Samotna matka szuka miłości

Los samotnej matki nie jest do pozazdroszczenia. Brak odpowiedniego systemu wsparcia, jaki daje pełna rodzina, to znaczne utrudnienie życia, nawet jeśli są alimenty i finansowo wszystko się zgadza. Co więcej, matka nie przestaje być kobietą, a i dziecku przydałaby się odrobina męskiej ręki.

Co w takiej sytuacji zrobić? Pozostać przy status quo i zdecydować, że dziecko teraz będzie najważniejsze? Zdecydowanie lepiej jest odwiedzić portal randkowy.

Dziecko może przeszkadzać, ale…

Wiele mam wychodzi z założenia, że randka online i tak nie jest dla nich, bo kto będzie chciał matkę z dzieckiem? Wbrew pozorom, wcale nie jest aż tak mało chętnych. W pewnym wieku oczywistym jest, że kobiety już mają dzieci, ponieważ zegar biologiczny tyka i panowie wliczają sobie ten fakt do swoich kalkulacji, kiedy piszą do kobiet na portalach randkowych.

Miłość to po prostu szczęście, więc nawet jeśli kobieta naprawdę nastawia się bardzo mocno na to, by być przede wszystkim dobrą matką, musi sobie uświadomić, że szczęśliwa matka będzie lepszą matką od matki nieszczęśliwej. Nie ma powodu, by posiadanie dziecka było przeszkodą w szukaniu szczęścia osobistego. Historii zakończonych happy endem jest naprawdę całe mnóstwo.

3 thoughts on “Samotna matka szuka miłości

Dodaj komentarz