Jednym z poważniejszych problemów osób przebywających na emigracji jest to, że dotyka ich syndrom samotności w tłumie. Jest to wyjątkowo nieprzyjemna forma samotności, na którą bardzo dobrym lekarstwem może być konkretny rodzaj portali randkowych.

Samotność między ludźmi

Samotność, alienacja, nie polega na byciu daleko od innych ludzi pod względem fizycznym, ale jest to odseparowane od nich pod względem emocjonalnym. Jest to zjawisko bardzo częste wśród emigrantów, którzy mogą otaczać się życzliwymi im ludźmi, gładko wchodzić w relacje zawodowe czy sąsiedzkie ze swoim otoczeniem, ale mimo to będą odczuwać pogłębiającą się samotność. Niby wszystko jest dobrze wokół nas, ale nie jesteśmy częścią tego systemu.

Powrót do swoich na portalu randkowym

Randki, także randki online, wcale nie są tutaj rozwiązaniem problemu. Mogą go nawet pogłębiać, ponieważ flirt nie będzie się nam udawał. Ważne jest znalezienie osób z naszego kręgu kulturowego, z którymi po prostu uda nam się dogadać. Dzięki temu będziemy w stanie realnie odżyć, uspokoić się i zrealizować potrzebę akceptacji oraz przynależności. Wcale nie musimy szukać miłości – wystarczy tylko stworzenie jakichkolwiek relacji.

Dodaj komentarz