Każde miejsce może być idealne na randkę. Wszystko zależy od naszych zainteresowań. Wszystko zależy od kontekstu spotkania.

Restauracja? Kino? Portal randkowy?

Na początku oczywiście będzie portal randkowy i randki online, ale kiedy ruszymy już do świata realnego, musimy wybrać odpowiednie miejsce na spotkanie. Jeśli już się dość dobrze znamy z Internetu, mamy całkiem spore pole do popisu, ponieważ wiemy o sobie tyle, by wybrać jakąś sensowną opcję.

Mimo wszystko warto pamiętać o tym, że zwłaszcza kilka pierwszych spotkań powinno być bardziej nastawionych na poznawanie siebie nawzajem, niż na wspólne atrakcje.

Restauracja jest miejscem uniwersalnym na randki, ponieważ można się bliżej poznać i o wszystkim porozmawiać. Jest spokojnie, w miarę cicho, a główną atrakcją jest druga osoba. Tego typu spotkania powinny być naszym priorytetem, ale warto pamiętać, że samo siedzenie i plotkowanie to dobre rozwiązanie praktycznie tylko na samym początku znajomości.

W czasie naszego kolejnego spotkania musi być jakieś urozmaicenie, więc zdecydujmy się na lokal, gdzie będzie można w coś zagrać lub kucharz stworzy show z przygotowywania dla nas posiłku. Opcji do wyboru mamy całe mnóstwo i wystarczy tylko odrobina zwykłej kreatywności.

Dodaj komentarz