Człowiek jest zwierzęciem stadnym. Nie jest to żadna tajemnica. Wszyscy wiemy, że każda istota ludzka posiada naturalną tendencję do poszukiwania towarzystwa.

Jest to głównie ewolucyjny czynnik przetrwania, mimo to dzisiaj także dobrze radzące sobie w życiu osoby zawsze tęsknią za bliskością, za swoim stadem.

Najważniejsza bliskość to oczywiście bliskość romantyczna.

Co daje związek?

Wiele osób w okres pandemii weszła jako single. Nie oznacza to jednak, że na czas próby zostaliśmy sami. Bardzo istotny wzrost aktywności uczestników na swoich stronach zauważyły portale randkowe, gdzie wzrosła nie tylko liczba osób regularnie logujących się na swoje konta, ale też powiększyła się liczba interakcji, w jakie wchodzą wszystkie obecne tam osoby.

Czy istnieją szczęśliwe związki?

Portale randkowe stały się istotnymi portalami społecznościowymi, w których najłatwiej było o bliskość i ciepło osobom, które nie miały ich do tej pory w swoim życiu, a potrzebowały ich bardziej, niż kiedykolwiek wcześniej.

Na pierwszy rzut oka randki online mogą się wydawać tylko namiastką tradycyjnych relacji, ale to nieprawda. Osoby z nich korzystające są zadowolone ze spędzanego tam czasu i wracają coraz chętniej.

Dodaj komentarz