TURNIEJ PAMIĘCI... IHORA M. RYBAKA !
Data: 12-12-2013 o godz. 15:50:55
Temat: Z Ukrainy


W dn. 04-07.12.br w Kharkovie (UKR) rozegrano turniej podnoszenia ciężarów pamięci Ihora Mykhaylovycha Rybaka (1934–2005) – mistrza olimpijskiego z Melbourne (1956), który jako zawodnik narodowości ukraińskiej reprezentował w przeszłości barwy ZSRR. Podczas zawodów, w których wystąpiło ogółem 28 kobiet i 111 mężczyzn, najlepsze wyniki uzyskali: Anastasiya ROMANOVA (96, Snizhe/UKR; 83,3) – 250 (113+137) – 284,4 pkt., Mariya KHLYAN (92, Ternopil/UKR; 67,95) – 200 (90+110) – 253,3 pkt. i Olena KOKHANIENKO (95, Khartsizts/UKR; 62,85) –189 (84+105) – 251,6 pkt. oraz Denis STEPANENKO (91, Bila Tserkva; 93,0) – 378 (165+206) – 433,2 pkt., Roman ZAYTSEV (87, Donetsk; 104,45) – 387 (175+212) – 423,7 pkt., Denis SMORODINOV (89, Krim; 124,85) – 407 (190+217) – 423,0 pkt., Igor KONOTOP (95, Kharkiv; 84,55) – 350 (150+184) – 419,4 pkt. i Leonid KUBISHKOVSKIY (94, Kiev; 110,65) – 388 (176+212) – 416,7 pkt. > WYNIKI   


Poniżej, najlepsze wyniki zawodów:

KOBIETY

48 kg (2 zawodniczki):
130 (57+73) – Nadiya YEFIMCHUK (95, Skadovsk; 46,0)

53 kg (1):
122 (54+68) – Katerina BALABANOVA (98, Kharkiv; 52,8)

58 kg (3):
165 (76+89) – Alyona SHEVKOPLYAS (98, Zugres; 57,9)

63 kg (6):
189 (84+105) – Olena KOKHANIENKO (95, Khartsizts; 62,85) – 251,6 pkt.
179 (79+100) – Lyubov NESTERENKO (89, Lugansk; 62,45)
176 (76+100) – Evgeniya YELTSOVA (80, Pavlograd; 60,2)

69 kg (8):
200 (90+110) – Mariya KHLYAN (92, Ternopil; 67,95) – 253,3 pkt.
191 (88+103) – Elizaveta BAEVA (96, Kharkiv; 68,4)
176 (81+95) – Viktoriya SHUMIYCHUK (96, Kiev; 68,0)

75 kg (5):
181 (82+99) – Valentina KISIL (98, Kirovgrad; 74,35)
180 (80+100) – Irina BOVDA (96, Kiev; 74,9)
179 (80+99) – Antonina YUZHANINA (96, Skadovsk; 72,5)

+75 kg (3):
250 (113+137) – Anastasiya ROMANOVA (96, Snizhe; 83,3) – 284,4 pkt.
221 (101+120) – Anastasiya LISENKO (95, Odessa; 99,3)
202 (85+117) – Ganna PUSTOVAROVA (93, Skadovsk; 115,3)


MĘŻCZYŹNI

56 kg (5):
223 (100+123) – Artur TYUTYUNNIK (87, Lugansk; 55,9)
210 (90+120) – Dmitro BUNYAK (91, Uman; 54,75)

62 kg (11):
228 (100+128) – Said AZIMOV (97, Krim; 61,7)
227 (100+127) – Illya KULIKOV (97, Bugledar; 61,45)
227 (97+130) – Erik GABIBOV (97, Kharkiv; 62,0)

69 kg (11):
261 (116+145) – Viktor NAZAROV (92, V.Bereznij; 67,65)
254 (113+141) – Maksim GAMALYUK (92, Druzhkivka; 68,4)
253 (111+142) – Sergiy DULYA (87, Odessa; 67,4)

77 kg (17):
310 (140+170) – Oleksandr KULESHA (90, Shepetivka; 73,6)
309 (141+168) – Volodimir BOLGARIN (94, Lugansk; 76,1)
296 (133+163) – Nazar YEVSTYUKHIN (95, Kiev; 77,0)

85 kg (22):
350 (150+184) – Igor KONOTOP (95, Kharkiv; 84,55) – 419,4 pkt.
327 (140+177) – Andriy INDICHKO (91, Mikolaiv; 84,5)
325 (150+175) – Sergiy KHACHATURYAN (90, Kiev; 84,7)
303 (135+168) – Mikola POP (82, Vinogradiv; 81,1)

94 kg (21):
378 (165+206) – Denis STEPANENKO (91, Bila Tserkva; 93,0) – 433,2 pkt.
338 (153+185) – Maksim SHARIPOV (92, Odessa; 90,7)
337 (152+185) – Viktor LETUCHIY (77, Dnipropetrovsk; 92,45)
335 (150+185) – Ivan ROGACH (90, V.Berezniy; 91,65)

105 kg (13):
387 (175+212) – Roman ZAYTSEV (87, Donetsk; 104,45) – 423,7 pkt.
370 (160+210) – Kostyantin REVA (83, Berdyansk; 97,9) – 415,1 pkt.
350 (165+185) – Roman VASILEVSKIY (93, Zdolbuniv; 104,9)

+105 kg (11):
407 (190+217) – Denis SMORODINOV (89, Krim; 124,85) – 423,0 pkt.
388 (176+212) – Leonid KUBISHKOVSKIY (94, Kiev; 110,65) – 416,7 pkt.
378 (161+217) – Oleg SLABODYANYUK (88, Kharkiv; 138,25)
377 (167+210) – Vasil PILIPENKO (91, Kharkiv; 109,95) – 405,7 pkt.
355 (165+190) – Mikita PROSHINSKIY (95, Skadovsk; 112,15)
351 (155+196) – Sergiy MELNIK (88, Vinnitsa; 112,85)

Oryginalny protokół w j.ukraińskim (pdf)

MD












Artykuł jest z www.polska-sztanga.pl
http://www.polska-sztanga.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.polska-sztanga.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=18720