W szybko zmieniającym się obecnie świecie, relacje damsko-męskie zostały postawione na głowie. Kiedyś wszystko było oczywiste i zwłaszcza jeśli teraz wraca się do randek po dłuższym czasie, jako singiel z odzysku lub ktoś pozostający poza grą uczuciową przez dłuższy czas, możemy poczuć zagubienie.

Czy mężczyzna jest dalej mężczyzną? Czy kobieta powinna być adorowana i zdobywana? Jak w ogóle to wszystko pogodzić z portalem randkowym?

Zaproszenie na spotkanie

Jak to zwykle bywa, strach ma wielkie oczy, a rzeczywistość wcale nie jest aż taka szalona. Jeśli wejdziemy na portal randkowy, spotkamy tam najnormalniejszych w świecie ludzi, których równie dobrze moglibyśmy spotkać w kolejce w sklepie lub usiąść obok nich w kinie.

Naprawdę nie ma tutaj żadnych sztywnych zasad, które trzeba by przestrzegać w obawie przed linczem lub innymi nieprzyjemnymi konsekwencjami.

Chcemy kogoś zaprosić na spotkanie? Nie ma problemu. Płeć nie gra roli. Profile są takie same i każdy ma takie same uprawnienia na portalu. W czasie randki nie ma wodzireja i osoby zabawianej – jesteśmy razem i wspólnie spędzamy czas. Nie ma żadnego powodu, by niepotrzebnie komplikować sobie życie poprzez doszukiwanie się dodatkowych reguł dla świata randek internetowych.

Dodaj komentarz