Singielki wolą optymistów

Nie ma nic lepszego do roboty, bo jest pandemia covid-19? A może po prostu przyszedł czas, żeby poszukać kogoś dla siebie? Niezależnie od tego, jaki konkretnie powód pcha nas do poszukania dla siebie partnera lub partnerki, zawsze trzeba pamiętać o jednej zasadzie, bez której nie ma najmniejszych szans na sukces: singielki wolą optymistów. A panowie wolą optymistki.

Pozytywne nastawienie to podstawa

Stwierdzenie na pewno nie jest przesadnie odkrywcze i nikt nie jest nim zaskoczony. Pozytywne nastawienie do życia jest jedną z najbardziej atrakcyjnych cech u każdej osoby i sami na pewno odczuliśmy to na własnej skórze już nie raz.

Przebywanie obok osoby pozytywnej, która zaraża nas swoim entuzjazmem i poprawia nam zły dzień lub z dnia normalnego robi dzień świetny, to po prostu raj na ziemi. Z drugiej strony, jeśli ktoś non stop wysysa nam energię i całą radość z życia, naprawdę trudno będzie znaleźć jakikolwiek pozytywny aspekt znajomości. Nie wspominając nawet o jakimkolwiek związku.

Jedyną realną trudnością z tą zasadą jest to, że aby emanować radością z życia, trzeba najpierw mieć wysokie poczucie własnej wartości, a to wymaga odpowiedniej pracy nad sobą i wysiłku. Nierzadko długotrwałego wysiłku.

Dodaj komentarz