Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
SZUKAJ:
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

   



*************************






GALERIE

arley3.jpg
arley3.jpg


arley2.jpg
arley2.jpg


ariel4.jpg
ariel4.jpg


kurs17.jpg
kurs17.jpg


ajan17.jpg
ajan17.jpg


rasulov17.jpg
rasulov17.jpg


PSzzmiana.jpg
PSzzmiana.jpg


SLJpodium1.jpg
SLJpodium1.jpg


SLJpodium2.jpg
SLJpodium2.jpg


SLJpodium3.jpg
SLJpodium3.jpg



ONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: magda
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 2
Wszystkie: 3

Na stronie:
Gości: 319
Użytkowników: 1
Razem: 320
Teraz online:
01: marek_d


AKTUALIZACJE



Darmowe liczniki

stat4u


KALKULATOR SINCLAIR'A

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY




ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

PS Informuje: LISTY KWALIFIKACYJNE DO OOM W SROKOWIE !!!
Wysłano dnia 26-03-2006 o godz. 22:34:35 przez Autor

PS Informuje
W 8 turniejach strefowych, będących jednocześnie eliminacjami do OOM w Srokowie (21-23.04.br) wzięło udział 90 zawodniczek i 239 zawodników. „Polska Sztanga” prezentuje wstępne listy kwalifikacyjne dziewcząt i chłopców, które do czasu ich weryfikacji przez Komisję Sportowo-Techniczną PZPC mają jedynie charakter orientacyjny. LISTY KWALIFIKACYJNE !


DZIEWCZĘTA

Klasyfikacja wg punktacji Sinclaira:

1 200,2 ŁOCHOWSKA Joanna 88 UKS Zielona Góra 51,7 147,0 Oława
2 193,3 ŻAK Barbara 88 Heros Legnica 68,6 172,0 Oława
3 191,8 HETZYG Malwina 88 Tarpan Mrocza 54,5 147,0 Nowy Dwór Gdański
4 187,7 SKRZECZ Justyna 88 Mazovia Ciechanów 59,3 153,0 Warszawa
5 186,0 TALARSKA Magdalena 89 WLKS Siedlce 57,3 148,0 Warszawa
6 185,0 ZABISZAK Natalia 88 AKS Myślibórz 153,0 185,0 Trzcianka
7 174,0 DŁUGOŁĘCKA Paula 88 Mazovia Ciechanów 52,8 130,0 Warszawa
8 173,3 ZAORSKA Agnieszka 88 WLKS Siedlce 47,5 118,0 Warszawa
9 171,6 SPYRA Sandra 89 GKS Andaluzja Piekary Śl. 94,7 170,0 Szopienice
10 170,2 BRULEWICZ Katarzyna 89 Mazovia Ciechanów 56,5 134,0 Warszawa
11 169,8 KASZUBA Agnieszka 88 Mazovia Ciechanów 53,9 129,0 Warszawa
12 167,8 URDA Marcela 89 WLKS Siedlce 61,4 140,0 Warszawa
13 165,4 ZAWADZKA Marlena 88 Talent Wrocław 69,4 148,0 Oława
14 165,0 LUTKIEWICZ Agnieszka 88 Atleta Gdańsk 60,3 136,0 Nowy Dwór Gdański
15 157,9 CICHOWSKA Elwira 89 Talent Wrocław 63,1 134,0 Oława
16 156,7 DROBNIK Aneta 89 Promień Opal. 60,9 130,0 Trzcianka
17 156,0 GRYCZKA Joanna 89 WLKS Siedlce 61,3 130,0 Warszawa
18 154,2 ŚLĄZAK Kinga 88 Lubuszanin Trzcianka 86,5 150,0 Trzcianka
19 153,5 CELIŃSKA Ewa 89 AZS-AWF Biała Podlaska 62,9 130,0 Piotrowice
20 149,3 CICHA Anna 88 Promień Opal. 56,8 118,0 Trzcianka
21 147,8 KURZYDŁO Monika 88 Znicz Biłgoraj 69,1 132,0 Piotrowice
22 147,8 GNIADEK Danuta 89 LUKS „Orzeł” Ciężkowice 56,9 117,0 Gorlice
23 146,6 RUTKOWSKA Nina 90 Wisła Puławy 53,1 110,0 Piotrowice
24 144,9 KARYŚ Monika 90 Talent Wrocław 48,7 101,0 Oława
25 142,1 WINOGRADÓW Anna 88 MOS Opole 74,0 131,0 Oława
26 139,6 KOWALCZYK Magda 88 WLKS Siedlce 52,0 103,0 Warszawa
27 138,8 MIETELSKA Wioletta 88 LKS Myszków 53,0 104,0 Szopienice
28 138,6 DZIENIS Justyna 89 Talent Wrocław 53,1 104,0 Oława
29 136,9 KOŁCZ Agnieszka 88 Wisła Puławy 52,0 101,0 Piotrowice
30 136,9 ZADACH Joanna 89 Atleta Gdańsk 50,8 99,0 Nowy Dwór Gdański
31 136,6 BRZEZIŃSKA Marta 88 Mazovia Ciechanów 68,0 121,0 Warszawa
32 136,2 KRZYŚKÓW Paulina 89 Talent Wrocław 43,0 84,0 Oława
33 135,2 SZULBORSKA Anna 88 Mazovia Ciechanów 74,5 125,0 Warszawa
34 130,4 BIELECKA Marta 89 Stal Kunów 59,9 107,0 Konstantynów
35 129,4 SOBIERAJ Magda 89 Talent Wrocław 48,6 90,0 Oława
36 127,6 FIUK Monika 89 WLKS Siedlce 44,2 81,0 Warszawa
37 126,6 FUS Agata 89 Znicz Biłgoraj 44,0 80,0 Piotrowice
38 126,4 SOBOCIŃSKA Żaneta 89 AKS Myślibórz 79,7 120,0 Trzcianka
39 126,3 MIKIETIUK Klaudia 88 GKS Andaluzja Piekary Śl. 45,2 82,0 Szopienice
40 126,1 BEDNARCZYK Sandra 89 GKS Andaluzja Piekary Śl. 51,3 92,0 Szopienice
41 125,0 SIKORSKA Paulina 88 AKS Myślibórz 63,0 106,0 Trzcianka
42 125,0 WALDON Natalia 89 Zawisza Bydgoszcz 63,0 106,0 Nowy Dwór Gdański
43 124,0 WAWRZYCKA Justyna 89 AKS Myślibórz 56,8 98,0 Trzcianka
44 123,8 CZECHOWSKA Joanna 88 Talent Wrocław 54,6 95,0 Oława
45 123,5 RADGOWSKA Sylwia 88 Heros Srokowo 58,7 100,0 Warszawa
46 122,2 TROĆ Andżelika 89 WLKS Siedlce 54,8 94,0 Warszawa
47 122,1 SKIERCZYŃSK AIwona 88 WLKS Siedlce 64,5 105,0 Warszawa
48 121,7 GOŁĘBIEWSKA Ewa 89 Mazovia Ciechanów 92,0 120,0 Warszawa
49 121,4 JASKUŁA Joanna 89 MKS Unia Hrubieszów 53,0 91,0 Piotrowice
50 121,4 KOSAKOWSKA Martna 89 Mazovia Ciechanów 47,1 82,0 Warszawa
51 120,7 ROSIŃSKA Gabriela 88 Start Maków Mazowiecki 54,9 93,0 Warszawa
52 120,1 MIGDALSKA Andżelika 88 LKS Dobryszyce 48,9 84,0 Konstantynów
53 118,4 KRAUSE Katarzyna 88 Zamek Gołańcz 58,0 95,0 Trzcianka
54 118,4 LIS Wioletta 89 AKS Białogard 58,0 95,0 Trzcianka
55 117,7 KUSY Aneta 89 Znicz Biłgoraj 69,0 105,0 Piotrowice
56 117,3 DĄDZIK Małgorzata 89 Heros Srokowo 51,6 86,0 Warszawa
57 117,2 RUTKIEWICZ Katarzyna* 88 Zawisza Bydgoszcz 58,8 95,0 Nowy Dwór Gdański
58 117,1 BĄK Barbara* 89 Znicz Biłgoraj 66,0 102,0 Piotrowice
59 116,6 KRUŻEL Justyna* 89 WLKS Siedlce 74,8 108,0 Warszawa
60 112,9 STELMACH Justyna* 88 Technik Malbork 77,3 106,0 Nowy Dwór Gdański

* - zawodniczki rezerwowe (miejsca trenera kadry)

Klasyfikacja wg kategorii wagowych:

48 kg:
1 118,0 ZAORSKA Agnieszka 88 WLKS Siedlce 173,3 8 Warszawa
2 84,0 KRZYŚKÓW Paulina 89 Talent Wrocław 136,2 32 Oława
3 82,0 MIKIETIUK Klaudia 88 GKS Andaluzja Piekary Śl. 126,3 39 Szopienice
4 82,0 KOSAKOWSKA Martna 89 Mazovia Ciechanów 121,4 50 Warszawa
5 81,0 FIUK Monika 89 WLKS Siedlce 127,6 36 Warszawa
6 80,0 FUS Agata 89 Znicz Biłgoraj 126,6 37 Piotrowice

53 kg:
1 147,0 ŁOCHOWSKA Joanna 88 UKS Zielona Góra 200,2 1 Oława
2 130,0 DŁUGOŁĘCKA Paula 88 Mazovia Ciechanów 174,0 7 Warszawa
3 104,0 MIETELSKA Wioletta 88 LKS Myszków 138,8 27 Szopienice
4 103,0 KOWALCZYK Magda 88 WLKS Siedlce 139,6 26 Warszawa
5 101,0 KARYŚ Monika 90 Talent Wrocław 144,9 24 Oława
6 101,0 KOŁCZ Agnieszka 88 Wisła Puławy 136,9 29 Piotrowice
7 99,0 ZADACH Joanna 89 Atleta Gdańsk 136,9 30 Nowy Dwór Gdański
8 92,0 BEDNARCZYK Sandra 89 GKS Andaluzja Piekary Śl. 126,1 40 Szopienice
9 91,0 JASKUŁA Joanna 89 MKS Unia Hrubieszów 121,4 49 Piotrowice
10 90,0 SOBIERAJ Magda 89 Talent Wrocław 129,4 35 Oława
11 86,0 DĄDZIK Małgorzata 89 Heros Srokowo 117,3 56 Warszawa
12 84,0 MIGDALSKA Andżelika 88 LKS Dobryszyce 120,1 52 Konstantynów

58 kg:
1 148,0 TALARSKA Magdalena 89 WLKS Siedlce 186,0 5 Warszawa
2 147,0 HETZYG Malwina 88 Tarpan Mrocza 191,8 3 Nowy Dwór Gdański
3 134,0 BRULEWICZ Katarzyna 89 Mazovia Ciechanów 170,2 10 Warszawa
4 129,0 KASZUBA Agnieszka 88 Mazovia Ciechanów 169,8 11 Warszawa
5 118,0 CICHA Anna 88 Promień Opal. 149,3 20 Trzcianka
6 117,0 GNIADEK Danuta 89 LUKS „Orzeł” Ciężkowice 147,8 22 Gorlice
7 110,0 RUTKOWSKA Nina 90 Wisła Puławy 146,6 23 Piotrowice
8 104,0 DZIENIS Justyna 89 Talent Wrocław 138,6 28 Oława
9 98,0 WAWRZYCKA Justyna 89 AKS Myślibórz 124,0 43 Trzcianka
10 95,0 CZECHOWSKA Joanna 88 Talent Wrocław 123,8 44 Oława
11 95,0 KRAUSE Katarzyna 88 Zamek Gołańcz 118,4 53 Trzcianka
12 95,0 LIS Wioletta 89 AKS Białogard 118,4 54 Trzcianka
13 94,0 TROĆ Andżelika 89 WLKS Siedlce 122,2 46 Warszawa
14 93,0 ROSIŃSKA Gabriela 88 Start Maków Mazowiecki 120,7 51 Warszawa

63 kg:
1 153,0 SKRZECZ Justyna 88 Mazovia Ciechanów 187,7 4 Warszawa
2 140,0 URDA Marcela 89 WLKS Siedlce 167,8 12 Warszawa
3 136,0 LUTKIEWICZ Agnieszka 88 Atleta Gdańsk 165,0 14 Nowy Dwór Gdański
4 130,0 DROBNIK Aneta 89 Promień Opal. 156,7 16 Trzcianka
5 130,0 GRYCZKA Joanna 89 WLKS Siedlce 156,0 17 Warszawa
6 130,0 CELIŃSKA Ewa 89 AZS-AWF Biała Podlaska 153,5 19 Piotrowice
7 107,0 BIELECKA Marta 89 Stal Kunów 130,4 34 Konstantynów
8 106,0 SIKORSKA Paulina 88 AKS Myślibórz 125,0 41 Trzcianka
9 106,0 WALDON Natalia 89 Zawisza Bydgoszcz 125,0 42 Nowy Dwór Gdański
10 100,0 RADGOWSKA Sylwia 88 Heros Srokowo 123,5 45 Warszawa
11 95,0 RUTKIEWICZ Katarzyna * 88 Zawisza Bydgoszcz 117,2 57 Nowy Dwór Gdański

69 kg:

1 172,0 ŻAK Barbara 88 Heros Legnica 193,3 2 Oława
2 134,0 CICHOWSKA Elwira 89 Talent Wrocław 157,9 15 Oława
3 121,0 BRZEZIŃSKA Marta 88 Mazovia Ciechanów 136,6 31 Warszawa
4 105,0 SKIERCZYŃSK AIwona 88 WLKS Siedlce 122,1 47 Warszawa
5 105,0 KUSY Aneta 89 Znicz Biłgoraj 117,7 55 Piotrowice
6 102,0 BĄK Barbara * 89 Znicz Biłgoraj 117,1 58 Piotrowice

75 kg:
1 132,0 KURZYDŁO Monika 88 Znicz Biłgoraj 147,8 21 Piotrowice
2 148,0 ZAWADZKA Marlena 88 Talent Wrocław 165,4 13 Oława
3 131,0 WINOGRADÓW Anna 88 MOS Opole 142,1 25 Oława
4 125,0 SZULBORSKA Anna 88 Mazovia Ciechanów 135,2 33 Warszawa
5 108,0 KRUŻEL Justyna * 89 WLKS Siedlce 116,6 59 Warszawa

+75 kg:
1 185,0 ZABISZAK Natalia 88 AKS Myślibórz 185,0 6 Trzcianka
2 170,0 SPYRA Sandra 89 GKS Andaluzja Piekary Śl. 171,6 9 Szopienice
3 150,0 ŚLĄZAK Kinga 88 Lubuszanin Trzcianka 154,2 18 Trzcianka
4 120,0 SOBOCIŃSKA Żaneta 89 AKS Myślibórz 126,4 38 Trzcianka
5 120,0 GOŁĘBIEWSKA Ewa 89 Mazovia Ciechanów 121,7 48 Warszawa
6 106,0 STELMACH Justyna * 88 Technik Malbork 112,9 60 Nowy Dwór Gdański

* - zawodniczki rezerwowe (miejsca trenera kadry)


MĘŻCZYŹNI

Klasyfikacja wg kategorii wagowych:

50 kg:
1 160,0 KORKUŚ Łukasz MM 88 Strzelec Strzelin Oława
2 155,0 KONDZIOŁKA Marcin MM 88 MKS Unia Hrubieszów Piotrowice
3 128,0 SROKA Mateusz MM 89 Tarpan Mrocza Nowy Dwór Gd.
4 125,0 BORYSOWICZ Łukasz MM 88 Start Maków Maz. Warszawa
5 118,0 FLORCZAK Adrian MM 89 Promień Police Trzcianka
6 117,0 STĘPIEŃ Tomasz MM 88 Stal Kunów Konstantynów
7 90,0 SŁOWIK Rafał MM 89 Lechia Sędziszów Gorlice
8 135,0 JASZCZYK Robert 89 MULKS Terespol Piotrowice
9 122,0 BIELAWSKI Wojciech 89 Zawisza Bydgoszcz Nowy Dwór Gd.
10 107,0 DYGYDA Damian 89 LKS Dobryszyce Konstantynów
11 100,0 PAPROCKI Łukasz 89 LKS Horyzont Mełno Nowy Dwór Gd.

56 kg:
1 196,0 FLORA Wojciech MM 88 MOS Opole Szopienice
2 178,0 KOZINA Maciej MM 88 Znicz Biłgoraj Piotrowice
3 177,0 MARCZAK Michał MM 89 Zapora Żychlin Konstantynów
4 170,0 BUDNIK Paweł MM 88 AKS Białogard Trzcianka
5 168,0 JABŁONOWSKI Kamil MM 88 Start Maków Maz. Warszawa
6 165,0 CZESZUN Michał MM 89 WKS Śląsk Wrocław Oława
7 156,0 JEŻAK Damian MM 88 Pogórze Gorlice Gorlice
8 137,0 KUCIŃSKI Marek MM 89 Atleta Gdańsk Nowy Dwór Gd.
9 170,0 SEROCZYŃSKI Łukasz 90 MULKS Terespol Piotrowice
10 168,0 KOBYLIŃSKI Łukasz 89 Mazovia Ciechanów Warszawa
11 165,0 SZEWCZYK Tomasz 89 Polwica Wierzbno Oława
12 161,0 SARZYŃSKI Adam 89 MKS Unia Hrubieszów Piotrowice
13 156,0 MAJKA Michał 89 Lechia Sędziszów Gorlice
14 155,0 PAJESTKA Przemysław 89 Belfer Unia Racibórz Szopienice
15 145,0 URBAŃCZYK Tomasz 89 LKS Dobryszyce Konstantynów
16 140,0 OLBRYCH Paweł 88 UMLKS Radomsko Konstantynów
17 136,0 MARACH Krystian 88 Grom Więcbork Nowy Dwór Gd.

62 kg:
1 205,0 SYSKA Szymon MM 88 WKS Śląsk Wrocław Oława
2 205,0 ROK Paweł MM 89 LKS Myszków Szopienice
3 198,0 KRAJEWSKI Jarosław MM 89 Zawisza Bydgoszcz Nowy Dwór Gd.
4 195,0 KRYŃ Artur MM 88 Znicz Biłgoraj Piotrowice
5 185,0 KOMARSKI Gracjan MM 88 ELKOM-MOSiR Sanok Gorlice
6 183,0 WOJCIECHOWSKI Marek MM 88 Promień Opalenica Trzcianka
7 172,0 WIADERNY Łukasz MM 89 KS Raszyn Warszawa
8 167,0 CHALIŃSKI Krzysztof MM 89 Zapora Żychlin Konstantynów
9 190,0 INGLOT Damian 89 Górnik Polkowice Oława
10 184,0 AFELTOWICZ Michał 89 HKS Szopienice Szopienice
11 180,0 SEROCZYŃSKI Damian 90 MULKS Terespol Piotrowice
12 180,0 KUDŁAK Grzegorz 89 Znicz Biłgoraj Piotrowice
13 179,0 WINIARSKI Tomasz 88 POM Iskra Piotrowice Piotrowice
14 174,0 GRZYWACZ Bartosz 89 Lechia Gdańsk Nowy Dwór Gd.
15 170,0 ŻUCHOWSKI Mikołaj 89 Stal Ostrów Wlkp. Trzcianka
16 168,0 ZALEWSKI Tomasz 89 Start Maków Maz. Warszawa
17 148,0 JACKOWIAK Patryk 89 Stal Ostrów Wlkp. Trzcianka

69 kg:
1 250,0 KĄDZIOŁKA Krzysztof MM 88 MKS Oława Oława
2 247,0 ROSOŁ Tomasz MM 89 Budowlani Opole Szopienice
3 235,0 UCIŃSKI Radosław MM 88 AKS Myślibórz Trzcianka
4 231,0 NURKIEWICZ Adam MM 89 Tarpan Mrocza Nowy Dwór Gd.
5 230,0 PEPŁOWSKI Grzegorz MM 89 Start Maków Maz. Warszawa
6 219,0 KULKA Piotr MM 88 MKS Unia Hrubieszów Piotrowice
7 215,0 NOWAKOWSKI Robert MM 88 LKS Dobryszyce Konstantynów
8 205,0 KOMARSKI Konrad MM 89 ELKOM-MOSiR Sanok Gorlice
9 220,0 ŚWIDER Miłosz 88 CWKS Legia Warszawa Warszawa
10 218,0 ŁYSIK Dawid 88 Śląsk T. G. Szopienice
11 214,0 MARCINKOWSKI Arkadiusz 89 Stal Ostrów Wlkp. Trzcianka
12 212,0 HENNIG Adam 89 Tarpan Mrocza Nowy Dwór Gd.
13 210,0 MOKRZYŃSKI Hubert 88 LKS Dobryszyce Konstantynów
14 207,0 MIŁEK Damian 88 Budowlani Nowy Tomyśl Trzcianka
15 205,0 LECH Adrian 89 Polonia Łaziska Górne Szopienice
16 205,0 KUR Rafał 88 WLKS Siedlce Warszawa
17 205,0 KOWALSKI Arkadiusz 89 Siła Bartoszyce Warszawa
18 197,0 CEGIELSKI Przemysław * 88 Grom Więcbork Nowy Dwór Gd.
19 195,0 WYCISK Mateusz * 88 Belfer Unia Racibórz Szopienice
20 195,0 CHĘŚ Mariusz * 88 Grom Więcbork Nowy Dwór Gd.

77 kg:
1 285,0 KLIŚ Roman MM 88 Budowlani Opole Szopienice
2 275,0 HENNIG Ariel MM 88 Grom Więcbork Nowy Dwór Gd.
3 240,0 WRÓBLEWSKI Radosław MM 88 Mazovia Ciechanów Warszawa
4 240,0 FURMANIUK Grzegorz MM 89 Gry Bujny Konstantynów
5 225,0 LATOSIŃSKI Krystian MM 88 WKS Śląsk Wrocław Oława
6 215,0 KURZYŃSKI Kamil MM 88 Znicz Biłgoraj Piotrowice
7 215,0 ZBORALSKI Tomasz MM 88 Promień Police Trzcianka
8 198,0 SZCZEPANEK Adrian MM 89 LKS Łużna Gorlice
9 255,0 SEROCZYŃSKI Patryk 89 Budowlani Opole Szopienice
10 241,0 WERA Igor 88 Atleta Gdańsk Nowy Dwór Gd.
11 234,0 MILCZAREK Grzegorz 88 Heros Srokowo Warszawa
12 233,0 STACHOWIAK Łukasz 88 HKS Szopienice Szopienice
13 232,0 MAKAREWICZ Grzegorz 89 Polonia Łaziska Górne Szopienice
14 230,0 KURZAC Kamil 88 RKS Okęcie Warszawa Warszawa
15 227,0 SUŁKOWSKI Piotr 88 Nadwiślanin Kwidzyn Nowy Dwór Gd.
16 225,0 WÓJCIK Piotr 88 Mazovia Ciechanów Warszawa
17 223,0 LUBIŃSKI Grzegorz 89 Mazovia Ciechanów Warszawa
18 220,0 ZIELONKA Kamil * 88 Śląsk T. G. Szopienice
19 220,0 BOBKOWSKI Kacper * 89 Atleta Gdańsk Nowy Dwór Gd.
20 218,0 KRZAK Dominik * 88 WKS Flota Gdynia Nowy Dwór Gd.
21 215,0 GOŁDA Tadeusz * 89 Wisła Puławy Piotrowice

85 kg:
1 295,0 ZIELIŃSKI Adrian MM 89 Tarpan Mrocza Nowy Dwór Gd.
2 253,0 WAWRZONKOWSKI Michał MM 88 Mazovia Ciechanów Warszawa
3 244,0 SŁAWUTA Robert MM 88 LKS Dobryszyce Konstantynów
4 242,0 WIERZBICKI Paweł MM 88 Belfer Unia Racibórz Szopienice
5 240,0 MATYSZKOWICZ Michał MM 88 Hejnał Kęty Gorlice
6 215,0 MITROSZ Tomasz MM 88 Talent Wrocław Oława
7 214,0 JANISZEWSKI Tomasz MM 88 Budowlani Nowy Tomyśl Trzcianka
8 200,0 OŻÓG Jan MM 88 POM Iskra Piotrowice Piotrowice
9 255,0 WIZNER Patryk 88 Atleta Gdańsk Nowy Dwór Gd.
10 252,0 RZEPKOWSKI Michał 88 LKS Horyzont Mełno Nowy Dwór Gd.
11 235,0 KOZIOŁ Bartosz 88 WLKS Siedlce Warszawa
12 235,0 OPORSKI Łukasz 88 RKS Okęcie Warszawa Warszawa
13 233,0 KACPRZYK Łukasz 89 LKS Horyzont Mełno Nowy Dwór Gd.
14 230,0 NOWICKI Wojciech 88 Rzemieślnik Malbork Nowy Dwór Gd.
15 225,0 MEYER Michał 89 UKS ROL-CAR Elbląg Warszawa
16 224,0 RAKOWSKI Dariusz 88 Grom Więcbork Nowy Dwór Gd.
17 220,0 RUTKOWSKI Arkadiusz 89 HKS Szopienice Szopienice
18 220,0 WASILEWSKI Krzysztof * 88 Gryf Bujny Konstantynów
19 219,0 KĄDZIELA Jakub * 89 CWKS Legia Warszawa Warszawa
20 218,0 MARGLEWSKI Robert * 88 Grom Więcbork Nowy Dwór Gd.
21 218,0 SZUBIELSKI Paweł * 88 Mazovia Ciechanów Warszawa

94 kg:
1 280,0 MAKOWSKI Damian MM 88 Polonia Częstochowa Szopienice
2 271,0 KUSIAK Damian MM 88 Znicz Biłgoraj Piotrowice
3 255,0 JANCZEWSKI Andrzej MM 88 WLKS Siedlce Warszawa
4 252,0 CHOCIANOWSKI Grzegorz MM 89 UKS Zielona Góra Oława
5 240,0 SIÓDMIAK Łukasz MM 89 Zawisza Bydgoszcz Nowy Dwór Gd.
6 230,0 KRASOŃ Patryk MM 88 Gryf Bujny Konstantynów
7 206,0 SIWARSKI Robert MM 88 ELKOM-MOSiR Sanok Gorlice
8 158,0 GROĆ Kamil MM 89 Lubuszanin Trzcianka Trzcianka
9 270,0 STRZAŁKA Emil 88 Znicz Biłgoraj Piotrowice
10 261,0 WIEJAK Kacper 90 Wisła Puławy Piotrowice
11 255,0 SZAFRAŃSKI Krystian 88 WLKS Siedlce Warszawa
12 245,0 SŁAWECKI Rafał 88 Talent Wrocław Oława
13 225,0 JACH Bartosz 88 Atleta Gdańsk Nowy Dwór Gd.
14 205,0 ŚWIĘS Łukasz 88 Pogórze Gorlice Gorlice
15 199,0 MILCZAREK Adrian 89 Gryf Bujny Konstantynów
16 195,0 KAMIEŃSKI Arkadiusz 88 Heros Srokowo Warszawa
17 191,0 SKIBA Mateusz 88 Znicz Biłgoraj Piotrowice

+94 kg:
1 310,0 DOŁĘGA Daniel MM 88 Start Otwock Warszawa
2 255,0 MASIUK Daniel MM 89 MULKS Terespol Piotrowice
3 255,0 KUCHARZEWSKI Wojciech MM 89 AKS Myślibórz Trzcianka
4 250,0 GRZONA Sławomir MM 88 Start Grudziądz Nowy Dwór Gd.
5 230,0 KORZENIEWSKI Daniel MM 88 Ruch Chorzów Szopienice
6 210,0 PASIŁA Łukasz MM 88 ŁKS Łódź Konstantynów
7 181,0 KOŁODZIEJCZYK Paweł MM 89 Hejnał Kęty Gorlice
8 242,0 WARZYŃSKI Radosław 88 Start Grudziądz Nowy Dwór Gd.
9 237,0 CIS Kamil 88 WLKS Siedlce Warszawa
10 230,0 KRÓLIKOWSKI Adrian 89 Zawisza Bydgoszcz Nowy Dwór Gd.
11 216,0 KUSZPIT Wojciech 88 Start Otwock Warszawa
12 208,0 WYSOCKI Jakub 89 WLKS Siedlce Warszawa
13 200,0 GÓRTATOWSKI Arkadiusz 88 Start Grudziądz Nowy Dwór Gd.
14 178,0 TOMCZAK Bartosz 89 ULKS-71 Łódź Konstantynów
15 171,0 LEŚNIEWSKI Rafał 89 Gryf Bujny Konstantynów
16 181,0 SZLĘZAK Artur 88 Lechia Sędziszów Gorlice

MM - Mistrzowie Makroregionów
* - 8 miejsc rezerwowych (do ewentualnego wykorzystania przez trenera kadry)

Listy opracował: Rafał GRĄŻAWSKI (Koszalin)
Przygotował: Marek Drzewowski

 
Pokrewne linki
· Więcej o PS Informuje
· Napisane przez Autor


Najczęściej czytany artykuł o PS Informuje:
BOGDAN COFALIK - SZTANGISTA, KAPŁAN, MISJONARZ !


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 4.64
Głosów: 14


Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

PS Informuje


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.


Re: LISTY KWALIFIKACYJNE DO OOM W SROKOWIE !!! (Wynik: 1)
przez Timur dnia 27-03-2006 o godz. 10:23:58
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
A co z Sinclearem chlopcow? Ale pewnie sie domyslam, ze jest to czasochlonne. I tak pelne uznanie, za to co robicie.
Pozdrawiam.


[ Odpowiedz na to ]



Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.04 sekund :: Zapytania do SQL: 59