKI Arkadiusz 89 Stal Ostrów W. 92 120 212 18.12. Ostrów W.
64,2 NURKIEWICZ Adam 89 Tarpan Mrocza 95 116 211 11.12. Warszawa    
        
77 kg:                                                                                              
76,0 ZIELIŃSKI Adrian 89 Tarpan Mrocza 126 150 276 16.10. Mrocza +46,0
74,9 MICHALSKI Arkadiusz 90 Górnik Polkowice 106 133 239 19.11. Ciechanów
73,4 FURMANIUK Grzegorz 89 LUKS Gryf Bujny 105 132 237 19.11. Ciechanów
74,6 SEROCZYŃSKI Patryk 89 Budowlani Opole 105 131 236 19.11. Ciechanów 
69,8 ZIELIŃSKI Tomasz 90 Tarpan Mrocza 100 126 226 03.12. Nowy Dwór Gd.
70,1 MAKAREWICZ Grzegorz 89 Polonia Łaz.G. 100 125 225 11.09. Tarnowskie G.
74,8 MEYER Michał 89 ROL-CAR Elbląg 97,5 120 217,5 19.03. Malbork                 
74,0 KACPRZYK Łukasz 89 LKS Horyzont Mełno 95 122 217 10.12. Gdańsk
76,5 WACHOWIAK Wojciech 89 Zawisza Bydg. 96 116 212 19.11. Ciechanów +27,0
72,4 ZIELONKA Kamil 89 KORIS Tarnowskie G. 90 120 210 17.09. Szopienice
71,2 KOSZAŁKA Paweł 90 MKS Unia Hrubieszów 95 115 210 26.11. Biłgoraj        
72,4 SIEBIELEC Tomasz 90 LKS Znicz Biłgoraj 90 120 210 26.11. Biłgoraj
69,2 LUBIŃSKI Grzegorz 89 CLKS Mazovia Ciech. 90 120 210 11.12. Siedlce
                  
85 kg:
77,5 ZIELIŃSKI Adrian 89 Tarpan Mrocza 127 145 272 04.11. Więcbork     
84,8 CHOCIANOWSKI Grzegorz 89 UKS Ziel. G. 115 147,5 262,5  03.09. Zielona G.  
84,3 WIEJAK Kacper 90 Wisła Puławy 105 140 245 14.10. Puławy                  
83,1 MEYER Michał 89 ROL-CAR Elbląg 100 125 225 12.03. Bartoszyce   
77,1 WIELEBSKI Tomasz 90 Promień Opalenica 106 118 224 19.11. Ciechanów             
80,1 SOBOLEWSKI Maciej 89 WLKS Siedlce 100 120 220 19.11. Ciechanów
84,5 SIÓDMIAK Łukasz 89 Zawisza Bydgoszcz 95 121 216 10.09. Bydgoszcz +26,0 
84,1 GÓRECKI Hubert 89 CLKS Mazovia Ciech. 95 120 215 22.06. Ciechanów
77,9 WACHOWIAK Wojciech 89 Zawisza Bydgoszcz 100 115 215 04.11. Więcbork        
77,8 KORNACKI Jakub 90 UMLKS Radomsko 91 108 199 09.10. Siedlce        
        
94 kg:                                                                                              
86,3 CHOCIANOWSKI Grzegorz 89 UKS Ziel. G. 118 144 262 20.11. Ciechanów          
89,7 GÓRECKI Hubert 89 CLKS Mazovia C. 116 144 260 25.11. Ciechanów +95,0 
86,4 WIEJAK Kacper 90 Wisła Puławy 108 144 252 26.11. Puławy                  
86,4 SIÓDMIAK Łukasz 89 Zawisza Bydgoszcz 108 133 241 20.11. Ciechanów             
85,8 LEBIODA Michał 89 ŁKS Łódź 103 128 231 20.11. Ciechanów    
86,9 MEYER Michał 89 ROL-CAR Elbląg 103 125 228 29.10. Ciechanów    
93,7 EKERT Krzysztof 90 Start Grudziądz 92 125 217 08.10. Gdańsk                  
91,5 JARZĘBSKI Dawid 90 Nadwiślanin Kwidzyn 98 110 208 20.11. Ciechanów             
88,8 AJDUK Robert 90 Heros Srokowo 92 105 197 29.10. Ciechanów    
87,8 BULERA Krzysztof 90 Zawisza Bydgoszcz 86 106 192 04.11. Więcbork
                  
94+ kg:                                                                                                       
111,2 KUCHARZEWSKI Wojciech 89 AKS Myslibórz 113 140 253 18.12. Białogard      
104,6 MASIUK Daniel 89 LKS Terespol 109 131 240 20.11. Ciechanów    
112,9 KRÓLIKOWSKI Adrian 89 Zawisza Bydgoszcz 97 130 227 04.11. Więcbork 
96,1   EKERT Krzysztof 90 Start Grudziądz 95 128 223 20.11. Ciechanów    
94,1   BULERA Krzysztof 90 Zawisza Bydgoszcz 90 110 200 20.11. Ciechanów             
117,0 BARTOSIEWICZ Mariusz 90 Start Maków M. 90 110 200 02.12. Kłajpeda (LIT)
115,0 KOSZLA Sebastian 89 Viking Starachowice 85 110 195 03.12. Kunów
96,8   ZOŃ Błażej 89 Polonia Łaziska Górne 90 100 190 03.12. Łaziska Górne
97,8   MARCZAK Józef 90 LKS Znicz Biłgoraj 85 103 188 26.11. Biłgoraj        
96,1    WYSOCKI Jakub 89 WLKS Siedlce 80 105 185 29.10. Ciechanów

Materiał opracował: MAREK DRZEWOWSKI

 
Pokrewne linki
· Więcej o PS Informuje
· Napisane przez Autor


Najczęściej czytany artykuł o PS Informuje:
BOGDAN COFALIK - SZTANGISTA, KAPŁAN, MISJONARZ !


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 4.7
Głosów: 10


Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

PS Informuje


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.


Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować

Re: RANKING MŁODZIKÓW DO LAT 16 ! (Wynik: 1)
przez racuch1 dnia 25-12-2005 o godz. 22:27:15
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ranking spoko na europy na bank Zieliński i Rosoł



Re: RANKING MŁODZIK�W DO LAT 16 ! (Wynik: 1)
przez Depot dnia 25-12-2005 o godz. 22:37:36
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ĺšwietna sprawa z tym rankingiem!!!



Re: RANKING MŁODZIK�W DO LAT 16 ! (Wynik: 1)
przez golona dnia 26-12-2005 o godz. 09:06:37
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Super. dziÄ?kujÄ?. Talarska, Gryczka, PepĹ?owski, RosĂłĹ?. I KtoĹ? jeszcze na Europy ;d



Re: RANKING MŁODZIK�W DO LAT 16 ! (Wynik: 1)
przez groocik dnia 25-12-2005 o godz. 20:06:48
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
ROSOŁ. PEPŁOWSKI, MARCINKOWSKI, ZIELIŃSKI, NURKIEWICZ




Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.08 sekund :: Zapytania do SQL: 83