Idealne miejsce na randkę

Każde miejsce może być idealne na randkę. Wszystko zależy od naszych zainteresowań. Wszystko zależy od kontekstu spotkania.

Restauracja? Kino? Portal randkowy?

Na początku oczywiście będzie portal randkowy i randki online, ale kiedy ruszymy już do świata realnego, musimy wybrać odpowiednie miejsce na spotkanie. Jeśli już się dość dobrze znamy z Internetu, mamy całkiem spore pole do popisu, ponieważ wiemy o sobie tyle, by wybrać jakąś sensowną opcję.

Mimo wszystko warto pamiętać o tym, że zwłaszcza kilka pierwszych spotkań powinno być bardziej nastawionych na poznawanie siebie nawzajem, niż na wspólne atrakcje.

Restauracja jest miejscem uniwersalnym na randki, ponieważ można się bliżej poznać i o wszystkim porozmawiać. Jest spokojnie, w miarę cicho, a główną atrakcją jest druga osoba. Tego typu spotkania powinny być naszym priorytetem, ale warto pamiętać, że samo siedzenie i plotkowanie to dobre rozwiązanie praktycznie tylko na samym początku znajomości.

W czasie naszego kolejnego spotkania musi być jakieś urozmaicenie, więc zdecydujmy się na lokal, gdzie będzie można w coś zagrać lub kucharz stworzy show z przygotowywania dla nas posiłku. Opcji do wyboru mamy całe mnóstwo i wystarczy tylko odrobina zwykłej kreatywności.

Dodaj komentarz