Kwestia zrobienia dobrego pierwszego wrażenia jest zawsze istotna, ale w przypadku znajomości, które powstały na portalach randkowych, jest ona bardzo specyficzna. Prawdziwe pierwsze wrażenie robi się w czasie pierwszej randki internetowej, a i to nie jest do końca trafne postawienie sprawy.

Kiedy właściwie powstaje pierwsze wrażenie?

Poszukiwanie momentu, kiedy powstaje to mitologiczne wręcz pierwsze wrażenie w sieci, jest bardzo trudne. W końcu pierwsze wrażenie powstaje już w momencie wyświetlenia profilu osoby którą jesteśmy zainteresowani, co w zasadzie poprzedza jakiekolwiek kontakty. Niezależnie od tych rozważań, gigantyczne znaczenie ma pierwsze wrażenie w wersji 2.0, które pojawia się w momencie spotkania na pierwszej klasycznej randce, już po etapie spotkań online i randek internetowych.

Jak wtedy dobrze wypaść? Z pewnością trzeba być sobą. I tutaj znów pojawia się kłopot, albowiem nie wszyscy są sobą w Internecie, prezentując się w sposób niemalże idealny. Tylko osoba szczera od początku znajomości, zasługuje na odwzajemnioną szczerość i spotkanie w realu.

Osoby, które mają w zwyczaju dobrze sprzedawać się w Internecie, potrafią w czasie pierwszego spotkania odkryć, że prawdomówność i otwartość w stosunku do wielu kwestii byłaby lepszym rozwiązaniem, niż dobre zareklamowanie się na pierwszej randce internetowej. Warto zatem zadbać o relacje na każdym etapie znajomości i być szczerym wobec drugiej osoby od pierwszej randki internetowe.

Dodaj komentarz