Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
SZUKAJ:
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

   



*************************






GALERIE

arley3.jpg
arley3.jpg


arley2.jpg
arley2.jpg


ariel4.jpg
ariel4.jpg


kurs17.jpg
kurs17.jpg


ajan17.jpg
ajan17.jpg


rasulov17.jpg
rasulov17.jpg


PSzzmiana.jpg
PSzzmiana.jpg


SLJpodium1.jpg
SLJpodium1.jpg


SLJpodium2.jpg
SLJpodium2.jpg


SLJpodium3.jpg
SLJpodium3.jpg



ONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: magda
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 2
Wszystkie: 3

Na stronie:
Gości: 324
Użytkowników: 1
Razem: 325
Teraz online:
01: marek_d


AKTUALIZACJE



Darmowe liczniki

stat4u


KALKULATOR SINCLAIR'A

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY




ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

PS Informuje: WSPÓŁZAWODNICTWO DZIECI I MŁODZIEŻY W 2005 !
Wysłano dnia 31-12-2005 o godz. 09:51:52 przez Autor

PS Informuje
W ostatnim dniu mijającego roku miła niespodzianka dla naszych czytelników – Ranking współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży w 2005r uwzględniający punkty uzyskane przez poszczególne kluby podczas tegorocznych Młodzieżowych Mistrzostw Polski, Mistrzostw Polski Juniorów, Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych i Makroregionalnych Mistrzostw Młodzików. RANKING !



Uwaga: materiał opracowano na podstawie danych współzawodnictwa sportowego 2005 dostępnych na stronie internetowej "Polskiej Federacji Sportu Młodzieżowego" pod adresem www.msport.home.pl

KLASYFIKACJA KLUBOWA  (pełne tabele)

278,5 Mazovia Ciechanów CIE MAZ 65 ciechanowski CIECHANÓW
220 WLKS Siedlce-Iganie Nowe SIE MAZ 66 siedlecki SIEDLCE-gm.wiejska
140 Lechia Sędziszów Młp. RZ PKR 37 ropczycko-sędziszowski SĘDZ. MŁP.
129,5 Zawisza Bydgoszcz BDG KPM 28 Bydgoszcz BYDGOSZCZ
127 Promień Opalenica POZ WLP 33 nowotomyski OPALENICA
121 AZS-AWF Biała Podlaska BP LUB 11 Biała Podlaska BIAŁA PODLASKA
115,5 LKS Dobryszyce PIO ŁDZ 35 radomszczański DOBRYSZYCE
111,5 Unia Hrubieszów ZAM LUB 50 hrubieszowski HRUBIESZÓW
99 Znicz Biłgoraj ZAM LUB 46 biłgorajski BIŁGORAJ
97 UKS Talent Wrocław WR DŚL 26 Wrocław WROCŁAW

93 Atleta Gdańsk GD POM 32 Gdańsk GDAŃSK
80 Budowlani Opole OP OPO 9 Opole OPOLE
72 LKS Terespol BP LUB 14 bialski TERESPOL
65 AKS Myślibórz GRZ ZPM 19 myśliborski MYŚLIBÓRZ
63 LKS Opocznianka PIO ŁDZ 16 opoczyński OPOCZNO
62 Legia Warszawa WAR MAZ 10 Warszawa WARSZAWA
60 RKS Okęcie Warszawa WAR MAZ 7 Warszawa WARSZAWA
58 Tarpan Mrocza BDG KPM 10 nakielski MROCZA
56 LUKS Gryf Bujny PIO ŁDZ 17 piotrkowski WOLA KRZYSZTOPORSKA
55,5 Śląsk Wrocław WR DŚL 18 Wrocław WROCŁAW

51 Flota Gdynia GD POM 6 Gdynia GDYNIA
49 Zamek Gołańcz PIŁ WLP 18 wągrowiecki GOŁAŃCZ
48 UKS-MOS Opole OP OPO 10 Opole OPOLE
47 Horyzont Mełno TOR KPM 5 grudziądzki GRUTA
47 Zagłębie Wałbrzych (CKS) WAŁ DŚL 23 wałbrzyski WAŁBRZYCH
45 UMLKS Radomsko PIO ŁDZ 8 radomszczański RADOMSKO
43 HKS Szopienice KAT ŚL 10 Katowice KATOWICE
42,5 UOLKA Ostrów Mazowiecka OST MAZ 9 ostrowski (MAZ) OSTRÓW MAZ.
41 Włókniarz Konstantynów Ł ŁDZ 8 pabianicki KONSTANTYNÓW  ŁÓDZKI
41 Polwica Wierzbno WR DŚL 22 oławski DOMANIÓW

40 POM Piotrowice LUB LUB 16 lubelski STRZYŻEWICE
40 Wisła Puławy LUB LUB 18 puławski PUŁAWY
40 Heros Legnica LEG DŚL 23 Legnica LEGNICA
38 Start Maków Mazowiecki OST MAZ 16 makowski MAKÓW  MAZOWIECKI
36 MKS Oława WR DŚL 4 oławski OŁAWA
36 Budowlani Nowy Tomyśl POZ WLP 9 nowotomyski NOWY TOMYŚL
36 Grom Więcbork BDG KPM 22 sępoleński WIĘCBORK
35 OKS Start Otwock WAR MAZ 2 otwocki OTWOCK
35 Hejnał Kęty BB MŁP 11 oświęcimski KĘTY
35 Stal Kunów KIE ŚWI 17 ostrowiecki KUNÓW

34 Heros Srokowo OL WM 14 kętrzyński SROKOWO
31 Pogórze Gorlice NS MŁP 10 gorlicki GORLICE
30 Żuławy Nowy Dwór Gd. ELB POM 2 nowodworski (POM) NOWY D. GD.
30 Polonia Łaziska Górne KAT ŚL 10 mikołowski ŁAZISKA GÓRNE
29 TKKF "Belfer" Unia Racibórz KAT ŚL 9 raciborski RACIBÓRZ
27 UKS MOSiR Zielona Góra ZG LBU 11 Zielona Góra ZIELONA GÓRA
25 Andaluzja Piekary Śląskie KAT ŚL 7 Piekary Śląskie PIEKARY ŚLĄSKIE
24 Krajna Sępólno BDG KPM 3 sępoleński SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
24 ULKS "71" Łódź Ł ŁDZ 11 Łódź ŁÓDŹ
24 AKS Białogard KOS ZPM 16 białogardzki BIAŁOGARD

21 Siła Bartoszyce OL WM 6 bartoszycki BARTOSZYCE
20 AKS Koszalin KOS ZPM 15 Koszalin KOSZALIN
19 Nadwiślanin Kwidzyn ELB POM 3 kwidzyński KWIDZYN
17 Promień Police SZ ZPM 13 policki POLICE
16 Górnik Polkowice LEG DŚL 7 polkowicki POLKOWICE
15 Start Grudziądz TOR KPM 8 Grudziądz GRUDZIĄDZ
14 Czarni-Góral Żywiec BB ŚL 2 żywiecki ŻYWIEC
14 Lechia Gdańsk GD POM 3 Gdańsk GDAŃSK
13 ULKS Biały Kruk Łużna NS MŁP 6 gorlicki ŁUŻNA
13 Lubuszanin Trzcianka PIŁ WLP 9 czarnkowsko-trzcianecki TRZCIANKA

12 Rzemieślnik Malbork ELB POM 1 malborski MALBORK
12 KORIS Śląsk Tarnowskie Góry KAT ŚL 5 tarnogórski TARN. GÓRY
11 Stal Ostrów Wlkp. KAL WLP 6 ostrowski (WLP) OSTRÓW WIELKOPOLSKI
11 Ostrowianka Ostrów Maz. OST MAZ 7 ostrowski (MAZ) OSTRÓW MAZ.
11 Polonia Częstochowa CZ ŚL 7 Częstochowa CZĘSTOCHOWA 
10 UKS Rol-Car Elbląg ELB WM 2 Elbląg ELBLĄG 
10 ULKS Orzeł Ciężkowice T MŁP 6 tarnowski CIĘŻKOWICE 
10 ULKS Ilno Torzym ZG LBU 7 sulęciński TORZYM 
8 Elcom MOSiR Sanok KRO PKR 5 sanocki SANOK 
7 LKS Myszków CZ ŚL 3 myszkowski MYSZKÓW 

7 Strzelec Strzelin WR DŚL 3 strzeliński STRZELIN 
7 UKS Relaks Oborniki Śląskie WR DŚL 3 trzebnicki OBORNIKI ŚLĄSKIE 
7 WLKS Zapora Żychlin PŁO ŁDZ 4 kutnowski ŻYCHLIN 
6 Star Starachowice KIE ŚWI 1 starachowicki STARACHOWICE 
6 Technik Malbork ELB POM 6 malborski MALBORK 
3 ŁKS Łódź Ł ŁDZ 1 Łódź ŁÓDŹ 
3 Ruch Chorzów KAT ŚL 1 Chorzów CHORZÓW 
3 Wiking Starachowice KIE ŚWI 2 starachowicki STARACHOWICE 
2 Agronom Bratoszewice Ł ŁDZ 1 zgierski STRYKÓW 
2 Orlęta Łuków SIE LUB 1 łukowski ŁUKÓW 

2 Slavia Ruda Śląska KAT ŚL 1 Ruda Śląska RUDA ŚLĄSKA 
1 UKS Impuls Warszawa WAR MAZ 1 Warszawa WARSZAWA 
0 MOSiR Łańcut RZ PKR 2 łańcucki ŁAŃCUT 
    
uwaga: dane zawierają odpowiednio liczbę punktów zdobytych przez poszczególne kluby, nazwę klubu, skrót "dawnego" województwa, skrót "obecnego" województwa, liczba zawodników i zawodniczek, powiat i gmina !

 
KLASYFIKACJA WOJEWÓDZKA
       
748 Mazowieckie (9)      
485,5 Lubelskie (7)      
356,5 Łódzkie (9)      
346,5 Dolnośląskie (9)      
309,5 Kujawsko-Pomorskie (6)      
236 Wielkopolskie (5)      
225 Pomorskie (7)      
176 Śląskie (10)      
148 Podkarpackie (2)      
128 Opolskie (2)      
126 Zachodniopomorskie (4)      
89 Małopolskie (4)      
65 Warmińsko-Mazurskie (3)      
44 Świętokrzyskie (3)      
37 Lubuskie (2)      
   
uwaga: w nawiasie liczba klubów

 
Pokrewne linki
· Więcej o PS Informuje
· Napisane przez Autor


Najczęściej czytany artykuł o PS Informuje:
BOGDAN COFALIK - SZTANGISTA, KAPŁAN, MISJONARZ !


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 4.57
Głosów: 7


Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

PS Informuje


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.


Re: WSPĂ?ŁZAWODNICTWO DZIECI I MŁODZIEĹ?Y W 2005 ! (Wynik: 1)
przez KAMIL_B (bankowski@vp.pl) dnia 02-01-2006 o godz. 18:16:27
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Wyniki wspĂłĹ?zawodnictwa ukazaĹ?y siÄ? dziÄ?ki informacji mojego trenera z Dobryszyc, ktĂłry kontaktowaĹ? siÄ? z "PS" w tej sprawie.


[ Odpowiedz na to ]


Re: WSPÓŁZAWODNICTWO DZIECI I MŁODZIEŻY W 2005 ! (Wynik: 1)
przez Proton dnia 02-01-2006 o godz. 12:05:07
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
I znów "PS" stanęła na wysokości zadania-to nie nowość. Gratuluję. Proponuję obok zamieścić tabelę z wynikami DMP 2005 i od razu zobaczymy kto szkoli od podstaw a kto tylko kupuje. Ze ścisłej czołówki widać tylko Mazovię i Zawiszę!!! A gdzie reszta???Budowlani Opole-12, Start Otwock-IV dziesiątka, Śląsk Wrocław-20, Flota-21, Start Grudziądz trudno zaleźć... Gratuluję serdecznie małym klubom, niewidocznym w ligach: Promień Opalenica,Talent Wrocław, Atleta Gdańsk, Dobryszyce, Myślibórz i wiele, wiele innych....Widać kto trzyma ciężary!!!!


[ Odpowiedz na to ]


Re: WSPÓŁZAWODNICTWO DZIECI I MŁODZIEŻY W 2005 ! (Wynik: 1)
przez marek_d dnia 02-01-2006 o godz. 10:05:29
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Dzięki za informację. Punktacja obu w/w śląskich klubów została juz zsumowana i ujęta we wlaściwym miejscu w zestawieniu.


[ Odpowiedz na to ]


Re: WSPÓŁZAWODNICTWO DZIECI I MŁODZIEŻY W 2005 ! (Wynik: 1)
przez Bogdan dnia 02-01-2006 o godz. 09:45:15
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
I znów wkradły się nieścisłości: Śląsk Tarnowskie Góry i Koris Śląsk Tarn. Góry to ten sam klub. Tak samo Unia RacibĂórz i TKKF Belfer Unia Racibórz. Pewnie tak koledzy podali podczas zawodów...


[ Odpowiedz na to ]



Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.04 sekund :: Zapytania do SQL: 90