Randki internetowe są zazwyczaj bardzo proste i ograniczają się do zwyczajnej rozmowy, wspólnego słuchania muzyki lub ewentualnie przeglądania ciekawych sieciowych materiałów prasowych. Portal randkowy to jednak tylko początek znajomości. Potem pojawiają się większe wyzwania i trzeba wymyślić coś innego, miejsce i atrakcje godne randki w realu.

Przecież się znacie!

Czasami zapraszamy na randki internetowe osoby, o których nie wiemy praktycznie nic i chociaż jest to sytuacja nietypowa dla portali randkowych, takie sytuacje się zdarzają. Wtedy więcej niż kolacja i kino może być złym pomysłem. Zazwyczaj będziemy już wiedzieli o osobie, którą zapraszamy na spotkanie. Jeśli nie z rozmowy, to przynajmniej z samego profilu randkowego. W takim przypadku najlepszą opcją jest po prostu oparcie się na tej wiedzy.

Ona lubi motoryzację? Można się wybrać na gokarty. Wygląda na osobę, która raczej nie lubi takich atrakcji? Na pewno gdzieś jest jakiś pokaz samochodów zabytkowych lub inna impreza motoryzacyjna. Wykażmy się kreatywnością!

Z osobami aktywnymi jest łatwiej. Tutaj mamy o wiele więcej ciekawych opcji. Można wybrać się na ścianę wspinaczkową lub na wycieczkę rowerową. Czasami świetnym pomysłem na spotkanie, będzie po prostu wspólny jogging. Należy jedynie pamiętać, by nasza wspólna wycieczka raczej nie zahaczała o ciemny las, ponieważ niewinna propozycja może zostać źle odebrana.

Dodaj komentarz