www.polska-sztanga.pl
   Marek Drzewowski  tel. 602 213 952  gg: 1961590  e-mail:baleno@poczta.onet.pl                           Łukasz Paliœświat  tel: 608 472 689     e-mail:lukaszpaliswiat@gmail.com
www.polska-sztanga.pl
Fax: +48 (58)77 80 241

MENU
 STRONA GŁÓWNA
 SYLWETKI
 GALERIA ZDJĘĆ
 WYNIKI
 REKORDY
 RANKINGI
 INNE
 KSIĘGA GOŚCI
 ARCHIWUM
 TEMATY
 TOP 10
 DO POBRANIA
 LINKI
 ZGŁOŚ PROBLEM

ZOBACZ RÓWNIEŻ
    

    
*************************










 
*************************
  

  

LIDERZY
LIDERZY KRAJOWYCH TABEL
31.12.2014r

KOBIETY
44: 127 - S.Oleśkiewicz (Omega K.)
48: 177 - M.Karpiń„ska (Znicz B.)
53: 175 - M.Karpiń„ska (Znicz B.)
58: 205 - J.Łochowska (UKS Z.G.)
63: 197 - K.Ostapska (Tytan O.)
69: 222 - P.Piechowiak (Budowlani N.T.)
75: 230 - E.Mizdal (Unia H.)
+75: 233 - S.Bagiń„ska (Śląsk W.)

MĘŻCZYŹNI
45: 147 - M.Dach (Promień O.)
50: 179 - K.Oleśkiewicz (Dobryszyce)
56: 235 - D.Kozłowski (Zawisza B.)
62: 250 - P.Brylak (UOLKA O.M.)
69: 292 - D.Bajer (AKS Myślibórz)
77: 311 - D.Sikorski (Mazovia C.)
85: 346 - K.Zwarycz (Górnik P.)
94: 392 - A.Zieliński (Tarpan M.)
105: 405 - B.Bonk (Budowlani O.)
+105: 422 - M.Dołęga (Zawisza B.)

ONLINE
Witaj, Anonim
Pseudonim
Hasło
(Zarejestruj się)
Członkostwo:
Ostatni: ant98
Nowe dzisiaj: 0
Nowe wczoraj: 0
Wszystkie: 867

Na stronie:
Gości: 336
Użytkowników: 0
Razem: 336

AKTUALIZACJE



Darmowe liczniki

stat4u


OSTATNIE KOMENTARZE
· 1 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 2 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 3 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 4 ADRIAN ZIELIŃSKI ZDYSKWALIFIKOWANY NA CZTERY LATA !!!
· 5 KOLEGA ROBINSONA
· 6 MALI LUDZIE, MAŁO ZNACZĄ, A KRZYCZĄ JAK OLBRZYMY!
· 7 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 8 SERIAL" PRZYJACIELE" CZYLI BIZNESMEN W KRADZIONYCH GACIACH....
· 9 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!
· 10 KOLEJNY, REWOLUCYJNY POMYSŁ SZYMONA KOŁECKIEGO !!!

Z Białorusi: X IGRZYSKA MORZA BAŁTYCKIEGO JUNIORÓW U17 !
Z Białorusi
W dn. 08.07.br w Brześciu (BLR) rozegrano turniej podnoszenia ciężarów, jaki odbył się w ramach „X Igrzysk Morza Bałtyckiego Juniorek i Juniorów do lat 17”, w którym wzięło udział 13 dziewcząt i 20 chłopców z Białorusi, Litwy, Niemiec, Polski i Rosji. Podczas zawodów najlepsze wyniki uzyskali: Syuzanna VOLODKO (00, BLR; 58,55) – 185 (84+101) – 252,9 pkt., Alina SHCHEPANOVA (00, BLR; 59,4) – 176 (80+96) – 238,3 pkt. i… Monika SZYMANEK (02, POL; 54,65) – 130 (60+70) – 187,0 pkt. oraz Artyom DANILCHIK (00, BLR; 61,8) – 256 (112+144) – 365,4 pkt., Denis AROSHCHENKO (00, BLR; 61,45) – 230 (107+123) – 329,7 pkt. i Evgeniy POPROTSKIY (00, BLR; 68,55) – 255 (115+135) – 328,2 pkt. > WYNIKI (pdf)

Wysłany przez autor dnia @24-08-2017 o godz. 19:23:24 @ (49 odsłon)
(Czytaj więcej... | Wynik: 0)

Z Białorusi: MISTRZOSTWA BIAŁORUSI JUNIORÓW U20 !
Z Białorusi
W dn. 23-27.05.br w Bobruysku (BLR) odbyły się „Mistrzostwa Białorusi Ju- niorek i Juniorów U20”,  w których wystąpiło ogółem 70 kobiet i 97 mężczyzn. Podczas zawodów najlepsze wyniki uzyskali: Syuzanna VOLODKO (00, Mogilyov; 58,0) – 193 (86+107) – 266,6 pkt., Ulyana MAKHNACH (00, Khoyniki; 72,8) – 207 (92+115) – 250,3 pkt. i Anna BAKHIR (99, Glubokoye; 74,0) – 207 (95+112) – 248,2 pkt. wśród juniorek oraz Yevgeniy TIKHONTSOV (98, Gomel; 93,75) – 365 (160+205) – 415,1 pkt., Ilya STEPOSHIN (98, Pinsk; 77,0) – 326 (145+181) – 406,9 pkt., Vladimir GRITSEVICH (98, Mogilyov; 76,8) – 314 (146+168) – 392,5 pkt., Ruslan GRUSHKO (97, Bobruysk; 84,8) – 330 (147+183) – 392,2 pkt. i Nikolay ZADRUTSKIY (98, Zhodino; 84,6) – 329 (150+179) – 391,5 pkt. wśród juniorów > WYNIKI 

Wysłany przez autor dnia @29-06-2017 o godz. 19:10:11 @ (186 odsłon)
(Czytaj więcej... | 4454 bajtów więcej | Wynik: 0)

Z Białorusi: PUCHAR BIAŁORUSI KOBIET I MĘŻCZYZN !
Z Białorusi
W dn. 01-04.03.br w Staykakh k. Mińska (BLR) odbył się „Puchar Białorusi Ko- biet i Mężczyzn” w podnoszeniu ciężarów, podczas którego rywalizowało ogółem 81 kobiet i 122 mężczyzn. Podczas zawodów, najlepsze wyniki uzyskali: Anas- tasiya MIKHALENKO (95, Vitebsk; 67,20) – 221 (95+126) – 278,9 pkt., Lyudmi- la PANKOVA (97, Brest; 57,40) – 192 (85+107) –267,0 pkt., Darya TEVELEVA (96, Vitebsk; 61,20) – 199 (89+110) – 265,5 pkt. i Darya NAUMOVA (95, Bobruysk; 73,60) – 220 (95+125) – 264,5 pkt. wśród pań oraz Vadim LIKHORAD (93, Lida; 76,20) – 342 (157+185) – 429,3 pkt., Yevgeniy TIKHONTSOV (97, Gomel; 92,25) – 366 (165+201) – 418,8 pkt., Maksim MUD- REVSKIY (94, Lelchitsy; 84,65) – 352 (165+187) – 418,6 pkt., Aleksandr BERSANOV (92, Vi- tebsk; 92,65) – 361 (160+201) – 412,4 pkt., Pavel KHODASEVICH (93, Borisov; 84,50) – 346 (160+186) – 412,0 pkt., Nikolay CHERNYAK (86, Bobruysk; 77,00) – 328 (153+175) – 409,4 pkt. i Nikolay NOVIKOV (86, Bobruysk; 84,65) – 340 (150+190) – 404,4 pkt. > WYNIKI 

Wysłany przez autor dnia @07-03-2017 o godz. 18:30:37 @ (260 odsłon)
(Czytaj więcej... | 8291 bajtów więcej | Wynik: 0)

Z Białorusi: MISTRZOSTWA BIAŁORUSI SENIORÓW !
Z Białorusi
Całkiem niedawno udało nam się dotrzeć do pełnych wyników „Mistrzostw Bia- łorusi Seniorów”, jakie odbyły się w dn. 25-28.05.br w Grodnie. Podczas zawo- dów, w których wystąpiło ogółem 71 kobiet i 94 mężczyzn padły 3 rekordy Bia- łorusi kobiet i mężczyzn (*) a najlepsze wyniki uzyskali: Dina SAZANOVETS (90, Mogilyov; 70,40) – 265 (120+145) – 328,6 pkt., Anastasiya MIKHALENKO (95, Vitebsk; 68,15) – 253 (108+145*) – 319,9 pkt., Marina SHKERMANKOVA (90, Vitebsk; 68,65) – 254 (113+141) – 319,7 pkt., Lyudmila BRIL (91, Mogilyov; 62,50) – 211 (97+114) – 281,9 pkt. i Aleksandra TETYORKINA (99, Vitebsk; 60,70) – 203 (91+112) – 276,7 pkt. oraz Pyotr ASA- YONOK (93, Mogilyov; 85,00) – 375 (165+210, 217x) – 448,1 pkt., Pavel KHODASEVICH (93, Borisov; 89,65) – 378 (173+205) – 440,4 pkt., Vadim LIKHORAD (93, Lida; 76,95) – 347 (155+192) – 437,1 pkt., Evgeniy ZHERNOSEK (87, Vitebsk; 152,00) – 433 (203*+230) – 435,8 pkt., Anton BUTOR (94, Zhodino; 93,35) – 379 (172+207) – 433,7 pkt., Artyom SHAGOV (95, Kostyukovka; 76,90) – 342 (155+187) – 431,0 pkt., Stanislav CHADOVICH (92, Mogilyov; 65,20) – 306 (136+170) – 427,3 pkt. i Mikhail AVDEEV (82, Borisov; 104,85) – 390 (180+210) – 426,4 pkt. > WYNIKI 

Wysłany przez autor dnia @22-09-2016 o godz. 20:16:28 @ (458 odsłon)
(Czytaj więcej... | 8470 bajtów więcej | 1 komentarz | Wynik: 0)

Z Białorusi: MISTRZOSTWA BIAŁORUSI JUNIORÓW U20 !
Z Białorusi
W dn. 07-10.09.br w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Staykakh k/Mińska (BLR) odbyły się „Mistrzostwa Białorusi Juniorek i Juniorów do lat 20”, w których wystąpiły ogółem 63 kobiety i 82 mężczyzn. Podczas zawodów najlepsze wyniki uzyskali: Lyudmila PANKOVA (97, Brest; 57,66) – 192 (85+107) – 271,5 pkt., Aleksandra TETYORKINA (99, Vitebsk; 57,96) – 186 (84+102) – 262,0 pkt. i Ekaterina GOLUSHKO (96, Korelichi; 68,65) – 195 (90+105) – 245,4 pkt. oraz Ilya ZHERNOVSKIY (00, Vitebsk; 67,75) – 288 (130+158) – 392,0 pkt., Ilya STEPOSHIN (98, Pinsk; 76,10) – 302 (135 +167) – 382,9 pkt. i Stanislav LADORNYJ (96, Rogachyov; 74,20) – 293 (133+160) – 376,9 pkt. > WYNIKI 

Wysłany przez autor dnia @18-09-2016 o godz. 19:02:05 @ (230 odsłon)
(Czytaj więcej... | 5480 bajtów więcej | komentarze? | Wynik: 0)

Z Białorusi: OLIMPIJSKIE DNI MŁODZIEŻY NA BIAŁORUSI !
Z Białorusi
W dn. 20-23.04.br w Pińsku (BLR) odbył się turniej podnoszenia ciężarów, jaki został rozegrany podczas „Olimpijskich Dni Młodzieży do lat 17”. Podczas zawodów, w których wzięło udział 61 dziewcząt i 86 chłopców, padło 7 rekordów Białorusi juniorek U17 (*) a  najlepsze wyniki uzyskali: Aleksandra TETYOR- KINA (99, Vitebsk; 62,25) – 202 (91+111) – 270,6 pkt., Mariya GAPEEVA (00, Vitebsk; 62,0) – 193 (90+103) – 259,3 pkt. i Aleksandra MIRENKOVA (99, Mogilyov; 43,95) – 140*, 139*, 137* (63*, 62* + 77*, 76*) – 248,7 pkt. oraz Andrey ORLYONOK (99, Glubokoye; 100,9) – 354 (161+193) – 392,5 pkt., Ilya ZHERNOVSKIY (00, Vitebsk; 69,0) – 282 (130+152) – 379,4 pkt. i Konstantin KUROVSKIY (00, Grodno; 93,35) – 318 (147+171) – 363,9 pkt. > WYNIKI  

Wysłany przez Autor dnia @28-04-2016 o godz. 19:55:21 @ (220 odsłon)
(Czytaj więcej... | 5379 bajtów więcej | komentarze? | Wynik: 0)

Z Białorusi: PUCHAR & MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA BIAŁORUSI U23 !
Z Białorusi
W dniach 10-13.03.br w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Stajkach k/Mińska (BLR) odbył się „Puchar Białorusi”, połączony z „Młodzieżowymi Mistrzo- stwami Białorusi U23” w podnoszeniu ciężarów. Podczas zawodów, w których wystąpiło ogółem kobiet i mężczyzn, padło 5 rekordów Białorusi seniorów (4K+1M*) a najlepsze wyniki uzyskali: Alyona LYAKHOVETS (95, Lelchitsy; 41,18) – 165*, 161* (74*+91*) – 312,3 pkt., Anastasiya MIKHALENKO (95, Vitebsk; 68,36) – 232 (105+ 127) – 292,8 pkt., Dina SAZANAVETS (90, Mogilyov; 72,48) – 235 (105+130) – 286,7 pkt., Marina SHKERMANKOVA (90, Vitebsk; 68,40) – 227 (100+127) – 286,4 pkt., Darya POCHOBUT (94, Vitebsk; 68,32) – 225 (105+120) – 284,0 pkt. i Darya NAUMOVA (95, Bobruysk; 77,86) – 235 (105+130) – 276,0 pkt. wśród kobiet oraz Ivan KLIM (94, Grodno; 76,98) – 346 (163*+ 183, 193x) – 435,8 pkt., co było jednocześnie najlepszym tegorocznym osiągnięciem na świecie (!), Andrey RYBAKOV (82, Mogilyov; 89,28) – 373 (178+195) – 435,4 pkt., Pyotr ASAYONOK (93, Brest; 84,80) – 360 (160+200) – 430,7 pkt., Pavel KHODASEVICH (93, Borisov; 88,88) – 367 (167+200) – 429,3 pkt., Aleksandr BERSANOV (92, Vitebsk; 93,86) – 375 (170+205) – 428,1 pkt. i Anton BUTOR (94, Zhodino; 93,30) – 374 (170+204) – 428,0 pkt. > WYNIKI 

Wysłany przez Autor dnia @15-03-2016 o godz. 19:38:43 @ (318 odsłon)
(Czytaj więcej... | 9221 bajtów więcej | komentarze? | Wynik: 0)

Z Białorusi: WYSOKI POZIOM MISTRZOSTW BIAŁORUSI KOBIET I MĘŻCZYZN !
Z Białorusi
W dn. 07-10.10.br w Grodnie (BLR) odbyły się „Mistrzostwa Białorusi Kobiet i Mężczyzn”, w których wystąpiło ogółem 67 kobiet i 96 mężczyzn. Podczas sto- jących na wysokim poziomie zawodów, będących jednocześnie ostatnią kwalifi- kacją przed „Mistrzostwami Świata Seniorów” w Houston (USA) padły 3 rekordy Białorusi seniorów (*) i 9 juniorek U20 (**) a najlepsze wyniki uzyskali: Anastasiya NO- VIKOVA (81, Zhodino; 58,65) – 228 (100+128) – 318,4 pkt., Darya NAUMOVA (95, Bob- ruysk; 74,65) – 265**, 261**, 257** (114**+151**, 147**, 143**) – 318,1 pkt., Anas- tasiya MIKHALENKO (95, Vitebsk; 68,1) – 240** (103+137**) – 303,6 pkt. i Lyudmila BRIL (91, Kr. Sloboda; 61,95) – 209 (98+111) – 280,9 pkt. wśród kobiet oraz Vadim STRELTSOV (86, Mogilyov; 93,65) – 407* (181+226*) – 465,1 pkt. – to najlepszy tegoroczny wynik na świecie w 94 kg M (!), Pyotr ASAYONOK (93, Mogilyov; 84,2) – 383 (170, 175x +213*) – 459,9 pkt., Aleksandr VENSKEL (93, Lida; 96,8) – 400 (180+220) – 450,8 pkt., Aleksandr BERSANOV (92, Vitebsk; 95,65) – 398 (178+220) – 450,7 pkt., Artyom SHAGOV (95, Bob- ruysk; 71,95) – 336 (153+183) – 440,3 pkt., Andrey RYBAKOV (82, Mogilyov; 87,75) – 370 (180+190) – 435,4 pkt., Ivan KLIM (94, Lida; 76,8) – 340 (150+190) – 428,8 pkt., Stanislav CHADOVICH (92, Mogilyov; 65,8) – 305 (135+170) – 423,3 pkt. i Mikhail AVDEEV (82, Bori- sov; 107,0) – 389 (180+209) – 422,4 pkt. wśród mężczyzn > WYNIKI  

Wysłany przez Autor dnia @13-10-2015 o godz. 14:53:27 @ (962 odsłon)
(Czytaj więcej... | 11011 bajtów więcej | 2 komentarze | Wynik: 0)

Z Białorusi: SPARTAKIADA UCZNIOWSKA NA BIAŁORUSI !
Z Białorusi
W dn. 19-21.06.br w Lelchitsy (BLR) odbyła się „Spartakiada uczniowska” dziewcząt i chłopców z roczników 1999-2000, w której wystąpiło ogółem 40 za- wodniczek i 63 zawodników. Podczas imprezy padły 4 rekordy Białorusi junio- rów U17 (*) a najlepsze wyniki uzyskali: Aleksandra TETYORKINA (99, Vi- tebsk; 57,9) – 178 (80+98) – 250,9 pkt., Syuzana VOLODKO (00, Mogilyov; 53,0) – 160 (70 +90) – 241,4 pkt. i Kristina MAKUTSEVICH (99, Kr. Sloboda; 53,0) – 159 (70+89) – 239,8 pkt. wśród dziewcząt oraz Ilya ZHERNOVSKIY (00, Vitebsk; 61,5) – 251 (115+136) – 365,1 pkt., Andrey ORLYONOK (99, Glubokoe; 89,4) – 290 (130+160) – 338,3 pkt., Evgeniy POPROTSKIY (00, Khoyniki; 62,0) – 233 (103+130) – 337,0 pkt. i Artyom DANILCHIK (00, Mogilyov; 50,0) – 196*, 194* (85+111*, 109*) – 335,8 pkt. wśród chłopców > WYNIKI 

Wysłany przez Autor dnia @25-06-2015 o godz. 18:01:02 @ (283 odsłon)
(Czytaj więcej... | 4765 bajtów więcej | komentarze? | Wynik: 0)

Z Białorusi: MISTRZOSTWA BIAŁORUSI JUNIOREK I JUNIORÓW U20 !
Z Białorusi
W dn. 26-30.05.br w Novopolotsku (BLR) odbyły się „Mistrzostwa Białorusi Ju- niorek i Juniorów do lat 20”, w których wystąpiło ogółem 66 kobiet i 98 męż- czyzn. Podczas zawodów padł 1 rekord Białorusi juniorek U20 (*) a najlepsze wyniki uzyskali: Alyona LYAKHOVETS (95, Lelchitsy; 40,0) – 152 (68+84) – 296,2 pkt., Anastasiya MIKHALENKO (95, Vitebsk; 68,00) – 230 (95+135*) – 291,2 pkt. i Darya NAUMOVA (95, Bobruysk; 74,05) – 233 (100+133) – 280,9 pkt. wśród juniorek oraz Artyom SHAGOV (95, Bobruysk; 74,30) – 325 (145+180) – 417,8 pkt., Sergey GARANIN (95, Vitebsk; 85,00) – 330 (150+180) – 394,4 pkt. i Leonid ZUEV (96, Bobruysk; 68,35) – 290 (130+160) – 392,5 pkt. wśród juniorów > WYNIKI 

Wysłany przez Autor dnia @01-06-2015 o godz. 20:49:22 @ (330 odsłon)
(Czytaj więcej... | 5318 bajtów więcej | komentarze? | Wynik: 0)

Z Białorusi: XIX OTWARTE MISTRZOSTWA BIAŁORUSI WETERANÓW !
Z Białorusi
W dn. 28.03.br w Brześciu (BLR) odbyły się „XIX Otwarte Mistrzostwa Białoru- si Weteranów”, w których wystąpiło ogółem 43 zawodników z Białorusi, Litwy, Rosji i Polski. Podczas zawodów najlepsze wyniki uzyskali: Dmitriy ORESHKO (71, BLR; 108,1) – 352 (157+195) – 454,4 pkt. Sinclaire-Malone-Meltzera w gr. M40, Pavel KULIKOVSKIY (45, BLR; 84,9) – 188 (88+100) – 426,9 pkt. i Jerzy ŻALEJKO (51, POL; 91,2) – 212 (92+1200 – 405,6 pkt. Wyniki i zdjęcie nadesłał – Jerzy Żalejko, dzięku- jemy > WYNIKI (pdf)



Prezentacja I grupy uczestników „XIX Otwartych Mistrzostw Białorusi Weteranów

Wysłany przez Autor dnia @04-04-2015 o godz. 14:13:34 @ (300 odsłon)
(komentarze? | Wynik: 0)

Z Białorusi: „PUCHAR BIAŁORUSI” Z… NAJLEPSZYMI WYNIKAMI NA ŚWIECIE !!!
Z Białorusi
W dn. 11-14.03.br w Staykach (BLR) rozegrano „Puchar Białorusi” w podno- szeniu ciężarów, połączony z „Młodzieżowymi Mistrzostwami Białorusi do lat 23”, w których wystąpiły ogółem 63 kobiety i 109 mężczyzn. Podczas zawodów padł 1 rekord Białorusi kobiet (*) i 2 juniorów U20 (**) a najlepsze wyniki uzyskali: Dina SAZANOVETS (90, Mogilyov; 71,56) – 255^ (115+140) – 313,3 pkt., Alyona LYAKHOVETS (95, Lelchitsy; 39,9) – 159 (73*+86) – 310,7 pkt., Darya POCHOBUT (94, Vi- tebsk; 68,1) – 245^ (115+130) – 309,9 pkt., Anastasiya NOVIKOVA (81, Zhodino; 60,92) – 223 (103+120, 125x) – 303,2 pkt., Darya NAUMOVA (95, Bobruysk; 77,54) – 253 (110+143) – 297,8 pkt., Anastasiya MIKHALENKO (95, Vitebsk; 67,68) – 233 (100+133) – 295,8 pkt., Marina SHKERMANKOVA (90, Vitebsk; 68,5) – 233 (106+127) – 293,7 pkt. i Darya GRUKOVA (98, Vitebsk; 74,2) – 230 (105+125) – 277,0 pkt. wśród kobiet oraz Nikolay NOVIKOV (86, Lelchitsy; 87,84) – 362 (167+195) – 425,8 pkt., Vadim LIKHORAD (93, Lida; 77,0) – 337 (157+180) – 424,4 pkt., Maksim MUDREVSKIY (94, Lelchitsy; 84,1) – 353 (161+192, 196x) – 424,1 pkt., Artyom SHAGOV (95, Bobruysk; 68,94) – 315** (145**+170) – 424,0 pkt., Pavel KHODASEVICH (93, Borisov; 84,1) – 352 (160+192, 196x) – 422,9 pkt., Aleksandr VENSKEL (93, Lida; 97,0) – 373 (173+200, 206x, 210x) – 420,0 pkt., Ivan KLIM (93, Lida; 76,94) – 331 (150+181) – 417,0 pkt., Oleg LOBAN (85, Khoyniki; 109,22) – 385 (175+210) – 415,2 pkt., Evgeniy ZHERNOSEK (87, Vitebsk; 160,0) – 410 (190+220) – 411,1 pkt. i Aleksey MZHACHIK (96, Pinsk; 131,32) – 393 (183+210, 215x, 216x) – 404,1 pkt. wśród mężczyzn. Wyniki, jakie uzyskała Dina Sazanavets w 75 kg K i Darya Pochobut w 69 kg K to najlepsze tego- roczne osiągnięcia na świecie (^). Klasyfikację zespołową wygrała ekipa Vitebska – 87 pkt. (K) i Gomelu – 86 pkt. (M) > WYNIKI 

Wysłany przez Autor dnia @16-03-2015 o godz. 18:50:56 @ (524 odsłon)
(Czytaj więcej... | 10226 bajtów więcej | komentarze? | Wynik: 0)

Z Białorusi: SPARTAKIADA MŁODZIKÓW U14 NA BIAŁORUSI !
Z Białorusi
W dn. 21-25.10.br w Bobruysku (BLR) odbyła się „Spartakiada Młodzików do lat 14” w której wzięło udział 172 chłopców. Podczas zawodów padło 13 rekordów Białorusi U14 (*) a najlepsze wyniki uzyskali: Ilya ZHERNOVSKIY (00, Witebsk; 59,94) – 231*, 226* (106*+125*) – 342,4 pkt., Konstantin KUROVSKIY (00, Grodno; 86,50) – 258* (118*+140) – 305,7 pkt. i Artyom DANILCHIK (00, Mogilyov; 45,00) – 157*, 155*, 152* (67*+90*, 88*, 85*) – 295,7 pkt. > WYNIKI 

Wysłany przez Autor dnia @02-11-2014 o godz. 19:52:48 @ (414 odsłon)
(Czytaj więcej... | 3522 bajtów więcej | komentarze? | Wynik: 0)

Z Białorusi: MISTRZOSTWA BIAŁORUSI KOBIET I MĘŻCZYZN !
Z Białorusi
W dn. 23-27.09.br w Grodnie (BLR) odbyły się „Mistrzostwa Białorusi Kobiet i Mężczyzn”, w których wystąpiły ogółem 52 kobiety i 100 mężczyzn. Poziom zawo- dów był wysoki, padło 11 nowych rekordów Białorusi: 4 seniorów (*), 1 U20 (**) i 6 U15 (***) a najlepsze wyniki uzyskali: Anastasiya NOVIKOVA (81, Zhodino; 63,0) – 250* (110+140*) – 332,2 pkt., Dina SAZANAVETS (90, Mogilyov; 73,05) – 267 (117+150*) – 324,3 pkt., Alyona LYAKHOVETS (95, Lelchitsy; 38,95) – 155 (70+85) – 310,5 pkt., Viktoriya ANISKEVICH (94, Zhodino; 80,7) – 257 (117+140) – 296,6 pkt., Darya NAUMOVA (95, Mogilyov; 77,9) – 244 (104+140) – 286,5 pkt. i Darya TEVELYEVA (96, Vitebsk; 57,95) – 200 (85+115) – 281,8 pkt. wśród kobiet oraz Petr ASAYONOK (93, Mogilyov; 76,9) – 355 (158+197*) – 447,4 pkt., Vadim STRELTSOV (86, Mogilyov; 93,9) – 392 (175+217, 226x) – 447,4 pkt., Aleksandr VENSKEL (93, Lida; 93,85) – 389 (175+214) – 444,1 pkt., Aleksandr BERSANOV (92, Vitebsk; 93,55) – 388 (180+208) – 443,6 pkt., Pavel KHODASEVICH (93, Borisov; 84,65) – 367 (167+200) – 439,5 pkt., Vadim LIKHORAD (93, Lida; 76,95) – 348 (157+191) – 438,4 pkt. i Nikolay NOVIKOV (86, Bobruysk; 85,0) – 360 (165+195) – 430,2 pkt. wśród mężczyzn. Klasyfikację punktową K i M wygrał region Mogilyova > WYNIKI

Wysłany przez Autor dnia @29-09-2014 o godz. 21:33:50 @ (721 odsłon)
(Czytaj więcej... | 8890 bajtów więcej | komentarze? | Wynik: 0)

Z Białorusi: PUCHAR BIAŁORUSI – DZIEŃ II-IV
Z Białorusi
W Staykach (BLR) zakończył się „Puchar Białorusi” w podnoszeniu ciężarów. Podczas zawodów padło 6 rekordów Białorusi: 1 seniorów (*) i 5 juniorek U15 (**) a najlepsze wyniki uzyskali: Anastasiya NOVIKOVA (81, Zhodino; 62,9) – 240 (105+135) – 319,3 pkt., Dina SAZANOVETS (90, Mogilyov; 71,55) – 245 (115 +130) – 301,0 pkt., Darya TEVELEVA (96, Vitebsk; 57,78) – 209 (94+115) – 295,1 pkt. i Anastasiya MIKHALENKO (95, Vitebsk; 68,15) – 226 (100+126) – 285,7 pkt. wśród kobiet oraz Aleksandr VENSKEL (93, Lida; 93,8) – 380 (170+210) – 433,9 pkt., Aleksandr BERSANOV (92, Vitebsk; 92,25) – 377 (170+207) – 433,6 pkt., Vadim LIKHORAD (93, Lida; 77,0) – 343 (158+185) – 431,9 pkt., Evgeniy ZHERNOSEK (87, Vitebsk; 157,0) – 427 (202*+225) – 428,6 pkt., Vadim STRELTSOV (86, Mogilyov; 96,55) – 376 (166+210) – 424,2 pkt. i Aleksandr AKULOV (93, Novopolotsk; 84,75) – 350 (160+190) – 418,9 pkt. wśród mężczyzn > WYNIKI  

Wysłany przez Autor dnia @27-07-2014 o godz. 19:55:34 @ (676 odsłon)
(Czytaj więcej... | 5615 bajtów więcej | komentarze? | Wynik: 0)

Z Białorusi: PUCHAR BIAŁORUSI – DZIEŃ I
Z Białorusi
Wczoraj w Mińsku-Staykach (BLR) rozpoczął się „Puchar Białorusi” w podnosze- niu ciężarów. W I dniu zawodów najlepsze wyniki uzyskali: Alyona LYAKHOVETS (95, Lelchitsy; 40,28) – 155 (70+85) – 299,9 pkt. i Yuliya ASAYONOK (94, Brest; 46,32) – 143 (63+80) – 242,0 pkt. wśród kobiet oraz Leonid ZUEV (96, Bobruysk; 61,85) – 250 (111+139) – 362,2 pkt. wśród mężczyzn. Tegoroczny „Puchar Białorusi” miał się pierwotnie odbyć w lutym br, jednakże z uwagi na listopadowy termin „Mistrzostw Świata Seniorów” i związany z tym cykl przygotowań białoruskiej kadry narodowej, zawody przeło- żono ostatecznie na lipiec br. > WYNIKI 



Podium najlepszych zawodniczek w kategorii wagowej do 48 kg K, na
najwyższym stopniu podium... Alyona LYAKHOVETS (95) – 299,9 pkt.
(foto: ironworld.ru)

Wysłany przez Autor dnia @24-07-2014 o godz. 20:49:31 @ (528 odsłon)
(Czytaj więcej... | 2641 bajtów więcej | komentarze? | Wynik: 0)

Z Białorusi: BIAŁORUSKA SPARTAKIADA UCZNIOWSKA !
Z Białorusi
W dn. 20-22.06.br w Novopolotsku (BLR) odbyła się „Spartakiada Uczniowska Dziewcząt i Chłopców z roczników 1998-1999” w podnoszeniu ciężarów. W zawodach wystąpiło ogółem 41 dziewcząt i 56 chłopców, najlepsze wyniki uzys- kali: Darya GRUKOVA (98, Vitebsk; 77,45) – 225 (105+120) – 265,0 pkt. i Anna BAKHIR (99, Glubokoe; 66,45) – 185 (85+100) – 237,5 pkt. wśród dziewcząt oraz Vladimir GRITSEVICH (98, Mogilyov; 68,50) – 249 (109+140) – 336,5 pkt. i Anton SHEYMOVICH (98, Khoyniki; 61,10) – 227 (102+ 125) – 331,8 pkt. wśród chłopców > WYNIKI 

Wysłany przez Autor dnia @28-06-2014 o godz. 10:40:20 @ (527 odsłon)
(Czytaj więcej... | 3633 bajtów więcej | komentarze? | Wynik: 0)

Z Białorusi: MISTRZOSTWA BIAŁORUSI JUNIOREK I JUNIORÓW U 20 !
Z Białorusi
W dn. 20-24.05.br w Pińsku (BLR) rozegrano „Mistrzostwa Białorusi Juniorek i Juniorów do lat 20”, w których wystąpiły ogółem 64 kobiety i 114 mężczyzn. Poziom zawodów był dość wysoki, padło 11 rekordów Białorusi juniorów U20 (*), U17 (**), U15 (***) i U14 (****) a najlepsze wyniki uzyskali: Anastasiya MIKHALENKO (95, Vitebsk; 67,95) – 228 (103+125) – 288,8 pkt., Alyona LYAKHOVETS (95, Lalchitsy; 41,05) – 152 (65+87) – 288,6 pkt., Darya TEVELEVA (96, Vitebsk; 61,95) – 213 (94+119) – 286,3 pkt., Darya NAUMOVA (95, Bobruysk; 74,55) – 237 (101+136*) – 284,7 pkt. i Viktoriya ANISKEVICH (94, Zhodino; 77,95) – 236 (110+126) – 277,0 pkt. oraz Richard KUROVSKIY (96, Grodno; 104,05) – 383 (180+203) – 419,9 pkt., Maksim MUDREVSKIY (94, Lelchitsy; 83,75) – 345 (155+190) – 415,4 pkt., Sergey GARANIN (95, Vitebsk; 81,25) – 339 (151+188) – 414,6 pkt., Nikolay POPOV (94, Bobruysk; 104,60) – 370 (180+200) – 404,9 pkt. i Anton BUTOR (94, Zhodino; 90,85) – 340 (150+190) – 393,7 pkt. > WYNIKI 

Wysłany przez Autor dnia @27-06-2014 o godz. 20:11:28 @ (487 odsłon)
(Czytaj więcej... | 6299 bajtów więcej | komentarze? | Wynik: 0)

Z Białorusi: OLIMPIJSKIE DNI MŁODZIEŻY BIAŁORUSKIEJ W PIŃSKU !
Z Białorusi
W dn. 26-29.03.br w Pińsku (BLR) odbyły się „Olimpijskie Dni Młodzieży Biało- ruskiej” w podnoszeniu ciężarów, w których wystąpiło ogółem 56 dziewcząt i 102 chłopców U17. Podczas zawodów padły 3 rekordy Białorusi młodzików U14 (*) a najlepsze wyniki uzyskali: Darya GRUKOVA (98, Vitebsk; 76,35) – 210 (95+ 115) – 249,1 pkt., Lyudmila PANKOVA (97, Brest; 62,35) – 179 (78+101) – 239,5 pkt. i Aleksandra TETYORKINA (99, Vitebsk; 52,9) – 155 (71+84) – 234,2 pkt. wśród dziewcząt oraz Vladislav PANYSHEV (97, Borisov; 84,1) – 305 (135+170) – 366,4 pkt., Ilya ZHIRNOVSKIY (00, Vitebsk; 55,75) – 225* (104*+121*) – 352,4 pkt. i Denis PROTSENKO (97, Pinsk; 76,65) – 278 (123+155) – 351,0 pkt. wśród chłopców > WYNIKI 

Wysłany przez Autor dnia @11-04-2014 o godz. 20:04:42 @ (504 odsłon)
(Czytaj więcej... | 4959 bajtów więcej | komentarze? | Wynik: 0)

Z Białorusi: BIAŁORUSKA SPARTAKIADA MŁODZIKÓW DO LAT 15 !
Z Białorusi
W dn. 11-15.02.br w Bobruysku (BRL) odbyła się „Białoruska Spartakiada Mło- dzików do lat 15”, w których wystąpiło ogółem 59 dziewcząt i 194 chłopców z roczników 1999-2000. Podczas zawodów padły 3 rekordy Białorusi U15 dziew- cząt (*) i 7 rekordów Białorusi U14 chłopców (**) a najlepsze wyniki uzyskali: Aleksandra TETYORKINA (99, Vitebsk; 52,65) – 144 (66+78) – 218,4 pkt. i Aleksandra MI- RENKOVA (99, Mogilyov; 39,04) – 106* (48*+58*) – 211,8 pkt. oraz Ilya ZHERNOVSKIY (00, Vitebsk; 57,87) – 223 (103**, 100**+120) – 339,3 pkt., Andrey ORLYONOK (99, Glubokoe; 85,30) – 251 (116+135) – 299,4 pkt. i Artyom DANILCHIK (00, Mogilyov; 41,60) – 142**, 140** (62**+80**, 78**) – 288,4 pkt. > WYNIKI  

Wysłany przez Autor dnia @25-02-2014 o godz. 19:21:07 @ (449 odsłon)
(Czytaj więcej... | 4541 bajtów więcej | komentarze? | Wynik: 0)

Z Białorusi: MISTRZOSTWA BIAŁORUSI KOBIET I MĘŻCZYZN !
Z Białorusi
W dn. 04-07.09.br w Grodnie (BLR) odbyły się „Mistrzostwa Białorusi Kobiet i Mężczyzn”. Poziom niektórych kategorii wagowych był bardzo wysoki, padło 16 rekordów Białorusi, w tym: 12 seniorów i seniorek (*) oraz 4 juniorów U17 (**). Podczas zawodów najlepsze wyniki uzyskali: Anastasiya NOVIKOVA (81, Zhodino; 62,80) – 246 (108*+138) – 327,6 pkt., Marina SHKERMANKOVA (90, Vitebsk; 68,95) – 250 (110+140) – 313,9 pkt. i Ekaterina SHKURATOVA (86, Mogilyov; 122,0) – 298*, 293*, 285* (128*, 126* + 170*, 165*, 157*) – 302,4 pkt. wśród kobiet oraz Vadim STRELTSOV (86, Mogilyov; 93,75) – 405 (180+225*, 220*) – 462,6 pkt., Andrey ARYAMNOV (88, Borisov; 112,85) – 426 (201*+225, 233x) – 454,8 pkt., Andrey RYBAKOV (92, Mogilyov; 87,85) – 385 (180+205) – 452,8 pkt., Oleg LOBAN (85, Bobruysk; 104,55) – 402 (182+220) – 440,0 pkt., Aleksandr MAKARENKO (90, Vitebsk; 96,50) – 385 (175+210) – 434,4 pkt. i Nikolay NIVIKOV (86, Bobruysk; 87,70) – 365 (165+200) – 429,6 pkt. > WYNIKI 

Wysłany przez Autor dnia @09-09-2013 o godz. 20:03:25 @ (698 odsłon)
(Czytaj więcej... | 8154 bajtów więcej | komentarze? | Wynik: 0)

Z Białorusi: MISTRZOSTWA BIAŁORUSI SENIORÓW !
Z Białorusi
W dn. 04-07.09.br w Grodnie (BLR) zostaną rozegrane „Mistrzostwa Białorusi Seniorów”, które mają wyłonić ostateczny skład tego kraju na październikowe „MŚ Seniorów” we Wrocławiu. Program zawodów przedstawia się następująco, 04.09 (środa): 48-53 kg K, 56-62 kg M, 05.09 (czwartek): 58-63 kg K, 69-77 kg M, 06.09 (piątek): 69-75 kg K, 85-94 kg M oraz 07.09 (sobota): +75 kg K i 105-+105 kg M. PSz” postara się w miarę możliwości informować na bieżąco o przebiegu zawodów !

Wysłany przez Autor dnia @27-08-2013 o godz. 21:32:17 @ (390 odsłon)
(komentarze? | Wynik: 0)

Z Białorusi: SPARTAKIADA UCZNIOWSKA JUNIORÓW 15 i 16-LETNICH !
Z Białorusi
W dn. 21-24.06.br w Pińsku odbyła się „Spartakiada Uczniowska Juniorek i Ju- niorów 15 i 16-letnich”, w których wystąpiły ogółem 43 dziewczęta i 66 chłop- ców. Podczas zawodów padły 3 rekordy Białorusi juniorek do lat 15 (*) a najlepsze wyniki uzyskali: Lyudmila PANKOVA (97, Brest; 62,10) – 178 (78+100) – 238,8 pkt. i Darya GRUKOVA (98, Novopolotsk; 69,00) – 169* (76*+93*) – 212,1 pkt. oraz Ruslan GRUSHKO (97, Mozyr; 79,25) – 278 (120+158) – 344,5 pkt. i Vladislav PANYSHEV (97, Borisov; 83,35) – 283 (128+155) – 341,5 pkt. > WYNIKI 

Wysłany przez Autor dnia @28-06-2013 o godz. 21:18:53 @ (455 odsłon)
(Czytaj więcej... | 3622 bajtów więcej | komentarze? | Wynik: 0)

Z Białorusi: „OLIMPIJSKIE DNI MŁODZIEŻY” NA BIAŁORUSI !
Z Białorusi
W dn. 22-25.05.br w Pińsku (BLR) rozegrano „Olimpijskie Dni Młodzieży Junio- rek i Juniorów do lat 17”, w których wystąpiło ogółem 57 dziewcząt i 98 chłop- ców. Podczas zawodów padło 11 rekordów Białorusi juniorów do lat 17 (*), 15 (**) i 14 (***) a najlepsze wyniki uzyskali: Darya TEVELEVA (96, Vitebsk; 57,95) – 200* (88*+112*) – 281,8 pkt., Oksana ERMOLENKO (96, Mogilyov; 68,95) – 217 (97+120) – 272,4 pkt., Aleksandra TETYORKINA (99, Vitebsk; 52,90) – 170 (80**+90) – 256,8 pkt., Yuliya MITSKEVICH (96, Grodno; 62,75) – 189 (89+100) – 251,8 pkt. i Anna BAKHIR (99, Glubokoe; 61,70) – 184** (85**+99**) – 248,0 pkt. wśród dziewcząt oraz Andrey MAKU- TSEVICH (96, Krasnaya Sloboda; 69,00) – 280 (120+160) – 376,7 pkt., Richard KUROVSKIY (96, Grodno; 97,90) – 335 (155+180) – 376,0 pkt. oraz… 13-letni Ilya ZHERNOVSKIY (2000, Vitebsk; 55,20) – 223*** (103***+120***) – 352,0 pkt. wśród chłopców > WYNIKI 

Wysłany przez Autor dnia @28-06-2013 o godz. 21:08:47 @ (477 odsłon)
(Czytaj więcej... | 6353 bajtów więcej | komentarze? | Wynik: 0)

Z Białorusi: MISTRZOSTWA BIAŁORUSI JUNIOREK I JUNIORÓW DO LAT 20 !
Z Białorusi
W dn. 23-27.04.br w Pińsku (BLR) odbyły się „Mistrzostwa Białorusi Juniorek i Juniorów do lat 20”, w których wystąpiło ogółem 58 kobiet i 113 mężczyzn. Podczas zawodów padły 2 rekordy Białorusi Juniorów U17 (*) a najlepsze wyniki uzyskali: Alyona LYAKHOVETS (95, Lelchitsy; 39,05) – 147 (62+85) – 293,6 pkt. (!), Darya TEVELEVA (96, Vitebsk; 57,35) – 191 (86+105) – 271,1 pkt. i Anastasiya MIKHALENKO (95, Vitebsk; 61,90) – 200 (95+105) – 269,0 pkt. wśród kobiet oraz Sergey GARANIN (95, Vitebsk; 84,50) – 358 (157+201) – 429,1 pkt., Piotr ASAYONOK (93, Mogilyov; 76,75) – 340 (155+185) – 429,0 pkt., Pavel KHODASEVICH (93, Borisov; 84,65) – 358 (163+ 195) – 428,7 pkt., Aleksandr VENSKEL (93, Lida; 95,90) – 376 (170+206) – 425,4 pkt., Alek- sandr AKULOV (93, Novopolotsk; 84,70) – 348 (158+190) – 416,6 pkt., Maksim MUDREVSKIY (94, Lelchitsy; 76,90) – 325 (150+175) – 409,6 pkt., Stanislav SCHASTNYJ (93, Minsk; 101,70) – 365 (165+200) – 403,5 pkt., Ilya FILIPPOVICH (93, Vitebsk; 92,70) – 346 (155+191) – 397,1 pkt. i… Aleksey MZHACHIK (96, Pinsk; 113,70) – 371 (170*, 166* + 201) – 395,2 pkt. wśród mężczyzn > WYNIKI

Wysłany przez Autor dnia @23-05-2013 o godz. 08:05:18 @ (556 odsłon)
(Czytaj więcej... | 6087 bajtów więcej | komentarze? | Wynik: 0)

Z Białorusi: BIAŁORUSKA SPARTAKIADA JUNIOREK I JUNIORÓW DO LAT 15 !
Z Białorusi
W dn. 08-12.04.br w Bobruysku (BLR) odbyła się „Białoruska Spartakiada Junio- rek i Juniorów U15”, w której wystąpiły ogółem 73 dziewczęta i 207 chłopców. Podczas zawodów padło 8 rekordów Białorusi dziewcząt U15 (*) i 7 chłopców U14 (**), a najlepsze wyniki uzyskali: Anna BAKHIR (99, Glubokoe; 61,00) – 181*, 177*, 172* (84*, 80*, 75* + 97*, 93*) – 245,9 pkt., Aleksandra TETYORKINA (99, Vitebsk; 52,46) – 158 (73+85) – 240,3 pkt. i Alina POTAPCHUK (98, Pinsk; 83,40) – 190 (85+ 105) – 216,0 pkt. wśród dziewczat oraz Ilya ZHIRNOVSKIY (00, Vitebsk; 55,04) – 218**, 215**, 207** (100**, 97** + 118**, 115**) – 344,9 pkt., Nikolay SHUNKIN (98, Kostyko- vichi; 56,00) – 198 (90+108) – 309,0 pkt. i Nikolay ZADRUTSKIY (98, Zhodino; 68,10) – 225 (105+120) –  305,3 pkt. wśród chłopców > WYNIKI  

Wysłany przez Autor dnia @23-05-2013 o godz. 07:46:34 @ (519 odsłon)
(Czytaj więcej... | 5547 bajtów więcej | komentarze? | Wynik: 0)

Z Białorusi: WYSOKI POZIOM „PUCHARU BIAŁORUSI” !
Z Białorusi
W dniach 27.02-02.03.br w Minsku (BLR) rozegrano „Puchar Białorusi” w podnoszeniu ciężarów. Podczas zawodów, w których wystąpiły ogółem 53 kobiety i 118 mężczyzn padły 3 rekordy Białorusi seniorów (*) i 1 juniorów U20 (**) a najlepsze wyniki uzyskali: Dina SAZANOVETS (90, Mogilyov; 72,05) – 259 (110 +149*) – 317,0 pkt., Elena CHICHKAN (93, Grodno; 57,60) – 215 (100+115) – 304,2 pkt., Anastasiya NOVIKOVA (81, Zhodino; 62,90) – 225 (95+125) – 299,3 pkt., Marina SHKERMAN- KOVA (90, Vitebsk; 67,65) – 233 (103+130) – 295,9 pkt. i Alyona LYAKHOVETS (95, Lelchitsy; 39,28) – 146 (66+80) – 289,9 pkt. wśród kobiet oraz Oleg KHUGAEV (93, Grodno; 84,70) – 376** (170+206) – 450,1 pkt., Andrey ARYAMNOV (88, Borisov; 112,45) – 421 (196+225) – 449,9 pkt., Vadim STRELTSOV (86, Mogilyov; 94,00) – 393 (175+218*) – 448,4 pkt., Aleksandr MAKARENKO (90, Vitebsk; 94,00) – 391 (176+215) – 446,1 pkt. i Andrey RYBAKOV (82, Mogilyov; 90,40) – 375 (175+200) – 435,2 pkt. wśród mężczyzn. Klasyfikację zespołową kobiet (80 pkt.) i mężczyzn (82 pkt.) wygrał rejon Witebski > WYNIKI  



Andrey ARYAMNOV (88, Borisov/BLR; 112,45) znów na ciężarowym pomoście !

Wysłany przez Autor dnia @04-03-2013 o godz. 17:59:46 @ (809 odsłon)
(Czytaj więcej... | 8458 bajtów więcej | komentarze? | Wynik: 0)

Z Białorusi: KALENDARZ BIAŁORUSKIEJ FEDERACJI PODNOSZENIA CIĘŻARÓW !
Z Białorusi
„PSz” prezentuje najważniejsze imprezy podnoszenia ciężarów w 2013 roku, jakie odbędą się pod egidą „Białoruskiej Federacji Podnoszenia Ciężarów”: „Puchar Białorusi” (Minsk; 26.02-02.03.br), „Turniej Pamięci Obrońców Twierdzy Brzeskiej” (Brest; 10-13.04.br), „Mistrzostwa Białorusi Juniorów do lat 20” (23- 27.04.br), „Olimpijskie Dni Młodzieży do lat 17” (Pinsk; 21-25.05.br), „Mistrzostwa Białorusi Seniorów” (Minsk; 03-07.09.br), „Spartakiada Dziewcząt i Chłopców do lat 14” (Bobruysk; 22-26.10.br). W miarę posiadanych możliwości, „PSz” postara się na bieżąco informować o ich przebiegu. Niejako przy okazji prezentujemy też „Ranking Białorusi za 2012 rok” (pdf)

Wysłany przez Autor dnia @23-01-2013 o godz. 13:35:44 @ (337 odsłon)
(komentarze? | Wynik: 0)

Z Białorusi: SPARTAKIADA MŁODZIKÓW DO LAT 14… NA BIAŁORUSI !
Z Białorusi
W dn. 23-27.10.2012 roku w Bobruysku (BLR) odbyła się „Spartakiada Młodzi- ków do lat 14”, w których wystąpiło ogółem 204 chłopców z 26 ośrodków szkole- niowych. Choć materiał dotyczący tej grupy wiekowej u naszych wschodnich sąsiadów publikujemy po raz pierwszy, tym niemniej stanowi on niezwykle interesujący przegląd kadr najmłodszych ciężarowców Białorusi, wielu z nich zobaczymy już pewno niebawem na europejskich i światowych pomostach. Podczas zawodów padło 5 rekordów Białorusi U14 (*) a najlepsze wyniki uzyskali: Ilya ZHIRNOVSKIY (00, Vitebsk; 53,52) – 197 (90+107) – 318,8 pkt., Nikolay ZADRUTSKIY (98, Zhodino; 61,60) – 213 (98+115) – 309,5 pkt., Gennadiy LAPTEV (98, Novopolotsk; 41,82) – 138*, 135* (61*+77*) – 278,9 pkt., Anton KUDINTSOV (98, Mogilyov; 49,94) – 161 (71+90) – 276,1 pkt. i Nikolay SHUNKIN (98, Kostyukovichi; 44,90) – 144 (66*+78) – 271,8 pkt. Klasyfikację zespołową wygrała ekipa Mogilyova – 2312 pkt. przed Vitebskiem – 2263 pkt. i Pińskiem – 2059 pkt. > WYNIKI 

Wysłany przez Autor dnia @23-01-2013 o godz. 13:30:43 @ (456 odsłon)
(Czytaj więcej... | 3643 bajtów więcej | komentarze? | Wynik: 0)

Z Białorusi: TURNIEJ PAMIĘCI OBROŃCÓW TWIERDZY BRZESKIEJ !
Z Białorusi
W dn. 03-06.10.2012 roku w Brześciu (BLR) obył się „Turniej Pamięci Obrońców Twierdzy Brzeskiej” w podnoszenia ciężarów, w którym wzięło udział 30 kobiet i 72 mężczyzn. Podczas zawodów najlepsze wyniki uzyskali, w 48 kg K: Yuliya RIPINSKAYA (94, Brest; 47,45) – 150 (63+87), 58 kg K: Irina MISHCHUK (90, Brest; 57,90) – 205 (95+110) – 289,0 pkt. i Tatyana BULAVSKAYA (89, Zhodino; 56,70) – 175 (80+95), 63 kg K: Anna AVCHINNIKOVA (89, Novopolotsk; 62,90) – 190 (90+100), 69 kg K: Darya POCHOBUT (94, Vitebsk; 64,20) – 230 (100+130) – 301,9 pkt. i w +75 kg K: Darya NAUMOVA (95, Bobruysk; 75,35) – 190 (80+110) oraz w 56 kg M: Nikolay SELYUZHITSKIY (94, Pinsk; 55,80) – 212 (94+118), 62 kg M: Evgeniy KOTOV (91, Pinsk; 61,95) – 236 (108+128), 69 kg M: Stanislav CHADOVICH (92, Mogilyov; 67,15) – 280 (125+155), 77 kg M: Nikolay ERMOLOVICH (94, Bobruysk; 74,10) – 290 (130+160), 85 kg M: Piotr ASAYONOK (93, Mogilyov; 81,25) – 330 (145+185) – 403,6 pkt., 94 kg M: Stanislav SCHASTNYJ (93, Minsk; 93,45) – 340 (155+185), 105 kg M: Evgeniy DEKHTERYUK (94, Brest; 105,00) – 347 (152+195) i w +105 kg M: Vasiliy POTAPENKO (92, Brest; 126,60) – 388 (168+220) - 402,0 pkt.

Wysłany przez Autor dnia @23-01-2013 o godz. 13:25:36 @ (353 odsłon)
(komentarze? | Wynik: 0)

SZUKAJ




TwójTYP

podnoszenieciezarow.pl


FRPC

10 lat PSz

MULTIMEDIA

Transmisje video realizowane
przez Leszka Kołeckiego

GALERIE

ashg17.jpg
ashg17.jpg


durres17.jpg
durres17.jpg


ivancea38.jpg
ivancea38.jpg


ivancea47.jpg
ivancea47.jpg


ivancea48.jpg
ivancea48.jpg


ivancea49.jpg
ivancea49.jpg


sowa178.jpg
sowa178.jpg


sowa178b.jpg
sowa178b.jpg


ivancea44.jpg
ivancea44.jpg


tabela317.jpg
tabela317.jpg



STRONY KLUBOWE
      
     
     
        

     
    
   
   
                       

BANERY








CHALLENGE
XXIV CHALLENGE
ZŁOTEJ SZTANGI
31.12.2014

KOBIETY
374 - Sylwia OLEŚKIEWICZ (99, Omega Kleszczów)
247 - Maria WRZOSEK (99, MLKPC Sokołów Podl.)
207 - Patrycja PIECHOWIAK (92, Budowlani Nowy T.)
178 - Kinga KACZMARCZYK (97, MAKS Tytan Oława)
171 - Wioleta JASTRZĘBSKA (92, WLKS Siedlce)

MĘŻCZYNI
293 - Piotr KUDŁASZYK (99, Budowlani Nowy T.)
187 - Jarosław SAMORAJ (94, Mazovia Ciechanów)
183 - Adrian ZIELIŃSKI (89, Tarpan Mrocza)
178 - Tomasz ZIELIŃSKI (90, Tarpan Mrocza)
178 - Arkadiusz MICHALSKI (90, Górnik Polkowice)


KLASYFIKACJA KLUBOWA

KOBIETY
419 (9) - WLKS Siedlce
374 (1) - Omega Kleszczów
338 (4) - MAKS Tytan Oława
334 (3) - MLKPC Sokołów Podlaski
321 (10) - CLKS Mazovia Ciechanów

MĘŻCZYŹNI
643 (9) - MGLKS Tarpan Mrocza
617 (8) - CLKS Mazovia Ciechanów
555 (11) - CWSPC Zawisza Bydgoszcz
391 (8) - KPC Górnik Polkowice
382 (8) - KS Budowlani Opole

KALKULATOR SINCLAIR'A
Mężczyzna: Kobieta:
Waga:
Dwubój:
Punkty:

ZAGRANICZNE STRONY KLUBOWE

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY




JĘZYKI



Marek Drzewowski tel. 602 213 952 GG 1961590 e-mail: baleno@poczta.onet.pl
Łukasz Paliświat tel: 608 472 689 e-mail: lukaszpaliswiat@gmail.com


Administracja

Tworzenie strony: 0.13 sekund :: Zapytania do SQL: 158