www.polska-sztanga.pl - MISTRZOSTWA POLSKI DO LAT 20 - DZIEŃ II
   Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl                           Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU
 STRONA GŁÓWNA
 SYLWETKI
 GALERIA ZDJĘĆ
 WYNIKI
 REKORDY
 RANKINGI
 INNE
 KSIĘGA GOŚCI
 ARCHIWUM
 TEMATY
 TOP 10
 DO POBRANIA
 LINKI
 ZGŁOŚ PROBLEM

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

    
*************************










 
*************************
  

  

LIDERZY
LIDERZY KRAJOWYCH TABEL
31.12.2014r

KOBIETY
44: 127 - S.Oleśkiewicz (Omega K.)
48: 177 - M.Karpiń„ska (Znicz B.)
53: 175 - M.Karpiń„ska (Znicz B.)
58: 205 - J.Łochowska (UKS Z.G.)
63: 197 - K.Ostapska (Tytan O.)
69: 222 - P.Piechowiak (Budowlani N.T.)
75: 230 - E.Mizdal (Unia H.)
+75: 233 - S.Bagiń„ska (Śląsk W.)

MĘŻCZYŹNI
45: 147 - M.Dach (Promień O.)
50: 179 - K.Oleśkiewicz (Dobryszyce)
56: 235 - D.Kozłowski (Zawisza B.)
62: 250 - P.Brylak (UOLKA O.M.)
69: 292 - D.Bajer (AKS Myślibórz)
77: 311 - D.Sikorski (Mazovia C.)
85: 346 - K.Zwarycz (Górnik P.)
94: 392 - A.Zieliński (Tarpan M.)
105: 405 - B.Bonk (Budowlani O.)
+105: 422 - M.Dołęga (Zawisza B.)

ONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: ant98
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 867

Na stronie:
Gości: 330
Użytkowników: 0
Razem: 330

AKTUALIZACJE



Darmowe liczniki

stat4u


OSTATNIE KOMENTARZE
· 1 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 2 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 3 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 4 ADRIAN ZIELIŃSKI ZDYSKWALIFIKOWANY NA CZTERY LATA !!!
· 5 KOLEGA ROBINSONA
· 6 MALI LUDZIE, MAŁO ZNACZĄ, A KRZYCZĄ JAK OLBRZYMY!
· 7 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 8 SERIAL" PRZYJACIELE" CZYLI BIZNESMEN W KRADZIONYCH GACIACH....
· 9 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 10 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!

Z Kraju: MISTRZOSTWA POLSKI DO LAT 20 - DZIEŃ II
Wysłano dnia 02-04-2006 o godz. 12:54:05 przez Autor

Z Kraju
W Terespolu zakończyły się 49 Mistrzostwa Polski Juniorów i 10 Juniorek do lat 20, w których wzięło ostatecznie udział 48 zawodniczek i 104 zawodników. W ostatniej kategorii wagowej +105 kg, tytuł mistrzowski wywalczył po wyrównanej i zaciętej rywalizacji… Krzysztof KOWALEWSKI (86, Atleta Gdańsk; 111,2) – 309 (135+174) – 329,1 pkt. PEŁNE WYNIKI II DNIA !

 

Tak dźwiga ciężary Krzysztof KOWALEWSKI (86, Atleta Gdańsk) -
Mistrz Polski Juniorów do lat 20 w kat. +105 kg.
W głębi - trener Piotr OWCZARSKI, podczas mistrzostw w Terespolu
jego podopieczni zdobyli 2 zlote medale !



Poniżej, wyniki II dnia Mistrzostw:

JUNIORKI

69 kg (4 zawodniczki):
190 (85+105) – OSTAPSKA Katarzyna (88, MKS Oława; 64,1) – 221,8 pkt.
182 (82+100) – MIZDAL Ewa (87, Unia Hrubieszów; 67,9) – 205,7 pkt.
155 (70+85) – JASTRZĘBSKA Ewa (87, WLKS Siedlce; 65,3)
146 (65+81) – UNKIEWICZ Marta (87, Unia Hrubieszów; 68,3)

75 kg (8):
188 (82+106) – ZABOROWSKA Ewelina (87, Atleta Gdańsk; 72,4) – 205,9 pkt.
166 (71+95) – KIETLIŃSKA Magdalena (86, WLKS Siedlce; 69,2)
154 (68+86) – ŚWIERCZ Dominika (86, WKS Śląsk Wrocław; 69,1)
142 (64+78) – TATKIEWICZ Marta (86, AZS-AWF Biała Podlaska; 69,1)
142 (61+81) – CICHOWSKA Paulina (87, UKS Talent Wrocław; 69,1)
133 (56+77) – ŚMIGIEL Anna (87, Atleta Gdańsk; 69,8)
100 (45+55) – SZYSZKA Paulina (87, BKS Stal Bielsko Biała; 72,9)
90 (40+50) – KUJAWSKA Agata (87, AZS-AWF Biała Podlaska; 73,0)

+75 kg (6)
150 (68+82) – CIŻEWSKA Renata (87, MKS Oława; 113,6)
145 (68+77) – ORŁOWSKA Magdalena (86, UOLKA Ostrów Maz.; 75,1)
140 (64+76) – STERNICZUK Agnieszka (87, MULKS Terespol; 75,1)
140 (65+75) – ŁOJKO Kamila (86, AKS Myślibórz; 76,8)
125 (55+70) – GÓRCZEWSKA Agnieszka (87, Zagłębie Wałbrzych; 108,7)
110 (50+60) – CICHOŃSKA Agnieszka (87, LKS Stal Kunów, 84,9)

JUNIORZY

85 kg
(12):
319 (140+179) – KULPA Damian (86, Budowlani Opole; 84,4) – 379,8 pkt.
318 (148+170) – GRELA Łukasz (86, LUKS Gryf Bujny; 82,8) – 382,3 pkt.
310 (140+170) – CZEKIEL Kornel (87, AZS-AWF Biała Podlaska; 83,4) – 371,3 pkt.
307 (140+167) – GRABIWODA Jarosław (86, Mazovia Ciechanów; 80,1) – 375,7 pkt.
307 (140+167) – KOŁECKI Sylwester (87, MKS Oława; 84,0) – 366,4 pkt.
270 (120+150) – ULRYCH Stanisław (86, MOS Opole; 81,1)
253 (113+140) – CHUDY Krzysztof (87, LUKS Gryf Bujny; 81,9)
253 (115+138) – BULAK Mirosław (87, LKS Znicz Biłgoraj; 83,6)
240 (110+130) – HNITECKI Adam (86, Technik Malbork; 78,6)
228 (102+126) – NOWAK Wojciech (87, MKS Promień Police; 83,7)
222 (102+120) – SOBIESZUK Mateusz (87, MULKS Terespol; 81,9)
x (100+x) – ZARZYKA Robert (87, POM Iskra Piotrowice; 80,2) – spalił podrzut na 120 kg

94 kg (13):
300 (135+165) – BIEGA Tadeusz (86, Budowlani Opole; 85,1) – 355,7 pkt.
291 (125+166) – SZYMKOWICZ Łukasz (86, HKS Szopienice; 91,8)
285 (125+160) – REWERS Maciej (87, RKS Okęcie Warszawa; 87,5)
282 (125+157) – WRÓBLEWSKI Tobiasz (86, Mazovia Ciechanów; 93,6)
280 (125+155) – CIEŚLIK Krzysztof (87, LUKS Gryf Bujny; 85,1)
278 (128+150) – RYZNAR Michał (86, AZS-AWF Biała Podlaska; 86,7)
270 (115+155) – DENISIUK Łukasz (87, WLKS Siedlce; 87,2)
270 (120+150) – SAMORAJ Krzysztof (87, WLKS Siedlce; 90,6)
262 (117+145) – KUSIAK Marcin (86, Unia Hrubieszów; 85,9)
255 (115+140) – GUZIUK Adrian (87, MULKS Terespol; 87,4)
233 (108+125) -  MARCINIAK Michał (87, LUKS Gryf Bujny; 86,5)
x (x+0) – CIESIELSKI Damian (86, Mazovia Ciechanów; 87,0) – spalił rwanie na 125 kg, nie przystąpił do podrzutu,
x (x+0) – WAWRYNIUK Hubert (87, MULKS Terespol; 85,1) - spalił rwanie na 125 kg, nie przystąpił do podrzutu

105 kg (14):
332 (157+175) – KACZMARCZYK Karol (86, UMLKS Radomsko; 94,1) – 375,7 pkt.
305 (140+165) – KAMIŃSKI Marek (87, Start Grudziądz; 99,7)
295 (140+155) – CIESIELSKI Aleksy (87, Mazovia Ciechanów; 95,0)
290 (130+160) – PARAFINIUK Grzegorz (87, MULKS Terespol; 95,8)
286 (130+156) – DĘBSKI Marcin (86, GKS Andaluzja Piekary Śląskie; 95,4)
277 (122+155) – WAWRZONKOWSKI Kamil (87, Mazovia Ciechanów; 98,4)
265 (120+145) – KUŹMIŃSKI Adam (87, CWSPC Zawisza Bydgoszcz; 94,1)
262 (117+145) – ANDRYSIAK Marcin (86, Atleta Gdańsk; 99,2)
254 (114+140) – WALASEK Łukasz (86, Wisła Puławy; 94,1)
245 (104+141) – HECKERT Rafał (86, Włókniarz Konstantynów Łódzki; 94,3)
230 (105+125) – SZYMAŃSKI Jerzy (87, WLKS Siedlce; 94,1)
230 (100+130) – LIPKA Cezary (87, WLKS Siedlce; 99,0)
225 (95+130) – NOWAK Jakub (87, Zagłębie Wałbrzych; 98,2)
220 (95+125) – GRAFOWSKI Bartosz (86, Zagłębie Wałbrzych; 95,1)

+105 kg (18):
309 (135+174) – KOWALEWSKI Krzysztof (86, Atleta Gdańsk; 111,2) – 329,1 pkt.
308 (138+170) – DUDA Dariusz (86, Mazovia Ciechanów; 105,2)
307 (136+171) – SIWCZYK Tomasz (86, LKS Dobryszyce; 115,1)
285 (125+160) – CZECHOWICZ Radosław (86, GKS Andaluzja Piekary Śląskie; 111,2)
280 (125+155) – RUCIŃSKI Michał (86, CWKS Legia Warszawa; 105,6)
275 (120+155) – BIRBACH Daniel (87, LKS Siła Bartoszyce; 132,2)
251 (116+135) – ŚLEDZIKOWSKI Damian (87, Promień Opalenica; 132,0)
249 (110+139) – ZIEMBA Łukasz (86, LKS Dobryszyce; 105,2)
249 (114+135) – DUBIEL Arkadiusz (87, Unia Hrubieszów; 105,9)
243 (103+140) – KACZMARCZYK Damian (86, LKS Dobryszyce; 128,3)
237 (107+130) – GŁOWACKI Adam (86, AZS-AWF Biała Podlaska; 105,1)
235 (101+134) – OPORSKI Kamil (87, RKS Okęcie Warszaw; 105,1)
230 (105+125) – MIKOS Mateusz (87, Wisła Puławy; 105,8)
220 (100+120) – FABIAŃSKI Mariusz (87, WLKS Siedlce; 122,5)
216 (100+116) – KASZA Jarosław (87, ELCOM MOSiR Sanok; 132,6)
205 (95+110) – BOROWIAK Jakub (87, Promień Opalenica; 115,3)
185 (85+100) – BOGUCKI Michał (86, KS Raszyn; 126,8)
x (x+0) – KORONA Paweł (87, Lechia Sędziszów Małopolski; 117,6) – spalił rwanie na 95, nie przystąpił do podrzutu

Klasyfikacja medalowa po XV kategoriach wagowych (24 kluby):

2-2-2 CLKS Mazovia Ciechanów
2-0-0  MKS Oława
2-0-0  KS Budowlani Opole
2-0-0  UMLKS Radomsko
2-0-0  MKS Atleta Gdańsk
1-3-2  WLKS Siedlce
1-1-0  LUKS Gryf Bujny
1-0-1  MULKS Terespol
1-0-1  WKS Śląsk Wrocław
1-0-1  AZS-AWF Biała Podlaska

0-2-1  MKS Hrubieszów
0-2-0  Start Grudziądz
0-1-0  CWKS Legia Warszawa
0-1-0  Start Otwock
0-1-0  Krajna Sępólno Krajeński
0-1-0  UOLKA Ostrów Mazowiecka
0-1-0  HKS Szopienice
0-0-1  MOS Opole
0-0-1  Tarpan Mrocza
0-0-1  AKS Myślibórz

0-0-1  LKS Pogórze Gorlice
0-0-1  Śląsk KORIS Tarnowskie Góry
0-0-1  RKS Okęcie Warszawa
0-0-1  LKS Dobryszyce

Klasyfikacja punktowa po XV kategoriach wagowych (47 klubów):

98 – CLKS Mazovia Ciechanów
79 – WLKS Siedlce
48 – AZS-AWF Biała Podlaska
44 – MKS Atleta Gdańsk
41 – UMLKS Terespol
40 – MKS Oława
36 – LUKS Gryf Bujny
34 – Unia Hrubieszów
31 – WKS Śląsk Wrocław
30 – KS Budowlani Opole

30 – UMLKS Radomsko
24 – Start Grudziądz
24 – CWKS Legia Warszawa
22 – LKS Dobryszyce
21 – AKS Myślibórz
20 – HKS Szopienice
18 – Śląsk KORIS Tarnowskie Góry
16 – UKS Talent Wrocław
14 – MOS Opole
14 – GKS Andaluzja Piekary Śląskie

12 – Start Otwock
12 – Krajna Sępólno Krajeńskie
12 – UOLKA Ostrów Mazowiecka
11 – Promień Opalenica
10 – Tarpan Mrocza
10 – LKS Stal Kunów
10 – Pogórze Gorlice
10 – RKS Okęcie Warszawa
8 – Włókniarz Konstantynów Łódzki
8 – UKS ROL-CAR Elbląg

6 – LKS Orlęta Łuków
6 – ULKS Biały Kruk Łużna
6 – LKS Myszków
6 – Zagłębie Wałbrzych
4 – Zamek Gołańcz
4 – Lechia Sędziszów Małopolski
4 – LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański
4 – LKS Siła Bartoszyce
3 – ULKS-71 Łódź
3 – Wiking Starachowice

3 – BKS Stal Bielsko Biała
3 – CWSPC Zawisza Bydgoszcz
2 – POM Iskra Piotrowice
2 – TS Hejnał Kęty
2 – Nadwiślanin Kwidzyn
2 – Górnik Polkowice
2 – LKS Znicz Biłgoraj

Wyniki z Mistrzostw dzięki uprzejmości Ryszarda KORNELUKA (Terespol). Dziękujemy

Opracował: Marek Drzewowski

 
Pokrewne linki
· Więcej o Z Kraju
· Napisane przez Autor


Najczęściej czytany artykuł o Z Kraju:
MARIUSZ JĘDRA DOPIĄŁ FORMALNOŚCI… !


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 4.07
Głosów: 13


Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


Opcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

Z Kraju


REGULAMIN:


PSz nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub dostępu do całego serwisu.


Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować

Re: MISTRZOSTWA POLSKI DO LAT 20 - DZIEŃ II (Wynik: 1)
przez mietekuli dnia 03-04-2006 o godz. 19:18:37
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Serdeczne Gratulacje dla Trenera AZS-AWZ Biała Podlaska Dr Jarosława Sacharuka!!! i jego podopiecznych!!! Spisali się na Medal!!!!



Re: MISTRZOSTWA POLSKI DO LAT 20 - DZIEŃ II (Wynik: 1)
przez Rasic dnia 02-04-2006 o godz. 21:51:24
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Ciekawa i wyrównana rywalizacja w kategorii wagowej do 85 kg =) Jedank ja czekam tam na ME w Cetniewie i na kategorie wagowe 77 kg, 94 kg no i oczywiście 105 (Ciekawe co Marcin Dołęga pokaże). + 105 z Najdkiem też ciekawie się zapowiada. No i oczywiście Klejnowska, Misterska i Gotfryd =)



Re: MISTRZOSTWA POLSKI DO LAT 20 - DZIEŃ II (Wynik: 1)
przez groocik dnia 02-04-2006 o godz. 21:37:03
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
GRATULACJE TKACZYK !!! WIEDZALEM Ĺ?E ICH POŁKNIESZ PODRZUTEM !! BRAWO



Re: MISTRZOSTWA POLSKI DO LAT 20 - DZIEŃ II (Wynik: 1)
przez KAMIL_B (bankowski@vp.pl) dnia 02-04-2006 o godz. 21:44:39
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość) http://ciezarylksdobryszyce.republika.pl
Gratulacje dla "Polskiej Sztangi" a zarazem podziekowania za tak szybkie relacjonowanie wynikĂłw z tych Mistrzostw. PS znĂłw spisaĹ?a siÄ? na medal.



Re: MISTRZOSTWA POLSKI DO LAT 20 - DZIEŃ II (Wynik: 1)
przez groocik dnia 02-04-2006 o godz. 18:57:22
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
BRAWO KAROL WRESZCIE WRACASZ DP WYSOKJEJ FORMY !! PZODRO



Re: MISTRZOSTWA POLSKI DO LAT 20 - DZIEŃ II (Wynik: 1)
przez Timur dnia 02-04-2006 o godz. 20:16:02
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
Tak bywa, ze 5 zawodnik kat. 85 kg. bylby Mistrzem Polski wage wyzej....A pewnie ktorys ze wspomnianej 5 zbijal...



Re: MISTRZOSTWA POLSKI DO LAT 20 - DZIEŃ II (Wynik: 1)
przez groocik dnia 02-04-2006 o godz. 16:35:07
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
CIEKAWE TE SPALONE  RWNIE  U ZAWODNIKOW W 94 !!!



Re: MISTRZOSTWA POLSKI DO LAT 20 - DZIEŃ II (Wynik: 1)
przez groocik dnia 02-04-2006 o godz. 14:21:14
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
brawo JAREK G. !!! tak niewiele zabrakĹ?o ~~dobrze jest !!!




Re: MISTRZOSTWA POLSKI DO LAT 20 - DZIEŃ II (Wynik: 1)
przez Lutkiew_GDA dnia 02-04-2006 o godz. 13:56:25
(Informacje o użytkowniku | Wyślij wiadomość)
wow Zaborowska znowu pierwsza gratuluje poraz setny.hehe

jeszcze zobaczymy jak pojdzie tkaczykowi i Marcinkowi:*




Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.09 sekund :: Zapytania do SQL: 128